itelligence Türkiye’nin tüm hisselerini itelligence AG satın alıyor 

itelligence Türkiye’nin tüm hisselerini itelligence AG satın alıyor

linkedin-follow-erphaber

itelligence Türkiye’ye ait hisselerin itelligence AG’ye devredilmesine ilişkin satın alma sözleşmeleri 6 Eylül tarihinde sonuçlandı. Bu sözleşmelerin önümüzdeki günlerde yürürlüğe konması bekleniyor; itelligence AG böylece itelligence Türkiye’nin tek hisse sahibi olacak. Yeni CEO olarak Dr. Abdülbahri Danış atandı.

itelligenceDaha önce yüzde 92,5 hissesine sahip olduğu itelligence Türkiye’nin kalan hisselerini de satın alarak Türkiye pazarındaki yatırımlarına devam ediyor. KOBİ (SME) sektöründe dünyanın en başarılı SAP danışmanlık firmalarından olan itelligence AG,aynı zamanda dünyada en çok ödüle sahip SAP iş ortaklarından biri.

itelligence AG CEO’su Norbert Rotter:“itelligence Türkiye’nin hisselerinin yüzde 100’ünün alınmasıyla birlikte, Türkiye pazarında önde gelen SAP iş ortaklarından biri olarak, ilk sırada yer alma hedefimize yönelik kanıtlanmış ve başarılı stratejimizi sürdürüyoruz. Türkiye, en hızlı büyüme gösteren şubelerimizden biridir.Türkiye pazarındaki müşterilerimize derin bağlarla bağlıyız ve büyüme konusundaki kararlılığımızı önümüzdeki yıllarda da sürdürmek istiyoruz. Yeni CEO’muz Dr Abdülbahri Danış’ın, yönetim ekibiyle birlikte sergileyeceği güçlü liderlik ile bizleri ileride daha büyük başarıların beklediğinden hiç şüphem yok.

Yeni CEO Dr Abdülbahri Danış da konuyla ilgili olarak,“Pazar liderliğimizi koruma hedefimizi sürdüreceğiz. SAP teknolojisi ile derin bilgiye sahip danışmanlardan oluşan kombinasyonun artı değer ve yeni iş stratejileri konusunda müşterilerimize sağlayabileceği etkililiği belirginleştirecek yeni, çekici kariyer fırsatları sunmaya devam edeceğiz.

itelligence Türkiye’de Şubat 2012’de Satış Direktörü olarak göreve başlayan Dr Abdülbahri Danış, Temmuz 2014’ten bu yana Satış ve Profesyonel Hizmetler Genel Müdürü olarak satış ve proje ekiplerine liderlik yapıyordu.

CEO Danış, “2000 yılından bu yana dünyada ve Türkiye’de yarattığımız değeri zenginleştirmeye devam ettik ve hem global hem lokalde müşterilerimizin kurumsal dönüşüm süreçlerini başarıyla yönettik,” diyor ve şunu ekliyor: “Son 3 yılda 3,5 kat büyüme kaydettik. Bu gelişmeyi gelecekte de sürdürecek ve lider konumumuzu koruyacağız.”

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlayan Dr Abdülbahri Danış aynı üniversitede pazarlama alanında doktorasını yaptı. İş hayatına 1997 yılında Shell’de başlayan Dr Abdülbahri Danış, 1998 – 2009 yılları arasında çeşitli görevler üstlendiği SAP Türkiye’de en son Stratejik Müşteriler Yöneticisi olarak görev aldı ve bunu takip eden yıllarda Türk Hava Yolları’nda SAP projelerinden sorumlu Başkan Yardımcısı pozisyonunu üstlendi. Son olarak Temenos’ta Ülke Müdürü ve MENA bölgesinden sorumlu Satış Müdürü görevlerinde bulundu.

Filed in: Haberler, SAP Tags: ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Geleceğin Teknolojileri SAP NOW İstanbul’da İş Dünyası İle Buluştu Geleceğin Teknolojileri SAP NOW İstanbul’da İş Dünyası İle Buluştu
SAP NOW İstanbul Akıllı İşletmelere Odaklanacak SAP NOW İstanbul Akıllı İşletmelere Odaklanacak
Türkiye’de İşletmeler SAP’nin Bulut Çözümüyle Akıllanıyor! Türkiye’de İşletmeler SAP’nin Bulut Çözümüyle Akıllanıyor!
Penti SAP S/4HANA’yı Microsoft Azure Üzerinde Çalıştırıyor Penti SAP S/4HANA’yı Microsoft Azure Üzerinde Çalıştırıyor

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın