abas Satış Yöneticisi Ali Çatak'tan, SubconTurkey Dergisi için özel "Otomotiv Sanayi Üreticileri İçin Doğru ERP Seçimi 

abas Satış Yöneticisi Ali Çatak’tan, “Otomotiv Sanayi Üreticileri İçin Doğru ERP Seçimi”

linkedin-follow-erphaber

abas Satış Yöneticisi Ali Çatak’tan SubconTurkey Dergisine Özel Ropörtaj: Otomotiv Sanayi Üreticileri İçin Doğru ERP Seçimi

-Kısaca sizi tanıyabilir miyiz?
Merhaba, Ali Çatak. abas Türkiye Satış Yöneticisi’yim.

-abas’ın kurumsal kimliği hakkında bilgi verir misiniz?
abas, Almanya merkezli, 29 ülke ve 65 farklı lokasyonda, 38 yıllık tecrübesi ve 1.000’i aşkın uzman kadrosuyla, ERP yazılım ve danışmanlık hizmeti veren global bir şirkettir. 1980 yılında IT eğitim ve danışmanlık hizmetleri alanında faaliyet göstermeye başlamış olan şirketimiz, 2005 yılından bu yana da abas Software Türkiye İş Ortaklığını yürütmektedir. abas Türkiye olarak, İstanbul, İzmir, Ankara, Tekirdağ, Sakarya, Bursa, İzmit, Adana ve Antalya gibi büyük şehirler başta olmak üzere büyük ve orta ölçekli, farklı sektörden birçok firmaya hizmet vermekteyiz.

abas-AliCatak

-Müşterilerinizin abas’ı seçme nedenleri nelerdir? abas hangi yönleri ile ön plana çıkmaktadır?
Müşterilerimizin abas’ı tercih etmek için onlarca farklı sebebi var. Ancak, en temel sebep başarısı kanıtlanmış, kurulumu ve kullanımı hızlı abas implementasyon metodolojisidir.
abas dünyada 3.600+ şirket tarafından kullanılmakta olan ve yazılım sistemleri endüstrisinde uluslararası marka olmayı başarmış bir ERP yazılımdır.

Ayrıca, implementasyon projenizi gerçekleştirecek olan iş ortağınızın faaliyet gösterdiğiniz sektörü ve ihtiyaçlarınızı çok iyi biliyor olması önemlidir. Bu da özel uzmanlık ve tecrübe sahibi olmayı gerektirir ki abas Türkiye olarak başarımızın sırrı budur. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerin ihtiyaçlarının birbirinden farklı olduğunu çok iyi bilen abas, işletmelere özel geliştirdiği ERP projeleri ve müşterilerine sunduğu danışmanlık hizmet kalitesiyle özellikle tercih edilmektedir.

Diğer sebepleri genel hatlarıyla sıralayacak olursak;
– abas’ın implementasyon sürecinin oldukça kısa olması ve kullanıcı dostu arayüzleri ile, iş süreçlerinin hızlı ve kolay şekilde düzenlenebilir ve takip edilebilir olması
– abas’ın uzun vadede değerlendirildiğinde düşük maliyetli bir ERP çözümü olması
– abas ERP yazılımının güncellenebilir olması, bu sayede iş süreçlerindeki değişikliklerin minimum enerji ve zaman harcanarak düzenlenebilir olması
– abas ERP’nin Bulut, Hibrit, On-Premise ve Mobil uygulamalarla entegre çalışıyor olması
-abas ERP ile işletmelerin verilerine 7/24 erişim sağlayabilmeleri ve iş süreçlerini birden fazla lokasyon üzerinden eş zamanlı olarak takip edebilmeleri
-abas ERP’nin, teknik donanıma yatırım yapmak zorunda kalmadan abonelik ücretiyle kiralanabiliyor olması (SaaS)

-abas olarak özellikle hedeflediğiniz bir sektör var mı?
Genel olarak imalat sanayinde faaliyet gösteren tüm orta ölçekli işletmeler diyebiliriz. Türkiye’de de 10-500 kullanıcı arasında yer alan işletmeler abas’ın hedef pazarı içerisinde yer almaktadır. Hali hazırda Türkiye’nin en büyük 500 sanayi firması arasında yer alan müşterilerimizde bulunmaktadır.

-abas’ın Türkiye pazarındaki konumu hakkında bilgi verir misiniz?
Türkiye ERP pazarı son yıllarda hızlı bir şekilde gelişim gösteriyor. Ancak ne yazık ki hali hazırda gelişmiş ülkelerdeki seviyeye ulaşamadık. Ancak hem global hem de yerli erp tedarikçilerinin bu konuda gayretleri var. Biz de 10 yılı aşkın süredir 100’ü aşkın müşterimiz ile çalışmalarımıza devam ediyorken, her yıl onlarca yeni müşteri ile de yeni projelere başlıyoruz.

-Eklemek istedikleriniz var mı?

İmalat endüstrisi gibi dinamik pazarlar için, gerekli değişiklik ve güncelleme harcamalarını minimumda tutan abas ERP çözümleri, otomotiv sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için de en doğru çözümdür. Yüksek hacimli üretim ve lojistik faaliyetleri olan otomotiv sektöründeki imalatçıların karmaşık iş süreçlerini ve ERP projelerinde nelere sahip olmaları gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bu alandaki uzmanlığımız ve başarıyla sonuçlandırdığımız ERP projelerimiz neticesinde otomotiv sektörü üreticileri tarafından sıkça tercih edilmekte olan bir şirketiz.

Filed in: abas, ERP, Haberler, Otomotiv Tags: , , , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Teknodor’un abas ERP ile Birlikte Günümüze Kadar Olan Yolculuğu Teknodor’un abas ERP ile Birlikte Günümüze Kadar Olan Yolculuğu
Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi
abas Connect – Orta Ölçekli İşletmeler İçin Entegrasyon Platformu abas Connect – Orta Ölçekli İşletmeler İçin Entegrasyon Platformu
abas Flex Editions – Yazılım Kiralamada Esneklik abas Flex Editions – Yazılım Kiralamada Esneklik

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın