abas ERP Web Kullanıcı Arayüzünün 6 farklı (yeni) Özelliği 

abas ERP Web Kullanıcı Arayüzünün 6 farklı (yeni) Özelliği

linkedin-follow-erphaber

ERP, iş akışı ve verimlilik konularında inanılmaz şeyler yapabilir ancak karmaşıklığı, geleneksel yüksek implementasyon maliyetleri ve büyük hacimli tesis içi tasarımları, gerçekte ne kadar inanılmaz olabileceği konusunda sınırlar getirmektedir.

Öte yandan, web tabanlı kullanıcı arayüzlerine sahip bulut ERP sistemleri modern işletmelere memnuniyet duyacakları birçok özellik sunmaktadır, abas ERP bu anlamda bir istisna değildir. abas ERP Web Kullanıcı Arayüzü hangi özellikleri sunuyor ve postmodern ERP dünyasındaki kullanıcılar için ne anlama geliyor?

1. ERP Web Kullanıcı Arayüzü (UI) mobil hale gelmenize ve mobil kalmanıza yardımcı olur

Yalnızca masaüstü üzerinden çalışılan iş yerleri artık geride kaldı. Kurumsal mobilite, işletmeyi dört duvarın ötesine taşıdı ve kullanıcıların ERP’nin tüm işlevselliğini nereye giderlerse gitsinler ceplerinde taşımalarına olanak tanıdı.

Web kullanıcı arayüzü, bir web tarayıcısı kullanılabilen herhangi bir masaüstü/dizüstü bilgisayar, akıllı telefon, tablet veya yeni nesil mobil cihazlardan ERP uygulamalarına erişim sağlayarak aynı geleneği sürdürmektedir. Kurumsal mobilite yönetimi girişimleri ile mücadele eden işletmeler için bu özellik tek başına süreci hızlandırmaya yetebilir.

2. Sonsuza kadar ölçeklendirmek

Daha önce de değindiğimiz gibi ölçeklenebilirlik, mobil devrimin bir yan etkisidir. Veritabanlarını ve diğer bilgi kaynaklarınıbirbirine bağlayan çok daha fazla erişim noktası ile bu kaynaklar daha yüksek kullanıcı sayılarına uyum sağlamalıdır ki bu da abas’ın baş edebileceği türden bir durumdur. İşletmeler, sayısız bilgisayar ve cihazı desteklemek için bant genişliğine sahip oldukça, ERP Web Kullanıcı Arayüzümüz de kullanılmaya devam edecektir.

abas ERP Web Kullanıcı Arayüzü ana ekranı

3. Uçtan uca şifrelemek

İşletmeler daha fazla mobil cihaz kullanmaya başladığında, siber riskler de buna bağlı olarak artmaktadır. Verilerinize giden birçok yeni kapı ile yetkisiz kullanıcıları dışarıda tutmak ve veri güvenliğinize yönelik en güncel tehditleri takip etmek daha zorlaşmaktadır.

ERP kullanıcıları, kullanıcı arayüzlerinin bütünlüğünden şüphe etmek zorunda kalmamalıdır. Onların girdiği, paylaştığı ve analiz ettiği veriler, şansa bırakılamayacak kadar değerlidir. Bunu göz önünde bulundurarak, abas, tarayıcıların şifreli bir bağlantı kullanarak web siteleri ile iletişim kurmasına izin veren güvenli bir protokol olan HTTPS üzerinde çalışacak şekilde Web Kullanıcı Arayüzünü tasarlamıştır.

4. Her şeyi özelleştirin

Bir kullanıcı arayüzünün ana sayfası, karşılama ortamını belirler. Navigasyon, kişiselleştirilmiş ve sezgisel mi? En önemli araçlar belirgin şekilde gösteriliyor mu? Tasarım şeması göze hoş geliyor mu?

Kısacası ana sayfa, ev gibi hissettiriyor mu?

Kişiselleştirme, abas deneyiminin üst seviyesindedir; bu nedenle, Web kullanıcı arayüzüne yüksek düzeyde bir özelleştirme dahil ettik. Kullanıcılar, isteklerine uygun olarak optimize edilmiş bir gösterge panosu oluşturmak için kişisel tercihlerine göre ikonları düzenleyebilir ve biçimlendirebilir. Hesapları renklere göre düzenleyin veya en çok temas kurulan müşterileri, müşteri listenizin üst kısmına yerleştirin, böylece onları aramak zorunda kalmazsınız. abas ERP Web Kullanıcı Arayüzü (UI), sizin istediğiniz şekilde ERP’ye uyum sağlayabilir.

Diğer ERP ürünlerinden farklı olarak, abas ERP’nin Web Kullanıcı Arayüzü, ürünün standart versiyonundaki işlevselliğini ve aynı zamanda yapmış olabileceğiniz özelleştirmeleri de içermektedir.

5. Açık ekranları organize edin

Hayat da, iş de doğrusal değildir. Her ikisi de karışıktır ve sapmalarla doludur. abas bulut tabanlı ERP’nin Web Kullanıcı Arayüzü (UI) bu karmaşıklıklara açıklama getiren bir çözüm içermektedir.

Kullanıcı arayüzümüzdeki her sayfada, sistemdeki açık ekran sayısını izleyen bir sayaç bulunmaktadır. Eğer değişiklikleri birincil ekrana kaydetmeden ikinci bir ekrana geçerseniz, arabirim, siz geri dönene kadar değişikliklerinizi ön bellekte tutacaktır. Değerlerinizi kaydedin veya iptal edin, abas Web Kullanıcı Arayüzü (UI), en son projenizde karmaşıklıklar söz konusu olduğunda siparişinizi korumanıza yardımcı olur. Bunun yanı sıra, abas Web Kullanıcı Arayüzünü (UI) ve Native (İşletim sistemi bazlı uygulamalar) Kullanıcı Arayüzü’nü kullanırsanız, birinde yapılan değişiklikler otomatik olarak diğerinde de güncellenir.

6. Bakım hakkında hiçbir zaman endişe duymayın

Inhouse geliştirilen ULS (Unified Logging System-Birleşik Giriş Sistemi), BT çalışanlarından oluşan bir filoya ihtiyaç duymaktadır. Aynı şey abas Web Kullanıcı Arayüzü (UI) için de geçerlidir. Aradaki tek fark; abas kullanıcılarının uzmanlarımızın maaşlarını ödemeleri gerekmez. Uzmanlıklar, abas Web Kullanıcı Arayüzü (UI) abonelik fiyatına dâhil edilir, böylece toplam ERP implementasyon ve bakım masrafları azaltılır.

Daha fazla bilgi için blogu okuyabilir veya güncel e-kitabı inceleyerek abas Web Kullanıcı Arayüzü (UI) ve bulut tabanlı ERP’nin yararlarını öğrenebilirsiniz. Dilerseniz, bir abas temsilcisiyle de temasa geçebilirsiniz.

Sponsored Content

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 3.500′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 35 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Fatura, e-Defter ve Webshop çözümlerini de sunmaktadır.

 

Filed in: abas Tags: , , , , , , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

IIoT (Nesnelerin Endüstriyel İnterneti) Çevikliği Nasıl Etkiler? IIoT (Nesnelerin Endüstriyel İnterneti) Çevikliği Nasıl Etkiler?
Bir ERP Uygulamasına İhtiyaç Duyduğunuzu Gösteren 3 Şey Bir ERP Uygulamasına İhtiyaç Duyduğunuzu Gösteren 3 Şey
abas Türkiye, Dijital Dönüşüm Yol Haritası Paneli’ndeydi abas Türkiye, Dijital Dönüşüm Yol Haritası Paneli’ndeydi
Dijital Dünyada Değişim Yönetiminin 7 Başarı Faktörü Dijital Dünyada Değişim Yönetiminin 7 Başarı Faktörü

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Temmuz 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Temmuz 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Temmuz 2018 Sayısı yayında! Bilgiye ulaşmanın kolay fakat doğru bilgiye ulaşmanın oldukça zor olduğu bir çağın ortasında ERP sektörünün ilk dergisi olan ERP HABER’in Temmuz sayısını sizlere… Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2018 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın