Fitpak Ambalaj CANIAS ERP yi seçti 

Fitpak Ambalaj Operasyonlarını CANIAS ERP ile Yönetme Kararı Aldı

linkedin-follow-erphaber

ERP HABER – Hedefleri arasında kısa zamanda yüksek oksijen, nem bariyeri ihtiyacı olan gıda ve gıda dışı bütün ürünlerin paketlenmesi için ambalaj malzemeleri ve stretch hood paletleme filmi üretmek olan Fitpak Ambalaj, hızlı ve titiz bir araştırma sonucunda kurumsal operasyonlarını CANIAS ERP ile yürütme kararı aldı.

Fitpak Ambalaj “ürüne uygun ambalaj üretimi” konsepti üzerine Manisa Organize Sanayi Bölgesinde kurulacak olan yeni bir firma. 9 kat air blown film hattı, strech hood film hattı, 10 Renk Flexo baskı ünitesi, combi Laminasyon makinesinden oluşan makine parkı ile hizmet vermeye başlayacak olan Fitpak, kısa sürede ilave edeceği diğer makineler ile yaklaşık 250 kişi çalışanı, 20.000 ton özellikli üretim yapan bir ambalaj fabrikası haline gelecek.

Ambalaj sektörü doğası gereği hata kabul etmeyen, yanlışlıkların faturasının ağır olduğu bir sektördür. Bu nedenle bütün operasyonların bir ERP sistemi üzerinde yürütülmesi, hem müşterilerine daha iyi hizmet vermelerini sağlayacak, hem de olası imalat ve planlama hatalarını en aza indirmiş olacak.

Fitpak Ambalaj, işlerin hızlı ve hatasız olarak yapılmasını ve takip edilmesini sağlama hedefiyle ERP firmaları ile görüşmelere başladı ve birçok çözümle ilgili demolar aldı. Fitpak Ambalaj Proje ve Yatırımlar Müdürü Oktay Kızılkaya, yaptıkları görüşmeler, yazılım çözümlerinin incelenmesi ve diğer yazılımlar ile karşılaştırmalar sonucunda, CANIAS ERP’nin ambalaj sektöründeki referansları ve sektörlerindeki başarısı sebebi ile firmalarının ERP projesinde hedefledikleri sonuçlara hızla ulaşabileceklerine inanıyor.

Fitpak Ambalaj Proje ve Yatırımlar Müdürü Oktay Kızılkaya seçim süreci ile ilgili şunları söyledi: “Geliştirme ve adaptasyon kolaylığı, yeni teknolojiler, java tabanlı oluşu, uzaktan erişim imkanı, kullanıcı ara yüzünün basitliği, esnek yapısı, platform bağımsız oluşu ve TROIA geliştirme araçları, teknoloji olarak CANIAS ERP yazılımında bizi etkileyen unsurlardan sadece birkaçı. Ambalaj sektöründeki uzun yıllara dayalı iş tecrübeleri, referanslarının kuvvetli oluşu ve müşterilerinin memnuniyetleri seçim yaparken işimizi oldukça kolaylaştırdı. Aynı zamanda İzmir’de yerleşik ve tecrübeli bir danışmanlık ekibinin olması CANIAS ERP’yi tercih etmemizde etken olmuştur.

IAS’nin ambalaj sektöründeki uzun yıllara dayalı tecrübesi, sektörün önde gelen isimleri ile gerçekleştirdiği projelere baktığımızda Fitpak Ambalaj’ın ERP projesini de başarılı bir şekilde hayata geçireceklerine olan güvenimiz perçinlendi.”

IAS’nin farklı sektörler için oluşturduğu özel çözümler kullanılarak uygulanan ERP projelerinde, sektör bağımsız yapılan ERP projelerine nazaran hem zamandan, hem de maliyetten ciddi oranda tasarruf etmek mümkün. IAS, sektörlere özel paketler halinde sunduğu bu uygulamalar ile işletmelerin verimliliğini artırmanın yanı sıra, global pazarda rekabet gücü açısından da firmaları bir adım öteye taşımayı hedefliyor.

Filed in: Haberler, IAS, Tüketici Ürünleri Tags: ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi
SAYGILI RULMAN’ın Tercihi CANIAS ERP SAYGILI RULMAN’ın Tercihi CANIAS ERP
IAS Endüstri 4.0 İçin Çalışmalara Son Hız Devam Ediyor IAS Endüstri 4.0 İçin Çalışmalara Son Hız Devam Ediyor
caniasERP Brezilya Pazarına Girdi caniasERP Brezilya Pazarına Girdi

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın