IBA Yeni Dönem Eğitimlerine Başladı 

IBA Yeni Dönem Eğitimlerine Başladı

linkedin-follow-erphaber

Yerli yazılım firması IAS bünyesinde eğitim veren IAS Business Academy (IBA), yeni dönem derslerine başladı. caniasERP’nin 40’tan fazla  modülünün yanı sıra TROIA Platformu ve e-Dönüşüm konusunda da eğitimler verilen IBA, ERP sistemi adaptasyon sürecini sorunsuz atlatmak isteyen firmaları bekliyor.

Yerli yazılım firması IAS’nin bünyesinde 2008 yılında kurulan eğitim kurumu IAS Business Academy (IBA), yeni dönem derslerine başladı! IAS’nin geliştirdiği, açık kaynak kodlu TROIA Platformu üzerinden çalıştırılan caniasERP yazılımındaki tüm modüllerin yanı sıra TROIA Platformu geliştirme ve e-Dönüşüm konusunda da dersler verilen IAS Business Academy, firmaların ERP sistemine geçişte yaşadıkları sıkıntıları minimuma indirebilmeleri için kaçırılamayacak bir fırsat. IAS Eğitim Uzmanı Esra Şahiner, “caniasERP kullanan firmalar, yeni kullanmaya başlayacak olanlar ve bu alanda uzmanlık almak isteyen yeni mezunları yeni dönemde akademimize davet ediyoruz. Modüller konusunda eğitim almak hem adaptasyon sürecinin sancısız geçmesini sağlıyor hem de eğitim alan bireyler sertifikalandırılıyor. Bu nedenle hem firmaya hem de çalışana son derece faydalı” diyor.

IBA

caniasERP’nin Tüm Modüllerine Hakim Olun

IAS’nin tecrübeli danışman ekibi tarafından verilen eğitimler, özellikle iş süreçlerini caniasERP ile yöneten ve yönetmeyi planlayan firmaların çalışanlarına öneriliyor. caniasERP modüllerinin seviyelendirilerek anlatıldığı IBA eğitimleri, 1 ila 5 gün arasında değişiklik gösterebiliyor. Böylece katılımcılar yalnızca birkaç günlerini ayırarak en çok kullandıkları modüller konusunda profesyonel altyapı oluşturuyorlar. Ayrıca IBA’da modüllerin yanı sıra IAS’nin özgün, yerli yazılım geliştirme platformu olan TROIA Platformu ve e-Dönüşüm konusunda da eğitim programları düzenleniyor. Tüm eğitimlerin sonunda ise katılımcılar sınava tabi tutuluyor. Sınavda 70 ve üzeri alanlara IBA tarafından başarı sertifikası veriliyor. caniasERP’yi etkin olarak kullanan firmaların çalışanları ve proje yöneticisi konumunda olan kişilere bu modül eğitimlerinin alınması özellikle tavsiye ediliyor. “Modüller hakkında verilen profesyonel eğitim, ofiste verimliliğin arttırılması konusunda oldukça etkili” diyen IAS Eğitim Uzmanı Şahiner, öğrenci profillerinden bahsederken şunları da ekliyor: “IBA eğitimlerine üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği ya da Endüstri Mühendisliği gibi bölümlerde okuyan öğrenciler de ilgi duyuyorlar. Çünkü mezuniyetten sonra ERP alanında kariyer yapmayı planlayan kişiler, IBA’da tamamen uygulamalı olarak eğitimleri alarak sektörel tecrübe de kazanabiliyorlar.”

IBA’da Adaptasyon Sürecini Sorunsuz Atlatın

IBA eğitimleri neden önemli diye sorduğumuz IAS Eğitim Uzmanı Esra Şahinkaya bize konuyu şu şekilde özetliyor: Bu eğitimler şu an hali hazırda caniasEPR kullanan firmaların verimliliklerini arttırmaları açısından önemli. Ancak henüz caniasERP’ye geçmemiş, geçmeyi planlayan firmaların personelleri için de çok önemli. caniasERP sistemine yeni geçecek olan bir firmada personel bu eğitimleri iş başında da alabilir ama bu iş için belli bir zaman ayırması gerekir. Ancak burada 1-2 gün sürecek eğitimlerle, çalıştığı pozisyona göre, bu eğitimi tamamlarsa hem daha etkin, yetkin hem daha profesyonel bir şekilde bu eğitimi almış olur. caniasERP’ye yeni geçen firmalarda eğitimin önden aldırılması eğitimde uyum sürecini ve geçiş sürecini oldukça kolaylaştırıyor. Sonuç olarak firmalar, caniasEPR’yi satın aldıklarında var olan süreçlerini iyileştirerek bu sisteme taşıyorlar. Bu süreçte en sık yaşanan problem ise çalışanların bu yeniliğe direnç göstermesi oluyor. Çalışanlar hem kendi işlerine devam edip hem de yeni bir sisteme alışmak istemiyorlar. İşte bu nedenle sisteme geçmeden önce personele caniasERP’yi öğretmek, adaptasyon sürecinin sorunsuz şekilde atlatılmasına yardımcı oluyor. IAS Danışmanları caniasERP’nin kurulum ve canlıya geçiş dönemlerinde zaten yardımcı oluyorlar. Ancak bu süreçte yöneticilerin caniasERP sistemine geçiş sürecinde karşılaştıkları direncin önüne geçmek için sisteme girmeden çalışanlarına IBA’da eğitim verdirmelerini tavsiye ediyoruz. ‘Biz eskiden’ diye başlayan cümleler duymak istemiyorsa eğer işverenler bu eğitimleri çalışanlarına verdirmeli. IBA eğitimlerine kayıt olmak isteyenlerin iba@caniaserp.com adresine mail atmaları gerekiyor.

 

 

Filed in: Haberler, IAS Tags: , , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

caniasERP ile Daha Şeffaf Daha Hızlı Ve Verimli caniasERP ile Daha Şeffaf Daha Hızlı Ve Verimli
caniasERP Gelişimimizdeki En Büyük Yardımcı caniasERP Gelişimimizdeki En Büyük Yardımcı
SAYGILI RULMAN’ın Tercihi CANIAS ERP SAYGILI RULMAN’ın Tercihi CANIAS ERP
Yurtdışına Yapılan Yazılım Satışlarındaki Belirsizlik Giderildi! Yurtdışına Yapılan Yazılım Satışlarındaki Belirsizlik Giderildi!

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın