Ersey Makine, tüm süreçlerini IFS ERP ile yürütme kararı aldı 

Ersey Makine, fabrikalarını IFS ERP ile üretecek

linkedin-follow-erphaber

ERP HABER – Ersey Makine, fabrikalarını IFS ERP ile üretecek. Şişeleme ve dolum tesisleri üretiminde Türkiye’nin büyüyen markalarından olan Ersey Makine, tasarımdan bakıma kadar tüm süreçlerini entegre bir şekilde IFS ERP ile yürütme kararı aldı. Standart üretimin yanında müşteriye özel üretim de yapan Ersey Makine’de bu iki üretim şeklini de yönetebilecek, proje tabanlı endüstrilere uygun olan bir ERP çözümü arayışı sonucunda, IFS ERP Uygulamaları’na karar verildi.

30 yılı aşkın süredir pet şişe ve damacana dolum hatlarından gazlı dolum hatları, palatizer makinelerinden tam otomatik etiketleme ve kolileme makinelerine kadar birçok ürünü Türkiye, Ortadoğu ve Avrupa başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesi için üreten Ersey Makine, büyüyen iş hacmi ve ürün gamı nedeni ile ERP projesine başlama kararı aldı.  Türkiye’de kendi ürettiği makinelerle anahtar teslimi projeler yapan ilk firma olan Ersey Makine, Tübitak destekli Ar-Ge merkezinde birçok yeni teknolojiye imzasını atmaktadır.

IFS Türkiye iş ortaklarından olan EGERIA Yazılım tarafından yürütülecek olan projenin ilk fazında Satış Yönetimi, Satınalma Yönetimi, Stok Yönetimi, Üretim Yönetimi ve Mühendislik Yönetimi uygulamaları ikinci fazında da Finans/Muhasebe, İnsan Kaynakları ve Servis Yönetimi uygulamalarının devreye alınması planlanıyor.

İstanbul Hadımköy’de kurulu 11.000 m² lik üretim alanı, üretim ve pazarlama dahil 220 çalışanı ile Türkiye’de sektöründe lider olan Ersey Makine Proje Yöneticisi Murat Başyiğit başlatılan IFS ERP projesi için şunları söyledi. “Üretim, üretim planlama ve satınalma süreçlerini entegre ederek ölçülebilir veriler ışığında karar verme süreçlerimizi düzeltmek ihtiyacımız nedeni ile kurumsal kaynak planlama yazılımı kullanmaya karar verdik. IFS ERP ile ilk olarak depo yönetimi, tedarikçi değerlendirme, müşteri memnuniyetini ölçme, fiili maliyelerimizi görme, karlılığın ölçülebilmesi, fabrika içi süreçlerin performansının değerlendirilmesi gibi eksikliğini hissettiğimiz konulara çözüm bulacağımıza inanıyoruz. IFS ERP’nin esnek, basit ama detaylara inebilen yapısı seçimimizde önemli rol oynadı”.dedi.

Özellikle proje tabanlı endüstrilere özel ERP çözümleri ile fark yaratan IFS ERP, inşaat ve taahhütten tersanelere, makine üretiminden savunma sanayine kadar birçok proje tabanlı endüstride kullanılmaktadır.

Filed in: ERP, Haberler, IFS, Tüketici Ürünleri Tags: ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Lockheed Martin, ABD Ordusuyla İmzalanan 3,5 Milyar Dolarlık Sözleşmede Servis Yönetimi İçin IFS Applications’ı Tercih Etti Lockheed Martin, ABD Ordusuyla İmzalanan 3,5 Milyar Dolarlık Sözleşmede Servis Yönetimi İçin IFS Applications’ı Tercih Etti
ARC Advisory Group, IFS’i Havacılık ve Savunma EAM Yazılımlarında Onuncu Kez Pazar Lideri Seçti ARC Advisory Group, IFS’i Havacılık ve Savunma EAM Yazılımlarında Onuncu Kez Pazar Lideri Seçti
IFS Türkiye’den, Yeditepe Üniversitesi’nde ERP Eğitimi IFS Türkiye’den, Yeditepe Üniversitesi’nde ERP Eğitimi
Kanat Boya, IFS ERP İle Global Pazarda Daha Rekabetçi Bir Yapıya Kavuştu Kanat Boya, IFS ERP İle Global Pazarda Daha Rekabetçi Bir Yapıya Kavuştu

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın