Mikro Yazılımevi ile Yükseltin 

Mikro Yazılımevi ile Yükseltin

linkedin-follow-erphaber

Mikro Yazılımevi, 1 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirdiği bir kampanya ile özel müşterilerine, Versiyon 15 programına yükselmek için avantajlı bir fırsat sunuyor.
Mikro

Yazılım sektörünün önde gelen firmalarından Mikro Yazılımevi, 1 Ağustos tarihi itibarıyla özel müşterileri için yeni bir kampanya duyurusu yaptı.
Mikro Yazılımevi, 1 Ağustos-30 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirdiği kampanya ile özel müşterilerine Versiyon 15 programına yükselmek için avantajlı bir fırsat sunuyor. Son versiyonun sağladığı kolaylıklardan sadık müşterilerinin daha avantajlı olarak yararlanmasını amaçlayan Mikro Yazılımevi, Yükselme Kampanyasına özel %50 indirim avantajı sağlamakta.

Versiyon 15 Firmalara Ne Sağlıyor?

Firmalar, Versiyon 15 kullanarak;

  1. e-fatura, e-arşiv, e-defter uyumlu hale getirebilir,
  2. Programlarında Kanunlarımız gereği gerçekleştirilen mevzuat güncellemelerine sahip olabilir,
  3. Personellerinin tüm işlem hareketlerini kolaylıkla takip edebilir, (Örn: Bir personel sistemden yanlışlıkla faturayı sildi. Kim olduğunu hemen tespit edebilecekler.)
  4. Kullanımı daha kolay,
  5. Birden fazla dilde aynı anda çalışabilen,
  6. Tek tuşla kurumunuzun finansal performansını ölçmenize izin vermenin yanı sıra daha yüzlerce yeniliğe sahip olabilecekler.

Mikro Yazılımevi Genel Müdür Yardımcısı ve Şirket Ortağı Alpaslan Tomuş, konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Mikro Yazılımevi olarak hayata geçirdiğimiz Yükselme Kampanyası ile, daha da iyileştirilmiş Versiyon 15 Mikro Programı ile özel müşterilerimizin başarılarına eşlik etmek istiyoruz. Son versiyonumuzun sağladığı avantajlardan tüm müşterilerimizin üstelik de kısa bir dönem için %50 indirimle yararlanmalarını sağladık. Versiyon 15’in sayısız avantajının müşterilerimizin için daha verimli bir yönetim sağlayacağı inancındayız.” dedi.

Mikro Yazılımevi Hakkında:

Mikro

1988 yılında %100 yerli sermaye ile kurulmuş kurumsal ve ticari yazılım sağlayıcıdır. Mikro Yazılımevi mühendisleri, şirketlerin var olan işlerini en üst düzeyde yönetecek ve verimli büyümelerini sağlayacak nitelikte yazılımlar geliştirirler. Mühendislerimiz tarafından geliştirilen kapsamlı ve fonksiyonel yazılımlar, şirket varlıklarının en iyi şekilde yönetilmesine hizmet eder. Buna ek olarak, e-Mikro markası altında şirketlere e-Devlet uygulamalarına yönelik hizmetler (e-fatura, e-defter, e-arşiv) sunmaktayız. Mikro Yazılımevi, bugün 100 bine yakın müşteri portföyü ve ülke çapında sayıları 300′e ulaşan bayi ağı ile Türkiye ekonomisine katkıda bulunan önemli yazılım şirketlerinden biridir.

Filed in: Haberler, Mikro Tags: ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Mikro Yazılım Online Eğitim Platformu Akademikro, 2 Yılda Binin Üzerinde Kişiyi Sertifikalandırdı. Mikro Yazılım Online Eğitim Platformu Akademikro, 2 Yılda Binin Üzerinde Kişiyi Sertifikalandırdı.
ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım
Stratejik yol haritası oluşturmada ERP kaçınılmaz Stratejik yol haritası oluşturmada ERP kaçınılmaz
Mikro Yazılım, 2015 Hedeflerini Geçti, 2016’ya Büyüme Beklentisi ile Giriyor Mikro Yazılım, 2015 Hedeflerini Geçti, 2016’ya Büyüme Beklentisi ile Giriyor

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın