IFS ERP Mobilya: ÇEBİ 

IFS ERP Mobilya: ÇEBİ ERP sistemini 5 ayda canlı kullanıma geçirecek

linkedin-follow-erphaber

ERP HABER – Mobilya aksesuarları ve bağlantı elemanları sektöründe öncü kuruluşlardan olan ÇEBİ, Kurumsal Kaynak Planlama projesinde IFS ERP Mobilya Çözümünü tercih etti. Çebi, büyüyen iş hacimlerinin oluşturduğu sorunlara kalıcı çözümler getirebilmek, satıştan imalata satın almadan finansa kadar tüm alanlarda iş modellerinin oluşturularak, bu model ve kuralların tek bir sistem altında toplanması sağlamak amacı ile ERP projesine başladı.

Mart 2011 tarihinde IFS İş Ortaklarından Asyst Bilişim yönetiminde başlayan proje için canlı kullanıma geçiş 1 Ağustos 2011 olarak belirlendi.

Çebi, mobilya kulp ve düğmeleri, kapı kolları, elbise askıları, cam masa tablaları için flanş ve bağlantı elemanları ile çekmece ray, menteşe ve kiler sistemleri gibi binlerce farklı modelin, tamamlayıcı parçalar, renk çeşitlemesi ve değişik yüzey alternatifleriyle zenginleştirilerek oluşturulmuş 15.000′den fazla ürün ile hizmet vermektedir. Çebi; bu konfigüratif üretim yapısını yönetmek, siparişe özel üretimlerde yaşanan sıkıntıları önleyerek müşteri memnuniyetini arttırmak, süreçlerini daha verimli kılmak, maliyet takibi ve ürün fiyatlandırmasını hatasız hale getirmek için ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayacak IFS ERP çözümlerinden faydalanacak.

Çebi Kilit ERP Proje Yöneticiliğini sürdüren Muhasebe Müdürü SMMM Erol Kılınç IFS’i tercih etme sebeplerini şu şekilde açıklıyor: “Çebi’nin IFS’i tercih etmesinde, IFS ERP’nin Çebi’nin konfigürasyon yönetimi gereksinimlerini birebir karşılayabilmesi, tecrübeli ekibi, güçlü referansları ve esnek yapısı önemli rol oynadı. ERP çözümlerinde en önemli konunun ERP çözüm sağlayıcısı firmanın yaklaşımı olduğunu düşünmekteyiz. Satılan program dört dörtlük olsa da ekibin yeterince donanımlı olmaması veya işbirliğine açık olmaması karar vermede etkili oluyor. IFS’nin gerek satış, gerekse uygulama ekibindeki arkadaşların samimiyeti, işleri hakkındaki derinlikleri öne çıkan değerlerdi”.

IFS ERP çözümünü seçerken ön planda tuttukları teknik detaylara ilişkin olarak IFS ERP’nin geliştirmeye açık kod yapısı, arayüzlerinin kullanıcı dostu olması, geniş bir dil desteğinin olması gibi kriterleri vurgulayan Kılınç proje hedeflerine yönelik olarak “En öncül hedefimiz sözleşmelerin hızlı ve kolay yönetimi ve alınan kararların prosedür haline geldiği kurumsal bir yapı oluşturmak.” dedi.

IFS İş Ortaklarından Asyst yönetiminde gerçekleştirilen ve Ağustos ayı başında canlıya geçmesi planlanan proje, fazlara bölünmeden yoğun destek ile 5 ay gibi kısa bir sürede tamamlanmış olacak.

1979 yılından bu yana İstanbul Samandıra’da 24.000 m ² alanda, kendi bünyesinde 350, fason imalatta 150 personel ile metal işleme sektöründe faaliyet gösteren Çebi, imalatını yaptığı kapı kolu, kulp, askı, kapı topuzu ve diğer teknik malzemelere ek olarak, Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü Avrupa’nın mobilya bağlantı elemanları konusunda önemli firmalarından FGV’nin kapak sistemleri (menteşe ve tabanları) kiler sistemleri ve çekmece sitemlerini ürün gamına dahil etmiştir.

Filed in: ERP, Haberler, IFS, Mobilya & Dekorasyon Tags: , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Lockheed Martin, ABD Ordusuyla İmzalanan 3,5 Milyar Dolarlık Sözleşmede Servis Yönetimi İçin IFS Applications’ı Tercih Etti Lockheed Martin, ABD Ordusuyla İmzalanan 3,5 Milyar Dolarlık Sözleşmede Servis Yönetimi İçin IFS Applications’ı Tercih Etti
ARC Advisory Group, IFS’i Havacılık ve Savunma EAM Yazılımlarında Onuncu Kez Pazar Lideri Seçti ARC Advisory Group, IFS’i Havacılık ve Savunma EAM Yazılımlarında Onuncu Kez Pazar Lideri Seçti
IFS Türkiye’den, Yeditepe Üniversitesi’nde ERP Eğitimi IFS Türkiye’den, Yeditepe Üniversitesi’nde ERP Eğitimi
Kanat Boya, IFS ERP İle Global Pazarda Daha Rekabetçi Bir Yapıya Kavuştu Kanat Boya, IFS ERP İle Global Pazarda Daha Rekabetçi Bir Yapıya Kavuştu

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2018 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın