Eyüp Sabri Tuncer, Workcube ERP 

Eyüp Sabri Tuncer, Workcube ERP Projesi Başladı

linkedin-follow-erphaber

ERP HABER – “Eyüp Sabri Tuncer, Hayatı Tazeler” sloganıyla 88 yıldır kolonya sektörünün liderleri arasında yer alan Türkiye’nin ferahlık uzmanı Eyüp Sabri Tuncer, tüm operasyonlarını Workcube ERP ile yönetme kararı aldı!

Eyüp Sabri Tuncer, e-dönüşüm projesinde Workcube ERP, CRM, HR, Proje Yönetimi, B2B ve B2C fonksiyonlarının tümü kullanıma alınacak.

eyüp sabri tuncer workcube erp projesi başladı

Proje kapsamında ithalat ve ihracat işlemlerinden başlayarak tedarik zincirinin tamamlanmasına, ürün özelleştirmelerinden stok kontrolüne, faturalamadan bütçe planlamaya, anlaşma yönetiminden satış planlamaya, müşteri ilişkileri yönetiminden insan kaynaklarına tüm idari, operasyonel ve finansal süreçler Workcube ERP üzerinde yönetilmeye başlanacak. Ayrıca proje kapsamında bayilere açılacak B2B portal ve son kullanıcıya açılacak olan B2C e-Ticaret portal uygulaması da Workcube üzerinde hayata geçirilecek.

Tüm iş süreçleri tek bir platformda: Workcube ERP

Tüm iş süreçlerini tek bir platformda çözen bir yazılım ihtiyacında olduklarını, bu çözümü yerli bir yazılımda bulmanın gururunu yaşadıklarını söyleyen Eyüp Sabri Tuncer yönetimi, Workcube ERP ’nin web tabanlı mimariye sahip olmasının süreç yönetimi uygulamasının yazılımın tüm fonksiyonlarına uygulanabilmesinin ve tüm çalışan, müşteri ve tedarikçileri tek bir platformda toplayan bir eko sistem yaratmasının kendileri için çok önemli olduğunu, bu yapının iş sürekliliğindeki verimliliklerini son seviyeye çıkaracağını inandıklarını belirttiler.

Eyüp Sabri Tuncer hakkında:

Eyüp Sabri Tuncer, genç Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulduğu 1923’den bu yana Türk koku tarihinin ana kahramanlarından olan limon kolonyalarının yanı sıra farklı esanslı kolonyalar, kolonyalı ıslak mendil, oda ve oto spreyleri ve esans temelli vücut bakım ürünleri kategorilerinde yaklaşık 100 farklı ürün çeşitiyle tüketiclere hizmet vermektedir.

Filed in: ERP, Haberler, Toptan Dağıtımcılık, Tüketici Ürünleri, Workcube Tags: 

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Youth Republic de Workcube Kullanıcıları Arasında Youth Republic de Workcube Kullanıcıları Arasında
Vicco (Sportek Ayakkabı), Workcube ERP kullanıyor Vicco (Sportek Ayakkabı), Workcube ERP kullanıyor
Ernst&Young, İnsan Kaynaklarını Workcube ERP ile Yönetecek Ernst&Young, İnsan Kaynaklarını Workcube ERP ile Yönetecek
Workcube ERP QR Code Uygulaması Workcube ERP QR Code Uygulaması

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın