Ernst&Young İK operasyonlarını Workcube ERP ile yönetecek 

Ernst&Young, İnsan Kaynaklarını Workcube ERP ile Yönetecek

linkedin-follow-erphaber

ERP HABER – Dünyanın en büyük danışmanlık firmalarından Ernst&Young, Türkiye Ofisi İnsan Kaynakları operasyonlarını Workcube ERP ile yönetmek üzere Workcube ile anlaştı.

Türkiye’nin ilk %100 WEB tabanlı kurumsal bilgi sistemi Workcube’ün işletmenin bütününü yönetmek üzere tasarlanmış Enterprise Business Portal Çözümü’nün bir parçası olan ve bağımsız olarak da alınıp kullanılabilen Workcube HR Çözümü, Ernst&Young’da kullanıma alınıyor.

Web tabanlı Workcube HR Çözümü ile Ernst&Young, İnsan Kaynakları yönetiminde bütünleşik ve online platformda iş yapma ve yönetme imkanına kavuşacak.

Workcube’ün öne çıkan özelliklerinden olan kullanıcı sınırsız lisanslama modeli ile firmaya sunulan IK çözümü sayesinde firma, yaklaşık 1000 çalışanın tamamının self servis işlemlerle insan kaynakları departmanıyla etkileşim kurmasını sağlayacak. Organizasyonel Planlama ile başlayacak IK e-Dönüşüm projesi kapsamında şirketin 1000 çalışanına ait tüm organizasyonel bağlantılar sistem üzerine tanımlanarak, çok katmanlı görsel organizasyon şemaları alınabilecek.
Ernest&Young, İnsan Kaynakları e-Dönüşüm projesinde hayata geçirilecek Workcube HR Çözümü içerisinde Kariyer Portal Yönetimi, Intranet, Organizasyon ve Rol Planlama, E-Profil, e-Hesap, İşe alım,  Bordro, Self servis uygulamaları, 360 derece Performans Yönetimi ve PDKS uygulamaları yer alıyor.
Ernst&Young, İnsan kaynakları e-dönüşüm projesinin tamamlanmasıyla birlikte insan kaynaklarına ait tüm işlem ve verileri tek merkezden online olarak yönetebilir ve tüm operasyonlarını raporlayabilir hale gelecek.

Ernst&Young Workcube ERP İnsan kaynakları e-dönüşüm projesinde yer alan uygulamalar:

e-Profil
Workcube E-Profil yönetiminde çok detaylı çalışan bilgi ekranları sayesinde IK yöneticileri çalışanların; fotoğraflarından kimlik bilgilerine, eğitim bilgilerinden hobilerine,  ücret bilgisinden hedeflerine, ödüllerinden disiplin işlemlerine kadar çok sayıda bilgiye tek ekran üzerinden anında ve kolayca erişebilecekler.
İşe Alım
İşe alım uygulamalarını da Workcube üzerinden yönetecek olan firma, tüm çalışanlarına ait CV’leri detaylı şekilde arşivleyebilecek. Workcube’ün HR’ın içerisinde yer alan Kariyer Portal uygulaması ile firmalarına ait kurumsal Kariyer Portal sitelerini de oluşturabilecekler. HR çözümü ile entegre çalışan Kariyer Portal’de sistemde tanımladıkları tüm eleman ilanlarını yayınlayabilecekleri gibi, sistem üzerinden gelen CV’leri detaylı filtreleme yapısıyla niteliklerine göre tarayabilecekler.
Bordro Uygulamaları
Toplam 1000 çalışanı olan firma, Workcube Bordro uygulaması ile bu kişilerin maaş bordrolarını ve tüm resmi bildirimleri takip edilebilecek ve kullanıcı dostu ekranlar sayesinde çıktılarını alabilecek ve tüm bu işlemleri kolayca yönetebilecekler.
İntranet uygulamaları
Workcube’ün firmalara iletişim yönetiminde büyük kolaylık sağlayan Intranet uygulaması ile firma, kalite politikaları başta olmak üzere, makale, etkinlik vb. şirketin tüm kurumsal duyurularını sistem üzerinden yetki bazlı ilgili personeli ile paylaşabilecek. Yine Intranet Modülü’nde yer alan Forum uygulamasıyla, yöneticilerin veya çalışanların ayrı veya bir arada herhangi bir konu üzerine görüşlerini paylaşıp, tartışabilecekleri bir platform yaratılarak kurum içi iletişimin güçlendirilmesi sağlanacak.
Çalışanlar için self servis uygulamalar
Workcube HR Çözümünün çalışanlar için kurgulanan Self servis ekranları sayesinde tüm kullanıcılar, kendilerine atanan şifreler sayesinde sisteme erişerek izin, personel talebi, eğitim harcamaları, satın alma talep ve harcamaları, avans gibi taleplerini kendileri oluşturabilecekler.
360 Derece performans Yönetimi
Projede hayata geçecek diğer bir uygulama performans uygulaması.  Workcube Performans uygulamasıyla Ernst&Young, tüm çalışanlarının 360 derece performans yönetimini hedef ve yetkinlik bazlı oluşturacağı formlarla yönetebilecek.

Filed in: Bilişim & Teknoloji, ERP, Haberler, İK Yönetimi, Profesyonel Hizmetler, Workcube Tags: ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Youth Republic de Workcube Kullanıcıları Arasında Youth Republic de Workcube Kullanıcıları Arasında
ERP Seçimi Dosyası – Workcube ERP Seçimi Dosyası – Workcube
Mutlu Çalışanlara Neden Sahip Olmalısınız? Mutlu Çalışanlara Neden Sahip Olmalısınız?
ERP Projeleri, firmaların uzun soluklu yatırımlarıdır. ERP Projeleri, firmaların uzun soluklu yatırımlarıdır.

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın