Bir ERP Uygulamasına İhtiyaç Duyduğunuzu Gösteren 3 Şey 

Bir ERP Uygulamasına İhtiyaç Duyduğunuzu Gösteren 3 Şey

linkedin-follow-erphaber

Bir işi büyütmek kolay değildir.  Süreç boyunca zaman, özveri ve odaklanmaya ihtiyaç duyarsınız. Zaten zorlu olan bu süreci daha da zor ve kimi zaman imkânsız hale getiren ise modası geçmiş ya da yönetilmesi güç yazılım sistemleridir.  Tüm çalışanların işlerini en doğru şekilde yapabilmeleri için ihtiyaç duydukları bilgilere anında erişebildikleri bir sistemin beraberinde verimliliği, yüksek performansı ve haliyle kârlılığı getirmesi kaçınılmazdır.

ERP-İhtiyaç

Böylesi bir durumla karşı karşıyaysanız, bir ERP sistemi ile tüm engelleri aşabilirsiniz. Bir ERP Uygulamasına ihtiyaç duyduğunuzu gösteren en yaygın 3 gösterge ise şöyle;

Eksik Mobil Yetenekler

Günümüz dünyası her gün değişiyor ve bu değişim bizleri eskisi kadar şaşırtmadan uyum sağlama kabiliyetini de beraberinde getiriyor. Hareket özgürlüğü sağlayan ERP sistemleri kurumlara rekabet avantajı getirdiğini ve üretkenliği artıran önemli bir özelliktir. Son zamanlarda Amerika’da gerçekleştirilen bir anket 5 işçiden birinin sözleşmeli olduğunu gösteriyor. Bu durumda bugün iş gücünün önemli bir kısmını serbest bir kitlenin oluşturduğunu söylememiz mümkün hale geliyor.  Bu nedenle, başarılı bir işletmenin farklı cihazlar aracılığıyla tüm çalışanlarına kolayca erişebilen bir sisteme ihtiyacı vardır.

Mobil yeteneklere sahip bir ERP sistemi ile seyahat eden ya da sözleşmeli çalışanlarınızın bildirimlerle, güncellemelere ve gerçek zamanlı olarak önemli bilgilere kolay erişimini sağlayabilirsiniz.

Kötü Muhasebe ve Satış

Muhasebe ekibiniz daha güncel rakamlar istiyorsa, bu bir ERP sistemine ihtiyaç duyduğunuzun en önemli göstergelerinden biridir. Yine aynı departman içinde kâğıt tabanlı faturaların ve satış siparişlerinin manuel olrak girildiği bir satış departmanının var olması da bir ERP sistemine ihtiyaç duyduğunuzun bir diğer göstergesidir.

“Günümüz dünyasında kâğıt ve kalem vintage birer aksesuar olarak var olurken, işinizin kalbi muhasebe departmanını bu eski moda sistem ile yönetmek sizi sadece başarısızlığa götürür”

Bilgiye hızlıca ulaşabileceğiniz bir ERP sistemi ile değerli zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz.  Gerçek zamanlı bilgi akışı ile satışlarınızın ve eldeki stoklarınızın kontrolünü de sağlayabilirsiniz. 

Sorunlu Sistem Entegrasyonu

Sistem entegrasyonu, verimli çalışmak için gereken tüm önemli bilgileri içeren tek bir iş istasyonuna sahip olmak demektir. Sistemler veya elektronik tablolar arasında bilgileri birleştirme noktasında sorun yaşıyorsanız bu entegrasyon eksiliğinin bir göstergesidir.

İşletmeniz gerçekten büyümeye başladığında, birden fazla uygulamaya sahip olmanın getirdiği birçok zorlukla karşılaşabilir ve bu sebeple verimliliğiniz azalabilir. Bir ERP sistemi ile bu zorlukların üstesinden gelerek, tüm iş operasyonlarınızı merkezileştirebilirsiniz.

Ayrıca entegrasyon tüm sistemlerin iletişim kurmasını sağlayarak, verinin serbestçe akmasına ve şirketteki herkes tarafından erişilmesine olanak sağlar.

Filed in: ERP, Makaleler Tags: ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Teknodor’un abas ERP ile Birlikte Günümüze Kadar Olan Yolculuğu Teknodor’un abas ERP ile Birlikte Günümüze Kadar Olan Yolculuğu
Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi
abas Connect – Orta Ölçekli İşletmeler İçin Entegrasyon Platformu abas Connect – Orta Ölçekli İşletmeler İçin Entegrasyon Platformu
abas Flex Editions – Yazılım Kiralamada Esneklik abas Flex Editions – Yazılım Kiralamada Esneklik

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın