5 Fonksiyonda abas ERP Web Arayüzü 

5 Fonksiyonda abas ERP Web Arayüzü

linkedin-follow-erphaber

Bir web tarayıcısı aracılığıyla ERP sisteminize erişmek, Cloud ERP’ye veya Hybrid ERP’ye (kısmen bulut, kısmen on-premise) geçmenin önemli bir bileşenidir. abas ERP Web kullanıcı arayüzü ile buluttan abas’a eriştiğinizde sizi neler bekleyeceğini aşağıda bölümler halinde açıkladık:

1. Tanıdık, tarayıcı tabanlı arayüz

Basit, sezgisel web tabanlı bir arayüzün gücünü hafife almayın. abas ERP Web Arayüzü, ızgara tarzı düzenleri, “kart” motifleri ve geçiş animasyonlarıyla Google’ın anında tanınan Materyal Tasarımı’nı kullanıyor. Kullanılan tanıdık tasarım öğeleri, ikonlar ve gezinim sayesinde abas ERP daha sezgisel, daha kolay anlaşılıyor ve bu da yeni kullanıcıları hızlandırmak için daha az eğitim gerektiriyor. Web kullanıcı arayüzü ile kuruluşunuzdaki satınalma, satış, finans, üretim vb. gibi her bir işlev için, özel bir sekme bulunur; kullanıcılar, işlevler arasında kolaylıkla hareket edebilirler.

2. Gelişmiş arama özellikleri

Basitleştirilmiş arama, abas Web kullanıcı arayüzünün sezgiselliğini destekleyen omurgadır. Kullanıcılar herhangi bir sekmedeki herhangi bir pencereden, nasıl arama yapacaklarını ve belirli hesaplara girdiklerinde neyi göreceklerini tam olarak kontrol edebilirler. İşte bu tam da olması gereken şekilde bir aramadır.

ERP aramasını basitleştirin veya gelişmiş aramayla daha derinlemesine irdeleyin.

abas ERP Web Kullanıcı Arayüzü gelişmiş arama yeteneklerini de barındırmaktadır. Yöneticiler, arama sonuçlarının sütunlarını, kendilerinin ve kullanıcılarının ilk bakışta görmek istediklerine göre uyarlayabilir. İşaretleme dilini doğal dile tercih eden gelişmiş ERP kullanıcıları için abas Web Kullanıcı Arayüzü, tek tıklamayla ustaca değiştirme seçeneği ile birlikte gelir. Ve tabii ki, daha hızlı sonuçlar almaları için, kullanıcılar yazarken tüm arama alanları otomatik tamamlanır.

3. Çalışma setleri

Önemli bir görevi tamamlamak için evvelinde iki tane daha ufak görev tamamlamanız gerekir. Ancak o ufak görevler birden fazla bölüme sahiptir ve bu da birkaç görev daha başlatır, bu böyle sürer gider. Kısa bir süre sonra da, ilerisinin nereye varacağı hakkında en ufak fikrinizin dahi olmadığı, binlerce kısmen bitirilmiş görevle kalırsınız.

abas Web Kullanıcı Arayüzündeki tamamlanmamış ve kaydedilmemiş alanların tümü için bir merkez olan çalışma kümeleri, kullanıcıların çok fazla pencere açmalarını ve devam etmekte olan çalışmalarını kaybetmelerini önlemektedir. Kullanıcılar istedikleri zaman, açtıkları sayfaları görebilir, aralarında geçiş yapabilir, tamamlayabilir, kaydedebilir ve birer birer veya hepsini birden kapatabilir.

4. Demo modu

Kullanıcı arayüzünde büyük bir değişiklik yapmak istiyorsunuz, ancak tüm departmanların canlı olarak kullandığı yazılıma müdahale etmekten endişe mi duyuyorsunuz? O halde hemen sol açılır pencere araç çubuğunda yer alan butonla Demo Moduna geçin.

Gerçek ERP sisteminizi değiştirmeden, merak ettiğiniz tüm değişiklikleri deneyin. Demo arayüzünü istediğiniz şekilde tasarladıktan sonra düzenlemeleri gerçek arayüzünüze aktarın. Değişikliklerden memnun kalmazsanız, sadece demoyu yenileyin ve tekrar deneyin.

5. Şablonlu raporlar

abas Web Kullanıcı Arayüzü, bir kullanıcının üretmesi gereken herhangi bir rapor için muntazam şablonlardan oluşan bir katalog sunar. Hiçbir çetrefilli biçimlendirme aracı veya tekrarlanan veri girişi gerekli değildir.

abas Web Kullanıcı Arayüzü hakkındaki diğer yazılara abas’ın haberler bölümünden erişebilirsiniz. Daha fazla detay mı istiyorsunuz? O halde  bir abas yetkilisi ile iletişime geçerek hemen bir demo planlayabilirsiniz.

Sponsored Content

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 3.500′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 35 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Fatura, e-Defter ve Webshop çözümlerini de sunmaktadır.

Filed in: Haberler Tags: , , , , , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

ERP-CAD Entegrasyonu Özel Üretim Yapan Firmalara Nasıl Yardımcı Olur? ERP-CAD Entegrasyonu Özel Üretim Yapan Firmalara Nasıl Yardımcı Olur?
ERP Seçimi: Üreticiler İçin En Önemli 9 Kriter ERP Seçimi: Üreticiler İçin En Önemli 9 Kriter
Karar Verme Süreçlerinde, Bir ERP Sisteminin CFO’lara Sağladığı 7 Fayda Karar Verme Süreçlerinde, Bir ERP Sisteminin CFO’lara Sağladığı 7 Fayda
ERP İçin Daha İyi Bir RFP Nasıl Yazılır? ERP İçin Daha İyi Bir RFP Nasıl Yazılır?

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2018 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın