ERP Seçim Sürecinde abas ERP'yi Tercih Etmek İçin 7 Neden 

ERP Seçim Sürecinde abas ERP’yi Tercih Etmek İçin 7 Neden

linkedin-follow-erphaber

Bir ERP sisteminin seçimi, özel hayattaki partner seçiminden farksızdır. Her ikisi de büyük bir bağlılık demektir. İhtiyaçlarınızı anlayan, umursadığınız şeyleri önemseyen, sizinle birlikte değişebilen ve büyüyen, karşılıklı konuşması kolay ve problemleri çözmeye odaklanan bir iş ortağına ihtiyacınız vardır. Her şey aslında uyumlulukla ilgilidir; bugün ve yarın için gelişmenize yardımcı olabilecek bir ilişki istersiniz. Konu bir eş bulmaya ya da şirketiniz için doğru ERP sistemini seçmeye gelince, yanlış seçimi yapmak maliyetlidir (ve maliyet sadece para değil, daha da ötesine gitmektedir). Bir ERP sağlayıcısı size ayı ve yıldızları vaat edebilir, ancak fiiliyatta sadece zor anlar ve baş ağrıları yaşatır. Dolayısıyla, dikkatli olmanız, gerekli özeni göstermeniz ve riskleri etkili bir şekilde yönetmeniz gerekir.

ERP-abas

abas ERP ile iş ortaklığı yapmak için en önemli 7 neden:

#1.Sizinle birlikte büyüyecek ve gelişen iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir ilişki

abas ERP’nin sunduğu temel değerlerden biri, iş ortaklarına sağladığı esneklik ve teknolojideki gelişmekte olan trendlere ayak uydurma kapasitesidir. Öngörülü veri analizi ve Nesnelerin İnterneti (IoT) gibi potansiyel oyun değiştiricisi niteliğindeki trendlerin etkisiyle, iş dünyasının ne kadar hızlı değiştiğini hepimiz biliyoruz. Hızlı değişen iş dünyasında meydana gelebilecek tüm değişiklikleri barındırabilen bir ERP sistemine ihtiyacınız var. İşte abas ERP tam olarak bunu yapıyor ve operasyonlarınızı geleceğe hazırlamanıza yardımcı oluyor. Çünkü hayat ve iş, her zaman bir adım önde olmayı gerektirir.

ERP seçimi doğru bir RFP ile başlar. Etkili bir RFP yazmak için ERP İçin Daha İyi Bir RFP Yazmak başlıklı dokümanımızı indirin!

#2.İhtiyaçlarınızı karşılamak için çoklu ERP dağıtım seçeneği

abas ERP ile hiçbir zaman dediğim dedik çaldığım düdük mantığı ile karşı karşıya gelmezsiniz. Çünkü biz, ihtiyaçlarınız ve kapasiteleriniz için en uygun ERP dağıtım seçeneğinin ne olduğunu anlamak için sizinle birlikte çalışırız. Kendi donanım altyapınızı güçlendiren lokal kurulumların yanı sıra, BT altyapınızın bir kısmını sizin için yönettiğimiz Bulut tabanlı varlıklar ile birleştiren hibrit Bulut gibi Bulut tabanlı dağıtımlar sunabiliriz. Ayrıca, şirket içi sunucuları veya BT altyapısını sürdürmeniz gerekmeyen, abas ERP’nin tüm bunları sizin için hallettiği ve sadece kullandığınız kadar ödeme yapmanıza imkân veren bir “tam Bulut” çözümünü de kullanabilirsiniz. Donanım ve BT altyapısı pahalıdır ve ihtiyacınız olandan daha fazla yatırım yapmak istemezsiniz. abas’ın bulut ERP seçeneği ile, satın almak yerine kapasiteyi “kiralarsınız”. Bu, işletmenizde, işin içeriğine bağlı olarak kullanımın (ve maliyetlerin) artmasına ve azalmasına olanak tanır.

#3.Uygulamalarla zenginleştirilmiş ERP kullanımı

Bugün, mobil uygulamalardan yararlanarak havalimanına gitmekten, indiğimiz yerde kalacak bir yer ayarlamaya kadar pek çok şey yapmaktayız. Peki iş yerinde neden farklı olsun? abas olarak, masaüstü ve dizüstü bilgisayarları seviyoruz, ancak uygulamaların insanların ERP sistemlerine ve ERP modüllerine her zaman, her yerde, herhangi bir cihaz üzerinden erişmesini sağlayabileceğini de biliyoruz. Bu nedenle, daha efektif çalışmanızı desteklemek için, herkesin depo yönetimiüretimmüşteri ilişkileri yönetimi (CRM) gibi iş süreçlerini ve daha fazlasını gerçekleştirmesine imkân veren, abas ERP’ye tamamen entegre edilmiş uygulamalar geliştiriyoruz. abas ERP sisteminizle yapmak istediğiniz ne olursa olsun, muhtemelen “bunun için bir uygulamamız var” (veya müşteri talepleri doğrultusunda bir tane oluşturuyoruz).

#4.1980’den beri muazzam ERP sistemleri kurma deneyimi

1980’den beri muazzam ERP sistemleri kuran abas, bu ERP sistemlerini dünya çapında hayata geçirerek, sizlere yaklaşık kırk yıllık gerçek dünya deneyimi sunuyor. Şu anda dünya çapında 100.000’den fazla kullanıcıya ve yaklaşık 4.000 şirkete hizmet veriyoruz. Tecrübe önemli mi? O halde, pazara yeni giren, güneşi vaat eden fakat nasıl olduysa uygulama sürecinde “birkaç pürüzü düzeltmek gerek” diyen ERP sağlayıcısını seçen firmaya sorun. Pek tabi, o pürüzler tüm işinizi aksatır, çalışanlarınıza saçlarını başlarını yoldurur ve nihayetinde çalışanlarınızı, onlara paralel olarak da müşterilerinizi kaybetmenize neden olur. Oysa abas ERP ile, yaklaşık 40 yıldır test edilmiş ve etkili bir uygulama metodolojisi edinirsiniz.

#5.Özelleştirilmiş implementasyon ve özelleştirilmiş yaklaşım

Tek beden herkese uymaz. Henry Ford, Model-T müşterilerine meşhur sözünde “Her müşteri, siyah olduğu sürece, istediği herhangi bir renge boyayabileceği bir arabaya sahip olabilir.” demiş ama, biz farklı bir yaklaşım izliyoruz. Operasyonlarınızı haritalamak ve benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru ERP çözümünü tanımlamak için gelip sizinle birlikte çalışıyoruz. ERP sistemlerimizin mimarisi esnekliği desteklemek için tasarlanmıştır, bu sayede, ihtiyaçlarınız değiştikçe değişiklikler yapılabilir. Eğer büyüyorsanız, ERP sisteminiz de sizinle birlikte büyür. Yolun karşısında veya başka bir ülkede yeni bir depo inşa etmek mi istiyorsunuz? Daha küçük bir firmayı satın almayı düşünüyor, ancak BT sistemlerinize entegre etmekten mi endişeleniyorsunuz? abas ERP bunu ve daha fazlasını yapmanıza yardımcı olacaktır.

#6.Benimsemeyi hızlandıran harika bir kullanıcı arayüzü

Hiçbir şey yeni bir sistemi uygulamaya koymaktan ve son kullanıcıların onu benimsemesinden daha zor değildir. Bu belki de bir önceki sistemin yeteri kadar sezgisel olamayıp, hatalı, hantal ve çirkin (ya da daha kötü) olmasından da kaynaklanıyor olabilir. abas’ta kullanıcı arayüzlerimizi geliştirirken, erişilebilirlik ve adaptasyonunu sağlayacak şekilde oluştururken bilfiil kullanıcıları da dahil ediyoruz. Bir sistemin yetenekleri ne kadar şaşırtıcı olursa olsun, sezgisel veya kullanımı kolay olmadığı için kullanıcılar bunu kullanmak istemiyorsa, anlamsızdır. Yaptığımız her şeyin benimsenmesini sağlamak için kullanıcı arayüzüne öncelik veriyoruz. Kullanıcı arayüzü (UI), kullanıcılarımız için önemlidir, dolayısıyla bizim için de önemlidir.

#7.Orta ölçekli üreticilere ve distribütörlere odaklı

Herkes için her şeyi yapmaktansa, odaklanmak niye? Çünkü emeklerinize odaklandığınızda, kalite, yenilikçilik ve özelleştirme etkinleştirilir ve geliştirilir. Tüm insanlara her şey olmaya çalıştığınızda, hiç kimseye hiçbir şey olmazsınız. abas’ta, müşterimizi, içinde bulundukları işi ve başarılarını yönlendiren şeyleri biliyoruz. Orta ölçekli üreticiler ve distribütörler için mükemmel ERP sistemleri sunuyoruz. Yaklaşık 40 yıldır sizlere ve gereksinimlerinize odaklanıyoruz.

Ülkemizde zaten bilinen ve gelişmekte olduğumuz sektörlerdeki mevcut ilişkilerimizin güçlenmesine inanıyoruz. Size ve pazarınıza odaklandığımız için, karşılaştığınız belirli zorlukları da biliyoruz. Şansınıza, daha önce bu zorlukları gördük ve bunların çözülmesine birden çok kez yardımcı olduk.

Peki neden abas ERP’yi seçmelisiniz? Sonuç olarak, daha yenilikçi ve daha esnek bir şekilde çalışmanıza yardımcı olacak bir stratejik iş ortağı seçiyorsunuz. Tabii ki harika bir iş ortağı bularak, bunu doğru yapmak istersiniz. abas ABD’nin Başkanı Alan Salton şöyle diyor: “Üreticilere sadece bugün için değil, yarın ve gelecekte de gelişmelerine yardımcı olmak için çalışıyoruz. Kendi kapasitemizi sürekli olarak büyütüyoruz, böylece iş ortaklarımızın da kapasitelerini büyütmelerine yardımcı olabileceğimizi düşünüyoruz. Hepimiz bu işte beraberiz ve uzun süreliğine buradayız”. İşte olması gereken mükemmel iş ortaklığı budur.

abas hakkında daha fazla bilgi edinmenin yanı sıra, ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere nasıl çözümler sunabileceğimiz ile ilgili görüşmek için hemen bize ulaşın.

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 3.600′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 38 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), BPM (İş Süreçleri Yönetimi), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Dönüşüm (e-Fatura, e-Defter Entegrasyonu, e-Arşiv, e-İrsaliye) ve B2B Portal/Webshop çözümlerini de sunmaktadır.

Filed in: abas, ERP Seçimi, Makaleler Tags: , , , , , , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Özel Üretim Firmaları, ERP Yazılımı ile Tedarik Zinciri ve Envanter Yönetimindeki Zorlukların Üstesinden Nasıl Gelir? Özel Üretim Firmaları, ERP Yazılımı ile Tedarik Zinciri ve Envanter Yönetimindeki Zorlukların Üstesinden Nasıl Gelir?
ERP’de Esneklik Önemlidir, Ancak Basit Değildir ERP’de Esneklik Önemlidir, Ancak Basit Değildir
Modern Üretim İçin KPI E-kitap Modern Üretim İçin KPI E-kitap
Omaks Matbaacılık ve Verpak Ambalaj, Dijital Dönüşümün Temelini abas ERP İle Atacak Omaks Matbaacılık ve Verpak Ambalaj, Dijital Dönüşümün Temelini abas ERP İle Atacak

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2018 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın