Cloudyflex, Zoho Campaigns ve Zoho SalesIQ ürünlerini 3 ay ücretsiz sunuyor 

Cloudyflex, Zoho Campaigns ve Zoho SalesIQ ürünlerini 3 ay ücretsiz sunuyor

linkedin-follow-erphaber

Online iş, verimlilik ve etkileşim uygulamaları sunan küresel bir bilişim şirketi olan Zoho’nun Türkiye Distribütörü Cloudyflex, “İşinizi Şezlongdan Yönetin” mottosuyla bugün duyurduğu yaz kampanyasında, müşterilerine Zoho Campaigns ve Zoho SalesIQ ürünlerini ücretsiz sunuyor.
Cloudyflex

Kampanya hakkında konuştuğumuz Cloudyflex’ın kurucusu Sn. Haluk Çavuşoğlu, “Amacımız firma patronlarının Zoho CRM çözüm ailesini kullanarak İşlerini Şezlongdan Yönetmeleri” dedi.

En az 3 Aylık 5 adet Zoho CRM lisansı alana 3 aylık Zoho Campaigns’i ücretsiz verdiklerini söyleyen Çavuşoğlu, “En az 3 aylık 10 adet Zoho CRM lisansı alana da 3 aylık Zoho SalesIQ ve Zoho Campaigns’i ücretsiz veriyoruz. Bu sayede patronlar Zoho CRM aracılığıyla satış ekiplerini ve müşterilerini yönetirken, Zoho Campaigns ile müşterilerine toplu e-posta ve sosyal medya kampanyaları düzenleyebilecek ve Zoho SalesIQ ile de web sitelerini ziyaret eden müşterileri anında görüntüleyip onlarla birebir sohbet ederek satışlarını arttırabilecekler. En önemlisi bu teknolojileri şezlonglarından kalkmadan yapabilecekler” diye konuştu.

Piyasada CRM + Toplu E-Posta + Ziyaretçi Takibi/Sohbet teknolojilerini bir arada sunan başka bir firma bulunmadığını söyleyen Çavuşoğlu, her firmanın bu teknolojilere çok rahatlıkla ve düşük maliyetlerle sahip olabileceğini dile getirdi.

Haluk Çavuşoğlu kampanya ile ilgili şöyle devam ederek; “İddialı bir kampanya olduğunu düşünüyoruz, çünkü CRM + Toplu E-Posta + Ziyaretçi Takibi/Sohbet teknolojilerini birlikte sunan başka bir firma bulunmuyor.” diye konuştu.

İşinizi Şezlongdan Yönetin – Kampanya Detayları

Zoho CRM                                       Zoho Campaigns                               Zoho SalesIQ

5 lisans*                                                  Ücretsiz

10 lisans**                                               Ücretsiz                                               Ücretsiz

(*) 3 aylık 5 adet Zoho CRM Lisansı alana Zoho Campaigns 3 ay ücretsiz.

(**) 3 aylık 10 adet Zoho CRM Lisansı alana Zoho SalesIQ ve Zoho Campaigns 3 ay ücretsiz.

Kampanyadan hemen faydalanmak için Tıklayın

Sponsored Content

İşinizi büyütürken bir CRM sistemine geçin, müşterilerinizi ve satış ekibinizi takip edin, CRM kültürünü firmanızda adım adım oluşturmaya başlayın. Zoho CRM‘i inceleyin.

Müşterilerinizi takip etmek ve yönetmek için ihtiyaç duyacağınız satış gücü yönetimi uygulamalarının yanında satış sonrası destek, toplu e-posta, proje yönetimi, web sitesi ziyaretçi takibi, belge paylaşımı gibi iş uygulamalarının tümünü Zoho’da bulabileceksiniz.

Filed in: Haberler Tags: , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Zoho’nun Büyüme Planı Zoho’nun Büyüme Planı
Cloudyflex Ekibinden Yenilenen Zoho CRM Plus İncelemesi Cloudyflex Ekibinden Yenilenen Zoho CRM Plus İncelemesi
Cloudyflex Ekibi Büyümeye Devam Etti Cloudyflex Ekibi Büyümeye Devam Etti
Zoho Sales IQ Nedir? Zoho Sales IQ Nedir?

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın