Canias ERP Güney Kore’ye açılıyor. 

Canias ERP Güney Kore’ye açılıyor.

linkedin-follow-erphaber

Canias ERP’nin uluslarası üreticisi IAS, Güney Kore’li yazılım firması Micropolis ile ortaklık kararı aldı. Kurulan yeni ortaklık, hızlı bir şekilde potansiyel kullanıcı çevresinde ilgisiyi arttırdı.

Micropolis

Karlsruhe, Şubat 2017 – Industrial Application Software(IAS) ve MICROPOLIS, kısa bir süre önce stratejik ortaklık anlaşmalarını kamuoyu ile paylaştı. IAS, 27 yılı aşkın bir süredir firmaların iş süreçlerinin optimizasyonu ve entegrasyonunu sağlayan, Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımı Canias ERP ile Dünya’da farklı lokasyonlarda hizmet vermekte olan orta ölçekli bir yazılım ve danışmanlık firmasıdır.

MICROPOLIS, yönetimsel ve finansal kontrol sistemi yapısına uyumlu; risk simülasyonları, ERP, BI, OLAP ve işletme yönetimi için gerekli alanlarda hizmet çözümleri sunmakta olan, orta ölçekli, Seul merkezli bir firmadır. Müşterileri arasında Hyundai, Mitsubishi ve Samsung gibi teknoloji, mühendislik ve finans sektöründe Dünya’ca tanınan firmalar yer almaktadır. Yüksek müşteri potansiyeli ve üst düzey müşteri ilişkileri, MICROPOLIS firmasını sadece Güney Kore değil, bütün Orta Asya pazarı bakımından IAS için en uygun iş ortağı yapmaktadır. Güney Kore pazarında, şimdiden potansiyel müşteri adayları ile yeni çözüm seçenekleri için ciddi boyutta görüşmeler yapılmıştır.

Canias ERP, MICROPOLIS’in EPM alanındaki mevcut ürünleriyle uyum sağlamakta ve en yüksek katkıyı sunmaktadır. “Canias ERP’nin geniş servis ağı, iyi dizayn edilmiş yazılım mimarisi, esnekliği ve etkin kolay kullanımı bizi çok etkiledi” diyerek Canias ERP hakkındaki görüşlerini belirten MICROPOLIS CEO’su Myoung Kim “ Güney Kore’deki iş ortaklarımız ile birlikte, Canias ERP’nin pazarda başarılı olmasını sağlayacak dağıtım kanallarına ve kaliteli danışmanlık kadrosuna sahibiz” diyerek, ortaklığın ne kadar güçlü bir yapıda olduğuna da dikkat çekti.

Ortaklık konusunda memnuniyetini dile getiren IAS CEO’su Behiç Ferhatoğlu “Çözümümüz Canias ERP ve MICROPOLIS ile birlikte Güney Kore’de, iş süreçleri birbiri ile yakından bağlantılı olan orta ölçekli bütün firmalara tamamen entegre yazılım çözümleri sunabileceğiz.” dedi ve “Güney Kore’de yeni bir yazılım sağlayıcının olması, bölgesel rekabeti arttıracağı gibi uzun dönemde pazarda pozitif etki yaratacaktır” diyerek bölgesel Pazar hakkındaki düşüncelerini de sözlerine ekledi. IAS Genel Koordinatörü Mesut Öztürk, “Canias ERP’nin Güney Kore pazarında yer alması, IAS için yeni fırsatlar anlamına gelmektedir ve Orta Asya pazarında ileriye yönelik olarak atılmış büyük bir adımdır” diyerek ortaklığın önemine değindi.

Filed in: Haberler, IAS Tags: , , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi
caniasERP ile Daha Şeffaf Daha Hızlı Ve Verimli caniasERP ile Daha Şeffaf Daha Hızlı Ve Verimli
caniasERP Gelişimimizdeki En Büyük Yardımcı caniasERP Gelişimimizdeki En Büyük Yardımcı
SAYGILI RULMAN’ın Tercihi CANIAS ERP SAYGILI RULMAN’ın Tercihi CANIAS ERP

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın