Cloudyflex Ekibinden Yenilenen Zoho CRM Plus İncelemesi 

Cloudyflex Ekibinden Yenilenen Zoho CRM Plus İncelemesi

linkedin-follow-erphaber

Zoho CRM Plus paketi geçtiğimiz yıllarda çoğu şirketin tercihi oldu ve olmaya devam etmekte. Türkiye’de de Cloudyflex sayesinde birçok şirket tarafından kullanılan Zoho CRM Plus Paketinin son versiyonunu, Cloudyflex ekibi sizler için detaylı inceledi.

İçerisindeki Zoho CRM uygulamasına ekstra olarak, Campaigns, Social, Analytics, Projects, Survey, SalesIQ, Desk ve Zia (Yapay Zeka Asistanı) uygulamalarını içeren CRM Plus paketi şirketinizin dijital dönüşümü adına bütünleşik bir satış platformu vaad ediyor.

Zoho’nun CX (Customer Experience) olarak adlandırdığı platformu satış, pazarlama ve müşteri destek operasyonlarınızı daha da derinlemesine bir araya getirerek, bilgi akışını bir departmandan diğerine tüm müşteri döngüsü boyunca sağlamanıza yardımcı oluyor.

Zoho CRM Plus

Peki, Cloudyflex Ekibi Size Niye CRM Plus Paketini Öneriyor?

Proje ve uyarlama hizmetlerinde uzmanlaşmış Cloudyflex proje ekibi, sadece CRM hizmeti almak isteyen müşterilerin, kullandıkları üçüncü parti uygulamaları ile entegrasyonları açısından zorlanmamaları adına, Zoho CRM’e entegre çalışan uygulamalara sahip CRM Plus paketini sizlere öneriyor.

CRM Plus paketine geçiş yapan şirketler, ücret vererek kullandıkları birçok üçüncü parti destekleyici uygulamayı bırakabilir ve CRM Plus paketi içerisindeki uygulamaları kullanarak maliyetlerini neredeyse yarı yarıya oranlar ile azaltabilirler. Yine CRM Plus paketi içerisindeki entegre uygulamalar kullanılarak, şirketler entegrasyon maliyetlerini de azaltabilirler.

Peki Yenilenen CRM Plus Paketinde Nasıl Değişikler Var?

Zoho CRM dahil olmak üzere CRM Plus paketindeki tüm uygulamaların arayüzleri 2018 yılı içerisinde güncellenerek daha hızlı ve daha dinamik ekranlar ile sizlere sunuldu.

Yine CRM Plus paketi içerisinde bulunan tüm uygulamalar, 2018 yılı içerisinde güncellemeler ile yeni özelliklere sahip oldular. Cloudyflex ekibi sizler için CRM Plus paketi içerisindeki en iyi güncellemeleri seçti. Cloudyflex ekibinin seçtiği güncellemeler;

Zoho Desk Güncellemesi ASAP İle Otomatik, İçeriğe Dayalı Müşteri Desteği

Desk’iniz için ASAP eklentisi, organizasyonunuzun destek merkezini müşterilerinize yakınlaştırmanızı sağlayarak, veri tabanınızdan müşterinin istediği bilgiyi kolay ve hızlı bir şekilde bulmasını sağlar. Hatta müşterileriniz doğrudan satın alma işlemini gerçekleştirebilir ve şirketinizin web sitesinden ya da mobil uygulamanız üzerinden destek ekibinizle sohbet edebilir.

Zia ile Duygu Analizi

Kuşkusuz mutsuz müşteriler her organizasyon için kötüdür. Özellikle destek ekibinin çok daha fazla ve hızlı bir şekilde ilgilenmesini gerektirir. Bununla birlikte her bir müşteri iletişiminin okunması zamanınızı fazlasıyla alabilir. İşte bu noktada Zia devreye girerek, problemleri uygun bir şekilde önceliklendirir. Ayrıca şimdi Zia, müşteri e-postalarından ve destek taleplerinden müşterinin duygusunu analiz ederek, destek ekibine sunar. Bu sayede müşterinizin ihtiyacı olan ilgiyi ve desteği daha hızlı bir şekilde verebilirsiniz.

Zia Voice

Organizasyonlar artık basit sohbet ve sesli mesajlar aracılığıyla içeriğe dayalı müşteri bilgilerine erişmek için Zia Voice’u kullanabilir.  Belirli bölgelerdeki aylık satış eğilimlerinizi Zia’ya sorabilir ve ayrıntılı raporlar alabilirsiniz.

Zia Voice, müşterilerinize de hizmet vermeye hazır! Artık müşterileriniz sorularını direk Zia’ya sorabilir ve daha hızlı yanıtlar alabilirler.

Zoho CRM ve Zoho Desk’de Blueprint İle Ekipleriniz Arasındaki İletişim Çok Daha Kuvvetli

Blueprint satış, pazarlama ve destek takımlarının iş süreçlerini otomatikleştirmesine olanak tanır. Bir örnekle açıklayacak olursak, gündelik satışlarınızı ele alalım; Satış ve Destek ekiplerinizi ilgilendiren siparişleriniz için bir Blueprint oluşturabilir ve böylece CRM’deki bir satış siparişinin onaylanmasını desk’inizde görebilir ya da satış siparişi ‘Teslim Edildi’ şeklinde CRM’de otomatik olarak işaretlenir.  Bu sayede ekipleriniz, aynı sayfa üzerinden siparişe dair tüm güncellemelere erişebilir.

Zoho Social’da Toplu Güncellemeler

Zoho Social üzerinde; Google My Business entegrasyonu ile Google hesaplarınızı da artık Social üzerinden yönetebilir, yeni Facebook Lead Ads Mapping sistemi ile Zoho CRM’e 20 tane alan eşleyebilir, reklamlardan gelen veya organik leadlerinizi takip edebilirsiniz.

Sales IQ

Arayüzü yenilenen Sales IQ üzerinden artık kendi Chatbot’unuzu yaratabilir ve sesli arama özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Zoho Reports artık Zoho Analytics adı altında yeni arayüzü ile hizmetinizde

Yenilenen Arayüzü, kişiselleştirilen dashboardlar, Zia eklentisi, veri uyarıları, genişleyen analizler, On-premise Zoho Analytics ve yeni üçüncü parti entegrasyonları gibi birçok güncellemeye sahip olan Zoho Analytics, 2018 yılının ve CRM Plus paketinin en zengin güncellemelerine sahip oldu.

Ayrıca Zoho CRM Plus Paketi ve Zoho uygulamalarını daha yakından tanımak için, Zoho’nun 5 seneyi aşkın Türkiye Partneri olan Cloudyflex ekibinin sizler için düzenlediği ücretsiz etkinliklere katılabilirsiniz. Cloudyflex ekibinin düzenlediği ücretsiz etkinlikleri takip etmek için tıklayın.

Filed in: CRM, Haberler Tags: , , , , , , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Zoho’nun Büyüme Planı Zoho’nun Büyüme Planı
Zoho Sales IQ Nedir? Zoho Sales IQ Nedir?
Cloudyflex, Zoho Campaigns ve Zoho SalesIQ ürünlerini 3 ay ücretsiz sunuyor Cloudyflex, Zoho Campaigns ve Zoho SalesIQ ürünlerini 3 ay ücretsiz sunuyor

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın