Dünyadaki en önemli inşaat şirketlerinden Brookfield Multiplex de artık IFS Applications kullanıyor! 

Dünyadaki en önemli inşaat şirketlerinden Brookfield Multiplex de artık IFS Applications kullanıyor!

linkedin-follow-erphaber

Dünyanın lider kurumsal yazılım firması IFS; uluslararası inşaat, mühendislik ve altyapı şirketi Brookfield Multiplex’in ERP ve Proje Yönetimi (Kurumsal Kaynak Planlama) için IFS Application’ı tercih ettiğini duyurdu. Başlangıç aşamasında IFS-Applications’i geniş kapsamlı olarak kullanacak “1.750″ kullanıcılık bir sözleşme yapıldı. Sözleşme, toplamda 4 milyon Avustralya Doları değerinde lisans ve hizmeti kapsıyor.

IFS

Avustralya merkezli bir şirket olan Brookfield Multiplex, 3.368 çalışanı ile sekiz ülkede faaliyet göstermektedir. Şirket, bugüne kadar 500′ün üzerinde ödül kazanmış ve toplam değeri 54 milyon dolara ulaşan 793 projeyi başarıyla tamamlamıştır. Önemli projeleri arasında Toronto’daki Trump Uluslararası Oteli ve Kulesi, Avustralya’daki Fiona Stanley Hastanesi, Londra’daki Strata SE1 ve Dubai’deki Marina ve Emirates Towers sayılabilir.

IFS ERP Projesi, şirketin Sözleşme ve Ürün Portföyü Yönetimi, Proje Yönetimi, Proje Karlılığı, Finans ve raporlamalar da dahil olmak üzere tüm süreçlere yaygınlaştırılacak. IFS-Applications, Brookfield Multiplex’in uluslararası alanda büyük projeleri yönetebilmek ve başarı ile tamamlamak için küresel bilgi ve kaynak tabanından faydalanmasını sağlayacak. Kullanılacak diğer uygulamalar arasında IFS Mobil Uygulamaları, e-fatura, Müşteri İlişkileri Yönetimi, IFS Talk – Kurum içi mesajlaşma aracı, Sağlık-Güvenlik-Çevre Yönetimi ve Zamanlanmış Görev Listesi bulunuyor. Temmuz 2013′te başlanması planlanan ERP uyarlama projesi, IFS Avustralya tarafından yürütülecek ve yönetilecektir.

IFS Avustralya Sorumlu Müdürü Rob Stummer; “IFS, bu ölçekteki küresel bir inşaat şirketinin karlı bir şekilde proje çıktılarını yönetmesine, satıcılar ile iş birliği yapmasına ve müşteri memnuniyetini artırmasına yardım edebilecek eşsiz bir pozisyondadır.” dedi ve ekledi: “Aynı zamanda Brookfield Multiplex’in İngiltere ile Kuzey ve Güney Amerika’daki ana ve kardeş şirketleri için yaptığımız çalışmalarla kanıtladığımız becerilerimiz ile başarılı bir uygulamayı da garantiliyoruz.”

İnşaat, müteahhitlik ve altyapı endüstrisi, IFS’in hedeflediği dikey pazar konumundadır. IFS, bu sektörlerde yer alan işletmeler için tüm sözleşme yaşam döngüsünü yöneten eksiksiz ve entegre bir iş çözümü sunar: Tasarım, tedarik, üretim, yapı, inşaat ve kurulum, işletmeye alma, bakım ve servis, yedek parça ve tedarik zinciri, onarım, yenileme ve imha gibi kritik süreçlerin dışında Finansal uygulamalar ile de tüm süreci pekiştirmektedir.

IFS-Applications; Sözleşme ve Proje Yönetimi, Risk Yönetimi, Proje Bütçelendirme ve Tahminleme, Finans ve Proje Muhasebesi, Kaynak Planlama, Programlama ve Optimize etme, Varlık ve Hizmet Yönetimi, Yedek parça Yönetimi, Saha çalışması için mobil çözümler, SLA dahil çağrı ve vaka yönetimi için işlevler barındırır ve de bunların hepsi insan kaynakları ve doküman yönetimi ile tamamen entegredir. IFS’nin İnşaat, Müteahhitlik ve Altyapı endüstrisindeki diğer müşterileri arasında Alliance Contracting, Brierty, Contiga, Graham, Technip, Hertel, Debut Services, Fabcon, Babcock Group, Agility Group, Heerema Fabrication Group, Clancy Docwra, Damen Shipyards, Seadrill, Eltel Networks ve Infratek bulunmaktadır.

IFS Türkiye’de Türkiye’de pek çok inşaat projesine imza atmıştır. Bunlardan bazıları Sinpaş Yapı, Makyol, Özaltın, Dap Yapı, Dia Holding, İnanlar, Ofton gibi firmalardır. Son olarak IFS inşaat sektörü müşteri portföyüne yurtdışı projelerinde büyük başarı kazanmış TACA İnşaat katılmıştır. IFS ayrıca Dearsan, İstanbul, Adik gibi 10 un üzerinde tersanede de kullanılmaktadır.

Filed in: Haberler, IFS, Mühendislik ve İnşaat Tags: ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Türkiye’nin Öncü Pompa Üreticisi MAS-DAF, IFS Applications 9 ile Dijital Dönüşümünü Hızlandırıyor Türkiye’nin Öncü Pompa Üreticisi MAS-DAF, IFS Applications 9 ile Dijital Dönüşümünü Hızlandırıyor
Kanat Boya, IFS ERP İle Global Pazarda Daha Rekabetçi Bir Yapıya Kavuştu Kanat Boya, IFS ERP İle Global Pazarda Daha Rekabetçi Bir Yapıya Kavuştu
IFS, 2018’de de En İyi İşveren Seçildi IFS, 2018’de de En İyi İşveren Seçildi
IFS, GDPR’ye Uyumluluğu Destekleyen Yeni İşlevler Sunuyor IFS, GDPR’ye Uyumluluğu Destekleyen Yeni İşlevler Sunuyor

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Temmuz 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Temmuz 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Temmuz 2018 Sayısı yayında! Bilgiye ulaşmanın kolay fakat doğru bilgiye ulaşmanın oldukça zor olduğu bir çağın ortasında ERP sektörünün ilk dergisi olan ERP HABER’in Temmuz sayısını sizlere… Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2018 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın