İşletmeler 2018’de, Bulut’a 500 Milyon TL Ayıracak 

İşletmeler 2018’de, Bulut’a 500 Milyon TL Ayıracak

linkedin-follow-erphaber

İşletmeler, iş teknolojilerine yatırım yapmayı sürdürüyor; özellikle Web, Bulut ve Mobil’de, ERP- CRM- HRM uygulamalarını yoğun olarak gündemlerine alıyorlar. 2018 yılında işletmelerin, bulut sistemlere ayıracağı bütçenin 500 milyon TL’yi geçeceği ifade ediliyor.

Bulut sistemlerin satınalma gerektirmeden; ekonomik, güncel, güvenli, kesintisiz hizmet sunduğunu anlatan Uyumsoft Genel Müdürü Hüseyin Şahin, şunları söyledi:

“Günümüz iş teknolojilerinden yararlanmak isteyen şirketler, satınalma yapmak yerine, bulut’tan hizmet almayı tercih ediyor. Örneğin geleneksel ERP- CRM- HRM satın alması yerine, bulut ERP- CRM- HRM’e geçerek kullandığı kadarını aylık olarak ödeyebiliyor. Uyumsoft olarak biz de, büyümekte olan KOBİ’ler için bulut ürünlerimiz olan EkoTicari ve EkoHR’ı pazarın hizmetine sunduk” dedi. Uyumsoft’un 5 yılı aşkın süredir bulut (cloud) ürünler üzerinde çalıştığını kaydeden Hüseyin Şahin, bulut bilişimin her yıl %50’nin üzerinde bir büyüme gösterdiğini belirtti.

‘Türkiye’nin ERP Pazarı ve Geleceği’ konulu panel, 7 Kasım tarihinde, İstanbul Kongre Merkezi’ndeki düzenlenmekte olan Bilişim Zirvesi 2017’de gerçekleşti. Uyumsoft Genel Müdürü Hüseyin Şahin, CPM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Ahtagil, IAS Türkiye Genel Müdürü Behiç Ferhatoğlu, Login Yönetim Kurulu Başkanı Şahane Sılay, Logo İcra Kurulu Başkanı Buğra Koyuncu, Microsoft İş Uygulamaları Satış Direktörü Ozan Öncel ve Oracle Netsuite Türkiye Bölge Yöneticisi Gökhan Pakhuylu’nun konuşmacı olduğu paneli, ERP Komitesi Türkiye Koordinatörü M. Göker Sarp yönetti.

Türk yazılım sektörü, bulut’la dünyaya açılacak

Geçmişte işletmeler, ürün, işgücü ve müşterini yönetirken; bugün kanalı da içeren bir “ekosistem yönetişimi mimarisi” çerçevesinde işlerini yönetmekte olduklarını anlatan Uyumsoft Genel Müdürü Hüseyin Şahin, nitekim Web, Bulut ve Mobil bazlı bilişim teknolojilerinin bunu mümkün kıldığını söyledi.

Bulut bazlı çözümlerin ülkemizin yanı sıra, yakın coğrafyamızdaki ülkelere ve dünya geneline daha yoğun ihraç edilebileceğini ifade eden Hüseyin Şahin, şunları kaydetti:

“Gelecekte işletmeler, yüzlerce mikro-bulut servislerinden hizmet alarak, ihtiyaçlarını karşılıyor olacak. Diğer bir değişle, çok büyük kütlesel yazılımlar yerine, çok sayıda bulut servisleri üzerinden hizmetler alarak, şirketlerini yönetecekler. Uyumsoft olarak, servisleştirilmiş uygulama yazılımı (SaaS) ve altyapı (IaaS) gibi bulut’ta verilen hizmetleri uygulamaya aldık. Önümüzdeki yakın gelecekte servisleştirilmiş yazılım geliştirme platformunu (PaaS)’ı da uygulamaya alacağız. Nitekim bulut’ta verilen hizmetler,  geniş kitlelere ve coğrafyalara ulaşabiliyor. Türk yazılım sektörünün öncü firmalarından birisi olan Uyumsoft, ülkemizdeki işletmenin yanı sıra, Avrasya, Avrupa, Afrika gibi dünyanın dört bir yanına, “bulut” uygulamalar ile açılmayı sürdürecektir” diye konuştu.

Filed in: Uyumsoft

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Canias ERP Live Etkinliğinin Yeni Rotası Ankara Canias ERP Live Etkinliğinin Yeni Rotası Ankara
Fortune 100 Listesi Açıklandı Fortune 100 Listesi Açıklandı
TATMETAL, ERP’ de IFS Applications’ı Seçti. TATMETAL, ERP’ de IFS Applications’ı Seçti.
ERP IoT Entegrasyonu: IoT ve ERP’yi Bağlayarak Lojistik Hatalarının Önüne Geçme ERP IoT Entegrasyonu: IoT ve ERP’yi Bağlayarak Lojistik Hatalarının Önüne Geçme

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Şubat 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Şubat 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Şubat 2018 Sayısı yayında. Dijital Dönüşüm iş dünyasının var olduğu her alanda kendini etkili bir şekilde hissettirmeye başladı. İş dünyasının beyni olarak nitelendirebileceğimiz ERP sistemlerinin geleceği Blockchain… Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Uyumsoft İş Sistemleri

ERP Seçimi Dosyası – Uyumsoft İş Sistemleri

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Uyumsoft İş Sistemleri oldu. ERP Seçen bir firmanın Uyumsoft İş Sistemleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Uyumsoft… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2018 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın