caniasERP Brezilya Pazarına Girdi 

caniasERP Brezilya Pazarına Girdi

linkedin-follow-erphaber

30’dan fazla ülkede faaliyet gösteren IAS, kurumsal kaynak planlama yazılımı caniasERP ile global bir yazılım firması olma yolunda hızla ilerliyor. Güney Kore’nin ardından şimdi de Brezilya pazarına giren IAS, Brezilyalı SEEGER Engenharia e Sistemas Ltda. firması ile el sıkıştı.

ıas-brezilya

Hizmet verdiği ülkelere bir yenisini daha ekleyen IAS, uzun süre devam eden görüşmelerin sonunda Brezilyalı SEEGER Engenharia e Sistemas Ltda. firması ile iş ortaklığı konusunda anlaştı. 1991 yılından beri ERP yazılımı alanında faaliyet gösteren SEEGER, 25 yıllık tecrübesi ile firmalara bu konuda hizmet veriyor. SEEGER Engenharia e Sistemas Ltda.’nın kurucusu Carlos Ferreira Da Silva Seeger IAS ile başlattıkları iş ortaklığından duyduğu memnuniyeti anlattı ve “caniasERP, dünya pazarındaki saygın ERP yazılımlarından biri. IAS, çalışma biçimi ve edindiği prensipler ile şirketlerin kaynaklarını tam kapasite değerlendirmelerine yardımcı oluyor. Bu nedenle biz SEEGER olarak, özellikle şirketlerin ticari faaliyetlerinde daha sıkı kontrollere ihtiyaç duyduğu böyle bir zamanda, caniasERP’nin Brezilya’da faaliyet gösterecek olmasından çok memnunuz. SEEGER ve caniasERP, Brezilya’da kurumsal faaliyetlerin dijital denetiminin yapılması, şirketlerin eylemlerinin ve süreçlerdeki iyileştirmelerinin geliştirilmesi için birlikte çalışacak. caniasERP’nin yetkinliği ve SEGEER’in Brezilya pazarındaki tecrübeleri ile müşterilerimize en iyi hizmeti vereceğiz” diye ekledi.

caniasERP Güney Amerika’da Yaygınlaşacak

Uzun süre devam eden görüşme ve araştırmaların ardından Brezilyalı SEEGER Engenharia e Sistemas Ltda. ile anlaşma sağlandığını söyleyen IAS Global Partnerler Yöneticisi Burak Bayrakdar “30 ülkede kullanılan caniasERP’nin sınırlarını genişletmek ve Güney Amerika’da kalıcı olarak çalışmalarını sürdürmesini sağlamak için attığımız bir adımdı. SEEGER’in ERP yazılımı sektöründeki 25 yıllık tecrübesi, caniasERP’nin Brezilya’da yeni müşterilere hızla ulaşmasında önemli bir rol oynayacak. Ayrıca SEEGER’in ERP sektöründeki tecrübeleri sayesinde caniasERP sisteminin başarılı şekilde kurulacağına ve takibinin yapılacağına inanıyoruz. Bu yeni iş ortaklığının iki firma için de başarılı sonuçlar doğuracağına inanıyoruz” dedi.

caniasERP’ye Bir Dil Daha Ekleniyor

Şu an sayısı 15 olan yazılım dili seçeneklerine kısa zaman içinde Portekizceyi de ekleyecek olan IAS, 9 Temmuz’da SEEGER Engenharia e Sistemas Ltda.’da caniasERP eğitimlerine de başlayacak. Brezilyalı şirketler ile görüşmelerini sürdüren IAS, gelecek dönemde Güney Amerika’daki iş ortaklıklarının sayısını arttırmayı planlıyor.

Filed in: ERP, Haberler, IAS Tags: , , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi
caniasERP ile Daha Şeffaf Daha Hızlı Ve Verimli caniasERP ile Daha Şeffaf Daha Hızlı Ve Verimli
IBA Yeni Dönem Eğitimlerine Başladı IBA Yeni Dönem Eğitimlerine Başladı
caniasERP Gelişimimizdeki En Büyük Yardımcı caniasERP Gelişimimizdeki En Büyük Yardımcı

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın