Mikro Yazılım, 2016’ya Büyüme Beklentisi ile Giriyor 

Mikro Yazılım, 2015 Hedeflerini Geçti, 2016’ya Büyüme Beklentisi ile Giriyor

linkedin-follow-erphaber

Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım, 2015’i büyüme hedeflerini gerçekleştirerek geride bıraktı. 2016 ise Mikro Yazılım açısından yine istikrarlı bir büyümeyi işaret ediyor. Firma, yaptığı açıklamada, İnsan Kaynakları yatırımlarını sürdüreceğini, çalışan sayısını artıracağını duyurdu.

Mikro Yazılım, 2015 yılını öngörülen hedeflerini geçerek ciddi bir büyüme ile tamamladı. Firma, 2016’nın da kendileri açısından istikrarlı bir büyümeyi işaret ettiğini, 2016 yılı içerisinde yatırımlarına devam edeceklerini ve çalışan sayısını artıracaklarını açıkladı.

mikro yazılım alpaslan tomus

Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Tomuş, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“2015 yılı pek çok açıdan farklı sektörler için belirsizlikler yılı oldu. Türkiye, 2 seçim dönemi yaşadı. Mikro Yazılım olarak bu olumsuzluklardan etkilenmeden şirketimizi ve pazar payımızı önemli oranda büyütme olanağı bulduk. Bu durum 2016 için bizi daha da cesaretlendiriyor. 2016 için OECD’nin (Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü) verileri biraz karamsar bir tablo çizse de, Mikro Yazılım olarak uzun vadeli planlarımıza paralel gelecek yılın olumlu geçeceğini ve  istikrarlı büyümemizin devam ettiği, pazar payımızın arttığı yeni bir yıl olacağını düşünüyoruz.

Bugün geldiğimiz noktada, Mikro Yazılım olarak çok geniş yelpazede müşteri portföyüne sahibiz

Mikro Yazılım, kurulduğu günden bu yana genişleyen ve büyüyen müşteri portföyü ve bayi ağı, başlı başına ülkemizdeki yazılım pazarının geliştiğinin önemli bir göstergesidir. Bugün geldiğimiz noktada, Mikro Yazılım olarak çok geniş yelpazede müşteri portföyüne sahibiz ve çok farklı sektörden pek çok şirketin kurumsal, ticari ve e-devlet uyumlu süreçlerini hayata geçirmeye devam etmekteyiz. Bu anlamda önümüzdeki dönemde de özellikle e-devlet tarafındaki hareketli sürecin bu ilgi ve eğilimi artıracağı görüşündeyiz.”

2015 yılı Mikro Yazılım açısından bir dönüşüm sürecinin başlangıcıydı.

Tomuş, geride bıraktığımız 2015 yılının firma açısından nasıl bir değişim sürecine sahip olduğunu da şöyle anlattı: “2015 yılı Mikro Yazılım açısından bir dönüşüm sürecinin başlangıcıydı. Uzun vadeli gelişim planımızın ilk adımlarını 2015 yılında attık ve gerek şirket gelirleri gerekse de pazar payı anlamında ciddi bir büyüme gerçekleştirdik. 2016 yılında ise müşterilerimize hizmet kalitemizi ve satış kanalımızın yetkinliklerini artıracak yeni yatırımlara devam edeceğiz. Söz konusu yatırımlar gerek altyapı, gerekse de yeni ürün ve hizmetler ekseninde olacak. Gereksinimlere paralel olarak da çalışan sayımızı büyütmeyi düşünüyoruz.

Hedefimiz kısa ve orta vadede Türkiye pazarındaki konumuzu daha da güçlendirerek, uluslararası arenada da bölgesel bir çözüm sağlayıcı olarak konumlanmak.

Biz Mikro Yazılım’da yaklaşık 30 yıllık  bilgi ve deneyimi, daha ileri düzeye taşıyacak nitelikte bir süreç yürütüyoruz. Tüm süreçleri yeniden ele alıp ihtiyaç duyulan iyileştirmeleri sürdürülebilirlik kriteri ile hayata geçiriyoruz. Müşteri memnuniyet düzeyimizi, hizmet kalitemizi, eko sistemimizdeki katma değerli hizmetlerimizi artırarak Türkiye ekonomisine daha büyük katkılar sağlamayı hedefliyoruz. Tüm bu çalışmalarımıza paralel müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla iletişimimizi güçlendirerek potansiyel müşterilerimizle de modern ve farklı kanallardan iletişim kuruyor olacağız. Hedefimiz kısa ve orta vadede Türkiye pazarındaki konumuzu daha da güçlendirerek, uluslararası arenada da bölgesel bir çözüm sağlayıcı olarak konumlanmak.”

Filed in: ERP, Haberler, Mikro Tags: , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Mikro Yazılım Online Eğitim Platformu Akademikro, 2 Yılda Binin Üzerinde Kişiyi Sertifikalandırdı. Mikro Yazılım Online Eğitim Platformu Akademikro, 2 Yılda Binin Üzerinde Kişiyi Sertifikalandırdı.
ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım
Stratejik yol haritası oluşturmada ERP kaçınılmaz Stratejik yol haritası oluşturmada ERP kaçınılmaz
Fatura Tarih öncesinde Kaldı Fatura Tarih öncesinde Kaldı

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın