Global abas Konferansı 2018: 20 ve 21 Eylül 2018 tarihlerinde 

Global abas Konferansı 2018: 20 ve 21 Eylül 2018 tarihlerinde

linkedin-follow-erphaber

abas Konferansı, Almanya’nın Karlsruhe kentine geri döndü ve yoğun talep nedeniyle bir kez daha iki günlük bir etkinlik olacak:

20 ve 21 Eylül 2018’de, Karlsruhe Trade Fair Center, aralarında abas kullanıcılarının, karar vericilerin, vizyonerlerin ve kreatörlerin bulunduğu yaklaşık 1.500 katılımcıya ev sahipliği yapacak. Yaklaşık 70 yüksek profilli sunum ve uygulamalı atölye çalışmasında sadece abas ERP hakkında en yeni bilgileri öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda işinizin dijital dönüşümü için değerli ve düşündürücü güdüleri de edineceksiniz.

abas-global-conference

abas 2018’e genel bakış:

 • Ne: Yaklaşık 2 gün süren etkinlik, 70 sunum, 1.500 katılımcı
 • Ne zaman: 20 ve 21 Eylül 2018
 • Nerede: Karlsruhe Trade Fair Center
 • Kim: Karar vericiler, kullanıcılar, yeni müşteriler, müşteri adayları, iş ortakları
 • Detaylı bilgi ve kayıt için: www.abas2018.com

abas 2018’in ana başlıkları:

 • Yeni ürün özelliklerinin yanı sıra ipuçları ve püf noktaları
 • Bulut, Endüstri 4.0, İş Süreçleri Yönetimi (BPM), İş Zekası ve PazarYeri de dahil
 • abas Şirket Vizyonu ile Ürün Yol Haritası
 • Dijital dönüşüm için stratejik uyarılar
 • İş modellerini yıkan yeni tasarımlar
 • Akıllı Fabrikaya ulaşmak için pratik çözümler
 • İlham verici uygulama senaryoları ve en iyi uygulama örnekleri

Karar vericiler abas 2018’i neden kaçırmamalı?

Dijitalleşme çoğu iş sürecini değiştiriyor ve orta ölçekli işletmeler için ticari baskı giderek artıyor. Bu yıl yine abas Konferansı, özellikle orta ölçekli işletmelerin yöneticileri ve karar vericileri için çok sayıda kanal sağlıyor. Üst düzey uzmanlar ve uygulayıcılar size yeni teknolojilerin başarınızı nasıl kolaylaştırabileceğini gösterecek ve rekabette bir adım önde kalmanıza yardımcı olacak.

Kullanıcılar abas 2018’i neden kaçırmamalı?

abas ERP’nin yeni özellikleri ve çözümleri neler? Rutin bir iş gününü hangi ipuçları ve püf noktaları ile kolaylaştırabilirsiniz? Uygulamalardan deneyim kazanın: Bir kullanıcı olarak, ilham verici uygulama senaryoları ve en iyi uygulama örneklerinden değerli fikirler toplayacaksınız.

Müşteri adayları abas 2018’i neden kaçırmamalı?

Endüstri 4.0, Büyük Veri ve Bulut gibi gelişmeler, orta ölçekli iş süreçlerine büyük değişiklikler getiriyor. Modern ERP sistemleri bu yeni zorlukları karşılamalı ve şirketinizle birlikte büyümelidir.

ERP sisteminiz miadını doldurdu mu? Ya da işiniz için önemli olan fonksiyonlardan yoksun mu? Ekibiniz daha fazla veri şeffaflığı veya daha kolay kullanılan bir sistem mi istiyor? Aslında yeni bir iş yazılımı uygulamak için daha pek çok neden var. Ancak doğru ERP sistemini seçmek başlı başına zor bir iş: Fonksiyon çeşitliliği ve maliyetler gibi ölçülebilir kriterlere ek olarak, “soyut faktörler” de önemli bir rol oynamaktadır. Bunlar, yazılım sağlayıcısının yetkinliğini, endüstri uzmanlığını, güvenilirliğini ve yatırım güvenliğini içerir. Hepsinden evvel, uzun yıllar boyunca yakinen çalışacağınız insanlar da buna dahildir. abas 2018’de bizi ve yazılımımızı tanıyın – sizinle tanışmayı dört gözle bekliyoruz!

Müşteri adayı olarak ücretsiz biletinizi bugün güvenceye alın!

Neden orada olmalısınız? Tüm ayrıntıları www.abas2018.com adresinde bulabilirsiniz.

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 3.600′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 38 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), BPM (İş Süreçleri Yönetimi), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Dönüşüm (e-Fatura, e-Defter Entegrasyonu, e-Arşiv, e-İrsaliye) ve B2B Portal/Webshop çözümlerini de sunmaktadır.

Filed in: abas, ERP, Etkinlikler Tags: , , , , , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Teknodor’un abas ERP ile Birlikte Günümüze Kadar Olan Yolculuğu Teknodor’un abas ERP ile Birlikte Günümüze Kadar Olan Yolculuğu
Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi
abas Connect – Orta Ölçekli İşletmeler İçin Entegrasyon Platformu abas Connect – Orta Ölçekli İşletmeler İçin Entegrasyon Platformu
abas Flex Editions – Yazılım Kiralamada Esneklik abas Flex Editions – Yazılım Kiralamada Esneklik

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın