abas Türkiye, Haliç Üniversitesi İşletme Enformatiği Öğrencileri ile Buluştu 

abas Türkiye, Haliç Üniversitesi İşletme Enformatiği Öğrencileri ile Buluştu

linkedin-follow-erphaber

abas Türkiye, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında üniversite-özel sektör ortak çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek İstanbul Haliç Üniversitesi İşletme Enformatiği bölümü öğrencileri ile bir araya geldi. Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Erbil Akbay, Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Nuray Tezcan ve Öğr. Gör. Gökçe Karahan Adalı’nın organizatörlüğünde, bölümün ERP dersi kapsamında gerçekleştirilen konferansa öğrencilerin katılımı ve ilgileri oldukça etkileyiciydi.

Türkiye-abas-halic-600

 

abas Türkiye Proje Yöneticisi Kayhan Küçük öncelikle ERP’nin ne olduğunu, bir firmanın tedarik zinciri yönetimini gerçekleştirmek için kullandığı yazılım araç ve yöntemlerini, global genel geçer ERP yazılım çözümlerinin yapısal içeriklerini aktardı. Bu noktada anlatımı devralan abas Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Ali Çatak, bir ERP yazılımından daha fazlası olan abas ERP yazılım çözümünün içerdiği fonksiyonlar, dünya genelinde çok az sayıda yazılım tedarikçisinin sunabildiği abas’ın özel çözümleri ve bu çözümlerin firmalara sağladığı avantajlar hakkında ayrıntılı bilgi verdi. Tüm bunların yanı sıra, abas Türkiye’de 9 yıl boyunca edindiği tecrübeler doğrultusunda, ERP yazılımı seçim sürecinde karşılaşılan zorluklar ve dikkat edilmesi gereken unsurlar ile ilgili önemli unsurları geleceğin proje yöneticileriyle paylaştı.

Türkiye-abas-halic-600-2

 

Anlatım, abas Türkiye Proje Uygulama Direktörü Selma Şener’in farklı sektörlerde gerçekleştirdiği onlarca abas ERP projesinden edindiği tecrübelerinin ışığında proje implementasyonunda dikkat edilmesi ve yapılması gereken unsurların yanı sıra, öğrencilerin kariyer planlamalarında (gerek firma tarafında, gerekse ERP sektörü içerisinde) yol gösterici nitelikte paylaşımları öğrenciler tarafından dikkatle dinlenirken, öğrencilerin soruları ile interaktif bir söyleşi şeklinde devam etti.

abas Türkiye Proje Yöneticisi Kayhan Küçük’ün ERP implementasyonu ile ilgili olarak, abas GIM (Global İmplementasyon Metodolojisi) üzerinden aktardığı aşamaların akabinde, abas Türkiye’nin gerçekleştirdiği üniversite-özel sektör ortak çalışma örnekleri ile devam eden organizasyon, Haliç Üniversitesi ile ilerleyen zaman içerisinde yapılması planlanan ortak çalışmalara değinilmesiyle son buldu.

Filed in: abas, ERP, Etkinlikler, Haberler Tags: , , , , , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Otomasyon Akıllı Üretimi Yeniden Şekillendiriyor Otomasyon Akıllı Üretimi Yeniden Şekillendiriyor
Bugünkü ve gelecekteki başarısını garanti altına almak isteyen Ayar Makina’nın da tercihi abas ERP Bugünkü ve gelecekteki başarısını garanti altına almak isteyen Ayar Makina’nın da tercihi abas ERP
abas Satış Yöneticisi Ali Çatak’tan, “Otomotiv Sanayi Üreticileri İçin Doğru ERP Seçimi” abas Satış Yöneticisi Ali Çatak’tan, “Otomotiv Sanayi Üreticileri İçin Doğru ERP Seçimi”
İmalatçıları Yakından İlgilendiren Pazar Gelişmeleri ve Sektörel Trendler Neler? İmalatçıları Yakından İlgilendiren Pazar Gelişmeleri ve Sektörel Trendler Neler?

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Nisan 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Nisan 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Nisan 2018 Sayısı yayında! Bu sayımızın dosya konusu olarak mercek altına aldığımız Endüstri 4.0, çağımızın tanık olacağı 4. Sanayi devrimi olarak kayıtlara şimdiden geçti. Peki, ERP’nin geleceği… Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 5225 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın