eFinans, e-Fatura ve e-Arşiv Fatura’da 75 Milyonu geçti 

eFinans, e-Fatura ve e-Arşiv Fatura’da 75 Milyonu geçti

linkedin-follow-erphaber

Müşterilerine, e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv faturası uygulamalarında özel servis sağlayıcılık ve saklama, KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) ve e-Ticaret portalı üzerinden bankacılık hizmetleri için çevrimiçi uygulama çözümleri sunan eFinans, 2013 yılında QNB Finansbank ve Cybersoft tarafından kuruldu. Aradan geçen bu 3 senede eFinans, e-Fatura ve e-Arşiv faturada 75 milyon adedi geçtiğini duyurdu.

eFinans, e-Fatura

2016 sonu itibarıyla, 60’a yaklaşan bayi ağı ve 130’u geçen entegre çalışan yazılım ile eFinans, 5.000’e yakın müşterisine, 7.000’den fazla ürün hizmeti sağlıyor. eFinans sistemleri üzerinden geçen e-Fatura ve e-Arşiv fatura adedi ise 75 milyonu geçti.

6 ay gibi kısa bir sürede kendi altyapısını ve sunduğu uygulamaları tamamlayan eFinans, bunun için hazır bir uygulama da kullanmadı. eFinans’ın altyapısı ve uygulamaları, birçok kamu yazılımında imzası olan ve aynı zamanda firma ortağı da olan Cybersoft tarafından geliştirildi.

eFinans’ın, altyapı, güvenlik ve depolama gibi hizmetlerini ise yine bir QNB Finansbank iştiraki olan IBTech firmasıyla sağlıyor.

eFinans gelirini tamamen e-Dönüşüm ürünlerinden sağlıyor ve tüm yatırımlarını ve geliştirmelerini bu gelirlerle finanse ediyor. Güven ve müşterinin yasal ihtiyaçlarını gözeten bankacılık anlayışını e-Dönüşüm sektörüne yansıtan eFinans’ın müşterilerine sağladığı koşulsuz 10 yıl Gelir İdaresi Başkanlığı kurallarına uygun e-Dönüşüm dosyası muhafazası ve harcanmadıkça süresiz devreden paketleri müşterilerince beğeniliyor ve sürpriz maliyetleri olmayan bu etik satın alma tipi, eFinans’ın rakiplerini de benzer basiretli ve müşteri için “doğru” uygulamalara yönlendiriyor.

Kuruluş sermayesi haricinde tüm yatırım ve geliştirmelerini kendi kazançları ile finanse eden eFinans’ın ileriye dönük hedeflerini eFinans Genel Müdürü Okan Murat Dönmez şu şekilde özetliyor;

“Hedefimiz her zaman sektörün öncü ve en iyi hizmet veren firması olmak. eFinans olarak önceliğimiz, mevcut e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ve Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) ürünlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek. Önümüzdeki dönemde e-dönüşüm sektörünün ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yeni ürünler ve bu ürünlerle entegre katma değerli servisleri hayata geçireceğiz. Bunun için gerekli planlamalarımız ve yatırımlarımız sürmektedir. 2017 yılıyla birlikte yeni birkaç ürünle müşterilerimize hizmet vereceğiz. Birincil amacımız, 2017’de gelen e-İrsaliye gibi kamusal e-Dönüşüm ürünlerine ek olarak tüm ürünlerde ‘Finansal’ ve ‘Finansal Olmayan’ şeklinde segmente edeceğimiz katma değerli yeni ürünlerle müşterilerimizin günlük hayatlarını kolaylaştırmak, ticari işlemlerinin verimliliğini arttırmak olacak.”.

eFinans Hakkında

Kuruluşundan itibaren yazılım entegrasyonuna önem veren eFinans, ERP/muhasebe yazılımı bağımsız yapısı sayesinde muhasebe yazılımı / ERP / BPM ve DYS firmalarının ağırlıkta olduğu 130’un üzerinde farklı ERP/muhasebe yazılımla entegrasyon sağlamıştır. eFinans, iş ortaklıkları konusundaki odağını yurtdışında da uygulayarak prestijli Avrupa e-Fatura Servis Sağlayıcıları Birliği’nin (EESPA) ilk Türk servis sağlayıcı üyesidir. EESPA vasıtasıyla 20 Avrupa Birliği üyesi ülkede faaliyet gösteren 70’i aşkın e-Fatura servis sağlayıcısı şirketle entegrasyon imkanına kavuşmuş olup bunların 3 adediyle entegrasyonu tamamlamıştır.

eFinans ile çalışmak isteyen tüm iş ortağı ve geliştiricilere, partner programı çerçevesinde eFinans yazılım destek uzmanları özel olarak destek vermektedir. eFinans, e-Dönüşüm işlemleri kadar diğer konularda geliştirme yapan start-up’ların maliyetlerine fayda sağlayacak şekilde finansal dünyada kendi dijitalleşmelerine ücretsiz destek veriyor.

Filed in: e-Arşiv, e-Bilet, e-Defter, e-Dönüşüm, e-Fatura, eFinans, Haberler Tags: , , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

QNB Finansbank ve eFinans İş Birliğiyle ‘e-Defter ile Mali Analiz’ Dönemi Başladı QNB Finansbank ve eFinans İş Birliğiyle ‘e-Defter ile Mali Analiz’ Dönemi Başladı
eFinans ve QNB Finansbank İş Birliğiyle “e-Defter ile Mali Analiz” Dönemi Başlıyor eFinans ve QNB Finansbank İş Birliğiyle “e-Defter ile Mali Analiz” Dönemi Başlıyor
eFinans’ta Yeni Dönem Başlıyor! eFinans’ın Yeni Genel Müdürü Okay YILDIRIM Oldu eFinans’ta Yeni Dönem Başlıyor! eFinans’ın Yeni Genel Müdürü Okay YILDIRIM Oldu
eFinans, çözüm ortaklarını bir araya getirdi eFinans, çözüm ortaklarını bir araya getirdi

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın