caniasERP ile e-Dönüşüm imkanları konuşuldu 

caniasERP ile e-Dönüşüm imkanları konuşuldu

linkedin-follow-erphaber

Türkiye’de e-Dönüşüm sürecine ilişkin merak edilenlerin konuşulduğu buluşmada Doç. Dr. Demir e-Dönüşümün geleceğini, DigitalPlanet’ten Börekoğlu ve İzibiz’den Şimşek ise e-Dönüşüm’de özel entegratörlerin rolünü ve caniasERP ile e-Dönüşüm imkanlarını anlattı.

cms2015_09_21_103212053489_ozkara2_x0

e-Fatura ve e-Defter’in ardından e-Arşiv uygulaması için de müşterilerine çözümler sunan IAS, Türkiye’de e-Dönüşüm sürecine ilişkin merak edilenleri ve caniasERP ile e-Dönüşüm imkanlarını konuşmak üzere caniasERP kullanıcılarıyla bir araya geldi.

İstanbul’da, Conrad Bosphorus İstanbul Otel’de gerçekleştirilen etkinlikte “Türkiye’de e-Fatura ve e-Defter kullanımına ilişkin son gelişmeler neler?”, “Mükellefleri neler bekliyor?”, “e-Fatura ve e-Defter’in ardından, sırada ne var?”, “e-Arşiv’e geçiş nasıl olacak?”, “e-Dönüşüm uygulamaları KOBİ’leri nasıl etkiler?”, “e-Dönüşümün yarattığı fırsatlar ve riskler nelerdir?”, “Şirketler, bu süreci fırsata çevirmek için neler yapmalıdır?” gibi, e-Dönüşüm sürecine ilişkin sorulara yanıtlar arandı.

IAS’nin, iş ortakları olan özel entegratörler DigitalPlanet ve İzibiz’in katılımıyla düzenlediği etkinlik, IAS CTO’su Hakan Özkara’nın açılış konuşmasıyla başladı. Türkiye’de e-Dönüşüm sürecinin gelişimi hakkında bilgi veren Özkara, e-Dönüşüm’ün artan bir hızla devam edecek bir uzun soluklu süreç olduğunu ve bu durumdan IAS’nin kedine çıkarttığı görev ve sorumluluğun süreç boyunca müşterilerinin yanında olmak ve ihtiyaçların karşılanmasında yardımcı olmak olduğunu belirtti.

cms2015_09_21_103335083114_metehan3_x0

caniasERP e-Dönüşüm uygulamalarının avantajları

Özkara’nın ardından söz alan IAS Yazılım Birim Yöneticisi Metehan Altındil, “IAS ve e-Dönüşüm” başlıklı bir sunum yaptı. Altındil konuşmasında e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv uygulamaları, e-Fatura kullanım yöntemleri ve caniasERP ile e-dönüşüm uygulamalarının avantajları hakkında bilgi de verdi. IAS olarak e-Fatura ve e-Defter uygulamalarında olduğu gibi e-Arşiv uygulaması için de caniasERP’de gerekli geliştirmeleri tamamladıklarını ve IAS’nin iş ortakları olan özel entegratörlerle haberleşecek altyapıyı sağladıklarını belirtti.

Altındil, e-Dönüşüm uygulamalarının faydalarını, süreçlerin kısalması; gönderi, işçilik, baskı ve saklama maliyetlerinin azalması; belgelerin ilgili kişilere doğru zamanda ulaştırılabilmesi ve insan kaynaklı hataların en aza indirilmesi olarak sıraladı.

e-Fatura, e-Arşiv ve e-Defter uygulamalarının caniasERP kullanıcılarına ücretsiz sunulduğunu belirten Altındil, uygulamayı kullanan IAS müşterilerine birinci ve ikinci seviye desteğin de IAS tarafından verildiğini vurguladı.

Altındil, caniasERP e-Fatura, e-Arşiv ve e-Defter uygulamalarının ERP içindeki bütün modüllerle entegre yapıda olduğunu söyledi; caniasERP sisteminin UBL içindeki özelleştirmeleri kullanıcı seviyesine indirebildiğini ve bu sayede yönetiminin çok kolay olduğuna dikkat çekti.

caniasERP ile gelen başarı

Altındil’in ardından Norm Grup IT Yöneticisi Ahmet Oturgan ve Bakioğlu Holding Kıdemli Yazılım ve Proje Geliştirme Müdürü Edis İğci, e-Dönüşüm sürecinde caniasERP ile elde ettikleri başarılı sonuçları anlattı.

cms2015_09_21_103905062065_edisigci_x0

Etkinlikte, Galatasaray Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Volkan Demir de “Finansal Konularda e-Dönüşüm” konulu bir sunum yaptı. Demir sunumunda, Türkiye’de e-Dönüşüm alanında yaşanan gelişmelerden söz etti; gelecekte mükellefleri bekleyen gelişmeler hakkında ipuçları verdi.

e-Dönüşüm’de özel entegratörlerin rolü

DigitalPlanet Genel Müdürü Murat Pekmezyan, Türkiye’de e-Dönüşüm’ün gelişimi ve DigitalPlanet’in bu alandaki deneyimlerini aktardı.

Pekmezyan’ın ardından DigitalPlanet Kanal Satış Yöneticisi Erdinç Börekoğlu ve İzibiz İş Geliştirme Direktörü Hüseyin Şimşek de e-Dönüşüm’de özel entegratörlerin rolünü ve caniasERP ile e-Dönüşüm imkânlarını anlattılar.

Etkinlik, soru cevap bölümünün ardından yenilen öğle yemeği ile sona erdi.

Filed in: e-Arşiv, e-Defter, e-Dönüşüm, e-Fatura, ERP, Haberler, IAS, Sponsorlar Tags: , , , , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi
QNB Finansbank ve eFinans İş Birliğiyle ‘e-Defter ile Mali Analiz’ Dönemi Başladı QNB Finansbank ve eFinans İş Birliğiyle ‘e-Defter ile Mali Analiz’ Dönemi Başladı
caniasERP ile Daha Şeffaf Daha Hızlı Ve Verimli caniasERP ile Daha Şeffaf Daha Hızlı Ve Verimli
caniasERP Gelişimimizdeki En Büyük Yardımcı caniasERP Gelişimimizdeki En Büyük Yardımcı

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın