canias kobi erp 

5 Farklı Firma Canias Kobi ERP ’yi tercih etti

linkedin-follow-erphaber

ERP HABER – Bu yıl 20. yaşını kutlayan, farklı sektörlerden 500′ün üzerinde firmanın iş süreçleri için tercih edilen Canias Kobi ERP, Ağustos ayında da birbirinden farklı sektörlerden beş firma tarafından tüm iş süreçlerinin yönetimi ve verimlilik için tercih edildi.

19 ülkede ve 11 dilde kullanılan CANIAS ERP, gofret ve kaplamalı bisküvi üreticisi Çizmeci Gıda, konnektör, kablo, pano ve beyaz eşya yan sanayi alanlarında faaliyet gösteren Ekinler Elektronik, tütün ve tütün mamulleri üretim ve ticareti yapan Sunel Tütün, organik tekstil ve ürünleri üretimi alanında faaliyette bulunan Egedeniz Tekstil ve otomotiv yedek parça ve kilit sektöründe hizmet veren Ş.R.K. Otomotiv tarafından tercih edildi.

Ağustos ayı içerisinde gerçekleştirilen satışlar hakkında bilgi veren IAS Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Erhan Sunguroğlu, durgunluk döneminde ERP yatırımlarının avantajlarına değinirken şunları söyledi: “İçerisinde bulunduğumuz dönemin yatırım kararı alma konusunda çok da rahat bir dönem olmadığını hepimiz biliyoruz. Fakat IAS olarak 2009 yılında ve özellikle son bir iki ay içerisinde Türkiye pazarında çok umut verici gelişmeler yaşıyoruz. Artık firmalar ERP gibi zaman ve konsantrasyon gerektiren projelerin böyle kriz zamanlarında daha rahat ve ekonomik çözülebileceğinin farkındalar. Her iki taraf için de önemli avantajlar olduğunu gayet iyi biliyorlar. Evet, kriz zamanı firmaların normal iş yüklerinin fazla olmaması bu tarz projelere daha rahat konsantre olmalarına olanak veriyor. İşte bu çerçevede biz de IAS olarak geçtiğimiz ay 5 farklı sektörden 5 değerli firma ile sözleşme imzaladık. İş birliğimizin hayırlı olmasını diliyor başarılı bir ERP süreci geçirmelerini temenni ediyorum.”

Çizmeci Gıda

1993 yılında kurulan Çizmeci Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ÇİZMECİ TIME markası ile ürettiği gofret ve kaplamalı bisküvi başta olmak üzere 35 çeşit ürünüyle pazarda yer almaktadır. Kısa sürede ihracata başlayan Çizmeci Gıda, 4.800 ton/yıl kurulu üretim kapasitesi ve 160 çalışanıyla, 20′yi aşkın ülkede faaliyet gösteren bir firma konumuna gelmiştir. Çizmeci Gıda, 2 yıl içinde yapacağı yatırımlarla, Rami Fabrikası’na ek olarak 8.000 m2 kapalı alanlı ikinci fabrikayı da faaliyete geçirip, kurulu kapasitesini 10.000 ton/yıla çıkarmayı hedeflemektedir. Çizmeci Gıda tüm iş süreçleri için Canias Kobi ERP ’yi tercih etti.

Ekinler Elektronik

Konnektör, terminal, kablo demetleri ve komple pano montajı alanlarında hizmet veren Ekinler Elektronik, 1984 yılında kuruldu. İstanbul Merkez başta olmak üzere, Manisa ve Rusya’da bulunan işletmeleri ile birlikte 4 işletme ile toplamda 17 bin metrekarelik kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Son yıllarda beyaz eşya yan sanayi üretimi konusuna ağırlık veren firma, tüm merkezlerinde iş süreçleri yönetimi için Canias Kobi ERP ’yi tercih etti.

Sunel Tütün

1939 yılında Gürel Ailesi tarafından kurulan Sunel Tütün, Türkiye’nin en eski tütün yaprağı tüccarı. Merkezi İzmir’de yer alan kuruluşun Kırgızistan ve Bulgaristan’da da üretim, işleme ve satış yapan 2 farklı şirketi de bulunuyor. 50 bin metrekarelik arazide, altı depo ve toplamda 100 bin metrekarelik depolama alanı ve 24 bin metrekarelik işleme alanı ile faaliyet gösteren Sunel Tütün, tüm Avrupa ve Afrika ülkelerine tütün ihraç etmektedir. Sunel Tütün hizmet verdiği bölgelerdeki iş süreçlerini Canias Kobi ERP ile yönetme kararı verdi.

Egedeniz Tekstil

Egedeniz Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarımsal ürünler konusunda faaliyet gösteren Kadıoğlu Şirketler grubunun bünyesinde yer almaktadır. 15 yılı aşkın süredir, sertifikalı organik pamuk ve konvansiyonel pamuktan kumaş üretimi yapan lider bir firmadır. Firma kendi organik pamuk projelerine sahip olan ve organik pamuk, iplik, örme kumaş, dokuma kumaş, örme ve dokuma konfeksiyon üretim ve satışı yapan bir kuruluştur. Ege deniz Tekstil tüm üretim ve iş süreçlerinde Canias Kobi ERP ’yi kullanacaktır.

Ş.R.K. Otomotiv

Ş.R.K. Otomotiv, Şaban ve Recep Keser kardeşlerin ortak girişimi ile 1957′de kurulmuştur. Öncelikle otomotiv yedek parça imalatı alanında hizmet veren firma, zaman içinde oto kapı kilit sistemleri konusunda ihtisaslaşmıştır. 1988 yılında Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesine taşınan Ş.R.K. Otomotiv, kapı aksesuarları ve kilitleri, dolap ve kabin kilitleri, motor kaput ve bagaj kilitleri, muhtelif oto yedek parça ve ispanyolet kilit konularında üretim yapmaktadır. Ş.R.K. Otomotiv büyüme yolunda hızlı ilerleyişine CANIAS ERP ile devam etme kararı almıştır.

 

Filed in: Genel, Haberler, IAS, KOBİ ve ERP, Otomotiv, Tekstil, Tüketici Ürünleri Tags: , , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi
SAYGILI RULMAN’ın Tercihi CANIAS ERP SAYGILI RULMAN’ın Tercihi CANIAS ERP
IAS Endüstri 4.0 İçin Çalışmalara Son Hız Devam Ediyor IAS Endüstri 4.0 İçin Çalışmalara Son Hız Devam Ediyor
caniasERP Brezilya Pazarına Girdi caniasERP Brezilya Pazarına Girdi

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın