Buluta Geçiş sürecini kolaylaştıracak yepyeni bir Software AG girişimi 

Buluta Geçiş sürecini kolaylaştıracak yepyeni bir Software AG girişimi

linkedin-follow-erphaber

Software AG, “Buluta Geçiş” (Transformation to the Cloud) projesi kapsamında portföyündeki tüm bulut bilişim çözümlerini 2015 boyunca Amazon Web Services (AWS) üzerine taşıyacak. İşletmeler, bu sayede kurumsal gereksinimleri doğrultusunda kendileri için en uygun bulut çözümünü belirleyip kolaylıkla uygulamaya alabilecek.

cloud-network-composite-600

Software AG, 2015 boyunca bulut çözümlerinden oluşan kapsamlı portföyünü AWS bulutuna aktaracağını açıkladı. Şu anda AWS üzerinde çalışan Software AG çözümleri arasında Alfabet Cloud ve ARIS Cloud ürün setleri yer alıyor. BT planlama, portföy yönetimi ve iş süreçleri analizine dair tüm yetkinliklere sahip olan bu iki çözüm, aynı zamanda erişim kolaylığı, maliyet, mevzuat yükümlülükleri ve güvenlik gibi farklı başlıklar altında buluttan en yüksek fayda almayı sağlayacak BT varlıklarını tespit etmeye yardımcı oluyor.

banner10-600

Software AG bu yıl içinde webMethods Integration Cloud çözümünü de Amazon Web Services üzerine taşımayı planlıyor. Bu sistem, uygulama entegrasyonu kabiliyetlerini, Buluttan Buluta ve Cloud-to-Ground kullanım senaryoları için genel bulut hizmeti (iPaaS) olarak sunuyor.

Buluttan Buluta

Software AG CTO’su Wolfram Jost, “Software AG her fırsatta işletmelerin seçeneklerini artırmaya ve kullanım kolaylığını geliştirmeye yönelik çözümler tasarlıyor. Buluta Geçiş projesi de, kurumsal düzeyde esneklik ve uyarlanabilirlik sağlama yönünde atılan bu büyük adımlardan biri. Bu sayede işletmeler ve kamu kurumları sadece kendilerine en uygun, özgün bulut stratejilerini ve mimarilerini tasarlayıp uygulamakla yetinmeyecekler. Aynı zamanda bunu bulut üzerinden gerçekleştirerek ilk andan itibaren maliyet tasarrufu elde edebilecekler” diyor.

aws-1

Buluta Geçiş

Software AG müşterilerinin kendileri için en uygun hibrid BT mimarisini oluşturabilmesi ve AWS bulutu üzerinde gerekli süreçleri, etki alanlarını, sistemleri ve uygulamaları hayata geçirebilmesi için benzersiz bir bulut hizmet portföyü sunuyor. Kurumsal kullanıcılar, Software AG’nin Alfabet Cloud ve ARIS Cloud çözümlerini AWS üzerinde kullanarak, buluttan en üst düzeyde fayda sağlarken, aynı zamanda iş ve BT süreçlerini müşteri odaklı, dijital işletme yaklaşımıyla bütünleştirebilecekler. Portföy, işletmeleri farklılaştıran buluttaki iş süreçlerinin oluşturulması, dönüştürülmesi ve işlerlik kazandırılması sırasında özgün, güvenilir ve etkili bir yöntem kazandıracak.

banner11-600

Software AG, buluttan buluta entegrasyon ve özel bulut ya da işletmelerin kendi sistemlerindeki kurumsal hizmet sürücüleri ile kesintisiz bağlantı sağlayan webMethods Integration Cloud Hizmet Olarak Platform (iPaaS) çözümünü de AWS’ye taşımayı planlıyor. Software AG’nin hem PaaS olarak hem de işletmelerin kendi sistemlerinde çalışmak üzere geliştirdiği, vaka yönetimi ve bağlamsal uygulamalar oluşturabilmek için tasarladığı webMethods AgileApps Cloud çözümü de, AWS üzerinde çalışması planlanan ürünlerden biri. Görselleri özelleştirme sürecini kolaylaştırmak için tasarlanan webMethods AgileApps Cloud uzmanların süreçleri, iş kurallarını, e-formları, raporları, gösterge panellerini ve Facebook-Twitter bağlantı seçeneklerini değiştirmelerine olanak tanıyor. Aynı zamanda ekip üyeleriyle işbirliği kurmalarına yardımcı olurken, herhangi bir mobil cihazdan bilgiye erişimi kolaylaştırıyor.

Müşteri hizmetlerini geliştirirken maliyetleri azaltıyor

Software AG, hem ölçek bazında hem de büyük işletmeler arasında marka bilinirliği açısından sektör lideri olan AWS’yi, stratejik ve küresel IaaS hizmet sağlayıcısı olarak seçmiş durumda. Operasyonel verimlilikte mükemmel sonuçlar elde etmeyi sağlayan AWS, en geniş coğrafi kapsama alanının yanı sıra, dışarıdan alınan IaaS hizmetlerinde ve sertifikalandırma süreçlerinde de maliyet avantajı sunuyor.

sag_cloud_logo_168_75_tcm16-124493

AWS Başkan Yardımcısı Terry Wise, “Bugün dünyanın lider internet servis sağlayıcıları bile, daha önce hiç olmadığı kadar hızlı hareket etmelerini sağlayacak, maliyetlerini aşağı çekecek ve müşterilerine daha iyi hizmet sağlamalarına yardımcı olacak BT çözümlerinin peşinde koşuyor. Software AG de, yenilikçi çözümleriyle güvenli ve sağlam altyapı platformumuz AWS’yi baştan sona güçlendiren ve katma değerli ürünler ile farklılaşarak küresel ayak izini genişleten öncü yazılım firmalarından biri” diyor.

Filed in: Bilişim & Teknoloji, Cloud Computing, ERP, Haberler, Software AG, Sponsorlar Tags: , , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Software AG, Dijital İş Platformu ile Kurumları Dijital İş Dünyasına Hazırlıyor Software AG, Dijital İş Platformu ile Kurumları Dijital İş Dünyasına Hazırlıyor
Bulut Bilişim: Bir Maliyet Oyunundan Ezber Bozan İş Yapış Biçimlerine Bulut Bilişim: Bir Maliyet Oyunundan Ezber Bozan İş Yapış Biçimlerine
Amazon Web Services ile SAP işletme maliyetleri önemli oranda azalıyor Amazon Web Services ile SAP işletme maliyetleri önemli oranda azalıyor
Fujitsu tüm iş süreçlerini WebMethods ile yönetiyor Fujitsu tüm iş süreçlerini WebMethods ile yönetiyor

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın