Neden abas ERP’yi seçmelisiniz? 

Neden abas ERP’yi seçmelisiniz?

linkedin-follow-erphaber

Neden abas ERP’yi seçmelisiniz? Çünkü şirketiniz bunu hak ediyor…

Modern sanayii işletmeleri özellikle konu Kurumsal Kaynak Planlama olduğunda Sanayi Çağı dönemi donanımları ile başarılı olamayabilirler. Günümüzde verilen sipariş ile son mamul ya da verilen hizmet arasında çok karmaşık süreçler bulunmaktadır. Eskiden kalma yöntemler tüm operasyonlar genelinde verimliliği sağlamak için planlama ve izleme yeteneklerinden yoksundur. İnovasyonel atılım oranları bizlere gerekli teknoloji yatırımı yapmayan işletmelerin kısa zamanda rakiplerinin gerisinde kaldıklarını göstermektedir.

abas

Peki, abas ERP zaman testine dayanabilir mi? abas ERP tüm işiniz çapında haberleşme ve gerçek zamanlı bilgi paylaşımını teşvik ederek gereksiz bilgi yığınlarını dağıtır. İşletmenizdeki bölümler her şeye rağmen 20. yüzyıla ait olabilirler. Programlanması kolay otomasyonlar önemli oranda yeniden gerçekleştirilmesi gereken veri girdilerini azaltır ve en ileri teknoloji ile iş birlikteliği hiçbir zaman yavaşlamaz. Dahası, mobil dostu arayüzler işletmenizi uzaktan yürütmenizi sağlar.

İşletmenizin, zamandan, paradan ve enerjiden tasarruf etmek için ani parlayan bir fikir ile, rekabetçi beklentilere meydan okuyan sorgulanamaz bir değer arasındaki farkı bilmesi lazımdır.

Gerçek Rekabet Üstünlüğü

Bazen rekabet vaatleri işletmelerin akıllarını çelerek inanılmaz riskler almalarına neden olur. Sanayi liderleri birbirlerinden istifade ettikleri zamanlarda -sadece karşı tarafta var diye- bütünleşik çözümlere yönelmeleri, kendilerinde geçici ve kalıcı değerler noktasında kafa karışıklığına sebebiyet verebilir.

İşletmenizin, zamandan, paradan ve enerjiden tasarruf etmek için ani parlayan bir fikir ile, rekabetçi beklentilere meydan okuyan sorgulanamaz bir değer arasındaki farkı bilmesi lazımdır. Evet, abas ERP pratikte sıkıntısız çalışmakla beraber, aynı zamanda oldukça güçlüdür. Terzi usulü çözüm liderleri özgürce istedikleri düzenlemeleri yaparak kendilerine özel iş modellerini uygulayabilir ve de böylelikle iş hedeflerine ulaşırlar. Başkalarını takip etmeyi bırakın ve abas ERP ile iş süreçlerinizi yöneterek kendi yolunuzu kendiniz aydınlatın.

Tüm sorunların ve hatta en zorlularının üstesinden gelmek…

Her sektörün kendine göre zorlukları vardır. Yenilgiyi görmezden gelmek ya da kabullenmek, aslında işletmenizin tam olarak neler yapabileceğinin farkında olmadığınız anlamına gelir.

Bunun yerine, abas ERP’nin gelişmiş donanım paketleri ile onlarla yüzleşin. Mesela, özel üretimin geleneksel olarak uzun ve belirgin bir satış dönüşüm zaman çizelgesi vardır. Fiyat teklifi karşılaştırma teknolojisi (Compare Price Quote – CPQ) önceden programlanmış değerleri, gerçek zamanlı veri ve görsel arayüz fonksiyonlarını kullanarak, müşterileriniz için anında üç boyutlu üretim modelleri oluşturmanızı sağlar. Artık mühendisler ve müşteriler arasında zamanlama sıkıntıları yok. Tükenmiş stoklar yüzünden son dakika maliyet artışları yok. Dolayısıyla kaçan fırsatlar da yok!

O halde sorununuz ne? Şansınız var, abas ERP size yardımcı olabilir…

Herşey katma değerli

Birçok yerde, hisse ya da işletme sahiplerinin organizasyonel, yapısal ya da teknolojik değişikliklerde bilmek istedikleri tek bir şey vardır: Sahip olunacak şeyin ne kadar değer vaat ettiği!

abas ERP bu zorlu topluluğu etkilemek için gerekli olan şeylere sahip mi peki? Tüm ortaya konan uğraştan sonra kullanıcıların ve yönetimin yüksek isteklerini karşılamada başarısız olması halinde (ki her ne kadar başarıya çok yakın olunsa da) oluşan sıkıntı bünyede pek hoş karşılanmayacaktır.

abas ile gelen gelişmiş ERP çözümü sadece paranızı ya da kolaylaştırılmış iş akışlarınızı verimli kullanmanıza yardımcı olmaz, tüm işletmenizin genelinde işinizin nasıl değer yaratacağına dair gerekli değişim ve dönüşümü gerçekleştirmenizi de sağlar. Bireysel çalışandan küresel tedarik zincirine kadar abas ERP potansiyelinizi maksimize etmeniz için gelişmiş iç ve dış bağlantısallık, aksiyona dönüşebilen veri ve sezgisel kullanıcı deneyimleri noktalarından eşsizdir. Basitçe söylemek gerekirse: Daha az çalışıp daha çok iş yaparsınız. Değerden bahsettiğiniz bu olsa gerek!

Sponsored Content

abas-sponsored

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 3.500′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 35 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Fatura, e-Defter ve Webshop çözümlerini de sunmaktadır.

Filed in: abas, ERP, Makaleler Tags: , , , , , , , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi
abas Connect – Orta Ölçekli İşletmeler İçin Entegrasyon Platformu abas Connect – Orta Ölçekli İşletmeler İçin Entegrasyon Platformu
abas Flex Editions – Yazılım Kiralamada Esneklik abas Flex Editions – Yazılım Kiralamada Esneklik
caniasERP ile Daha Şeffaf Daha Hızlı Ve Verimli caniasERP ile Daha Şeffaf Daha Hızlı Ve Verimli

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın