İstikbal, Bellona ve Mondi, bayi iletişimini SAP ERP ile güçlendirdi 

İstikbal, Bellona ve Mondi, bayi iletişimini SAP ERP ile güçlendirdi

linkedin-follow-erphaber

ERP HABER – Boydak grubu bünyesinde yer alan öncü mobilya markaları İstikbal, Bellona ve Mondi, Türkiye’nin dört bir yanındaki 15 ana bayi ve 2 binin üzerindeki bayisi ile tek bir portal aracılığıyla SAP ERP ile iletişim kurarak, iş süreçlerini hızlandıracak.

Sunduğu çözümlerle fark yaratan Elsys’in mimarisini üstlendiği proje, tüm bayilerin kampanya, öneri, şikayet, haber, güncel son fiyatlar gibi bilgileri eş zamanlı olarak izleyebilmesini mümkün kıldı. Türkiye’deki pazar payının yanı sıra dünyanın farklı ülkelerine ihracat gerçekleştiren bu üç marka proje sayesinde bayilerle bütünleşik bir yapıda çalışma olanağı yakaladı.

Bellona, Mondi ve Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan İstikbal, iç pazarın yanı sıra farklı ülkelere gerçekleştirdikleri ihracat aracılığıyla, küresel ölçekte tanınmış mobilya markaları olarak büyümeye devam ediyor.

Kaliteli üretimi teknoloji ile güçlendirmeyi hedefleyen İstikbal, Bellona ve Mondi, öncü danışmanlık şirketi Elsys tarafından hayata geçirilen SAP ERP projesi sayesinde, bayi koordinasyonunu güçlendirecek. Bellona, İstikbal ve Mondi, bayi entegrasyonu projesi ile Türkiye’nin farklı bölgelerindeki 15 ana bayi ve 2 binin üzerindeki bayileri ile tek bir portal üzerinden eş zamanlı ve bütünleşik bir yapıda çalışacak.

Mobilya sektörünün bu üç tanınmış markası, proje ile ana bayisi SAP ERP kullanan bayilerin siparişleri on-line olarak sistemden verebilmesi, siparişlerin takibi, ana bayideki stok durumunun kontrol edilebilmesi ve finansal süreçlerini takip edebilmesi avantaji sağladi. Proje, tüm bayilerin portal üzerinden borç, alacak, hesap ekstresi ve fatura bilgilerini görebilmesini saglayarak, hatalı işlem yapılmasının önüne geçecek ve operasyonel verimliliğin arttırılmasında rol oynayacak. Fabrika tarafında SAP ERP kullanan şirketlere bağlı ana bayilerin de üretim emirlerini doğrudan SAP Portal üzerinden fabrikaya iletebilmesi, stok ve siparişlerin takibinin yapılması mümkün kılındı.

Marka portalleri tek bir çatı altında toplandı

Bayi iletişimini bir yandan hızlandırırken bir yandan da geliştiren portal uygulaması; Ana bayisi SAP ERP kullanan veya kullanmayan tüm bayi ve ana bayilerde kampanya, öneri, şikayet, haber, güncel son fiyatlar gibi bilgileri tüm bayilerin ayni anda izleyebilmesini de sağlıyor.

Proje kapsamında, tüm anabayiler kendilerine bağlı bayiler nezrinde hedef, ciro ve iletişim bilgilerini tek bir merkezden takip edebiliyor.

Mobilya sektörüne özgü SAP ERP uygulamaları sunuldu

Kurumsal yazılım uygulamaları alanında geniş bilgi birikimi bulunan Elsys, proje kapsamında mobilya sektörün farklı özelliklerini de göz önünde bulundurarak, ek uygulamalar sundu. Elsys tarafından mobilya sektörüne yönelik özel ürün katalogunun oluşturulduğu proje ile, ürünlere ilişkin resim, bilgi formu ve revizyon bilgilerinin katalog sisteminde tutulması sağlandı. Hangi kumaşın, hangi üründe ve ne renkte üretildiği gibi çesitli bilgilerin sistem üzerinden izlenebilmesini sağlayan proje sayesinde, “hatalı sipariş” de tarihe karıştı.

Filed in: ERP, Haberler, Mobilya & Dekorasyon, Stok Yönetimi Tags: , , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

SAP SE, 2018 Birinci Çeyrek Finansal Sonuçlarını Açıkladı SAP SE, 2018 Birinci Çeyrek Finansal Sonuçlarını Açıkladı
Lazzoni, Envanter süreçlerini Login ERP ile kontrol altına aldı Lazzoni, Envanter süreçlerini Login ERP ile kontrol altına aldı
Mobal Mobilya, e-Fatura ve e-Defter süreçlerini Login Entegre ERP ile yönetecek. Mobal Mobilya, e-Fatura ve e-Defter süreçlerini Login Entegre ERP ile yönetecek.
Minerva, Franke ile e-İş dönüşümü projesinde 15.yılını kutluyor Minerva, Franke ile e-İş dönüşümü projesinde 15.yılını kutluyor

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın