FIT Solutions kapsamı genişletilen e-Defter ve e-Fatura talepleri için hazır 

FIT Solutions kapsamı genişletilen e-Defter ve e-Fatura talepleri için hazır

linkedin-follow-erphaber

e-Dönüşüm®’ün Türkiye’deki öncü firmalarından biri olan FIT Solutions, genişletilen e-Defter ve e-Fatura kullanım zorunluluğu konularında bilgi verdi. 2016 yılı Ocak ayı itibariyle iki buçuk katına çıkacak e-Dönüşüm® talebini karşılamak için FIT Solutions’ın altyapısı şimdiden hazır. FIT Solutions CTO’su Koray Gültekin Bahar: “Biz regülasyonlara geldikten sonra değil gelmeden adapte oluyoruz. e-Mutabakat, e-Denetim, e-Ödeme gibi katma değerli diğer çözümlerimizle de müşterilerin gelecek ihtiyacına şimdiden hazır durumdayız” dedi.

koraygultekinbahar3

20.06.2015 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan 454 Sıra Numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği değiştirilerek, şirketlerin e-Defter ve e-Fatura kullanma zorunluluğunun kapsamı genişletiliyor. Buna göre yıllık geliri 10 milyon TL ve üzerindeki vergi mükelleflerinin tamamına e-Fatura ve e-Defter kullanım zorunluluğu getiriliyor. Yılsonuna kadar 30 bin yeni mükellef e-Fatura ve e-Defter kullanmaya başlayacak.

e-Dönüşüm®’ün Türkiye’deki löncü firmalarından biri olan FIT Solutions sektöre yeni girecek bu mükelleflerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya hazır bir yapı sunuyor. FIT Solutions CTO’su Koray Gültekin Bahar konu hakkında “2016 Ocak ayı itibariyle Türkiye’de toplam 50 bin şirket e-Defter ve e-Fatura kullanıyor olacak. Bugün 20 bin mükellef 10 milyon e-Fatura üretiyorlar ve 6 milyonu FIT Solutions tarafından yönetiliyor. 2016 Ocak ayında fatura sayısının 25 milyona çıkması bekleniyor. FIT Solutions olarak 40 farklı muhasebe sistemi ile entegre çalışmamızın yanında, ING Bank ile ilk özel entegratör banka sistemini kurduk. Ayrıca Turkcell ile de iş ortaklığımız sayesinde bulut e-Defter hizmeti veriyoruz. Buna ek olarak zorunlu olan e-Fatura ve e-Defter’e ek olarak e-İmza ve KEP dahil paketler sunabiliyoruz” diyerek açıklama yaptı.

Kapınıza kadar gelen e-Dönüşüm® hizmeti

FIT Solutions Kayseri, Bursa, İzmir, Antalya, Ankara, Adana, İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu bölgelerindeki danışmanları ile şirketlerin e-Dönüşüm® ihtiyaçlarını doğrudan şirketlere giderek belirleyebiliyor. Ayda 100 TL’den başlayan fiyatlarla şirketlerin e-Fatura ve e-Defter geçişlerini, bir gün içerisinde sorunsuzca hallediyor. e-Fatura ve e-Defter haricindeki tüm çözümler ise e-Dönüşüm® paketi içerisinde müşteriye sunuluyor. Koray Gültekin Bahar verdikleri hizmetler hakkında: “Kullanım ihtiyacının büyümesi ve küçülmesi durumunda veri kaybı olmayan en güvenli çözümleri sunuyoruz. Bizi kullanan müşterilerimiz bundan sonra gelecek tüm regülasyonlara karşı bir adım önde başlıyor. Çünkü biz regülasyonlara geldikten sonra değil gelmeden adapte oluyoruz. e-Mutabakat, e-Denetim, e-Ödeme gibi katma değerli diğer çözümlerimizle de müşterilerin gelecek ihtiyacına şimdiden hazır durumdayız” dedi.

Eğitim ve seminerler ile yeni mükelleflere e-Dönüşüm® desteği

FIT Solutions, bu yıl gelecek olan yeni 30.000 mükellefin eğitilmesi ve bilinçlendirilmesi için aktif olarak eğitim ve seminerler de düzenliyor. SMMM’ler (Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler) ile yakından çalışan FIT Solutions, şirketleri e-Dönüşüm ile elde edilecek ekonomik, çevresel ve katma değerli faydalar konusunda bilgilendiriyor. Örneğin FIT e-Fatura Hizmeti sayesinde birim başı ortalama 6 TL olan kağıt fatura maliyetleri, elektronik faturada 2 kuruşa (0,2 TL) kadar düşüyor. 2010 yılından beridir elektronik ortamda hazırlanan milyonlarca fatura sayesinde gereksiz ağaç kesimi engellenmiş oluyor ve şirketlerin karbon ayak izi azaltılıyor.

Filed in: e-Arşiv, e-Bilet, e-Defter, e-Dönüşüm, e-Fatura, FIT Solutions, Haberler, SAP Tags: , , , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

QNB Finansbank ve eFinans İş Birliğiyle ‘e-Defter ile Mali Analiz’ Dönemi Başladı QNB Finansbank ve eFinans İş Birliğiyle ‘e-Defter ile Mali Analiz’ Dönemi Başladı
Geleceğin Teknolojileri SAP NOW İstanbul’da İş Dünyası İle Buluştu Geleceğin Teknolojileri SAP NOW İstanbul’da İş Dünyası İle Buluştu
SAP NOW İstanbul Akıllı İşletmelere Odaklanacak SAP NOW İstanbul Akıllı İşletmelere Odaklanacak
Türkiye’de İşletmeler SAP’nin Bulut Çözümüyle Akıllanıyor! Türkiye’de İşletmeler SAP’nin Bulut Çözümüyle Akıllanıyor!

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın