Mikro, yenilenen organizasyon yapısı ile ERP sektöründe adından daha çok bahsettirecek. 

Mikro, yenilenen organizasyon yapısı ile ERP sektöründe adından daha çok bahsettirecek.

linkedin-follow-erphaber

1988 yılından beri “Türk İş Çözümleri ve ERP” sektöründe faaliyet gösteren Mikro Yazılımevi, yeni Genel Müdürü Yardımcısı Alpaslan Tomuş ile gücüne güç katarak faaliyetlerine devam ediyor. Bölgesel olarak yayılmış güçlü çözüm ortakları ve sektör odaklı çözümleri ile Mikro Yazılımevi, bundan böyle ERP sektöründe kendinden daha çok bahsettirmeyi hedefliyor.

2015 Nisan itibariyle Mikro Yazılımevi’de Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası Hizmetler’den sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı ve şirket ortağı pozisyonunda göreve başlayan Alpaslan Tomuş, Mikro’nun Türkiye’de yazılım çözümleri konusundaki katma değerini daha da artırmayı hedefliyor. Mikro Yazılımevi bundan sonra yenilenen organizasyon yapısı ve vizyonu ile ERP sektöründe faaliyetlerine devam edecek.

Yenilenen Organizasyon ile ilgili Sayın Alpaslan Tomuş;

“Türk İş Çözümleri ve ERP pazarının en köklü ürün ve çözüm sağlayıcısı firmalarından birisi olarak yeni bir değişim hareketi başlattık. Tüm süreçlerimizi yeniden ele alıp, ihtiyaç duyulan iyileştirmeleri hayata geçiriyoruz. Amacımız gerek müşteri memnuniyet seviyemizi, gerek hizmet kalitemizi, gerekse de eko-sistemimize yarattığımız değeri arttırmak. Tüm bu çalışmalara paralel olarak, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla iletişimimizi güçlendirerek potansiyel müşterilerimizle de modern ve farklı kanallardan iletişim kuruyor olacağız. Hedefimiz kısa vadede Türkiye pazarındaki pozisyonumuzu güçlendirmek, orta vadede ise uluslararası arenada bölgesel bir çözüm sağlayıcısı olmak.

alparslan-tomus

Yazılım sektöründe 20 yılı aşkın deneyimi bulunan ve kariyerine yine Mikro Yazılımevi’nde başlayan Alpaslan Tomuş, son 15 yıldır Türk Telekom Grup Şirketleri bünyesinde yer alan İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş’de üst düzey yönetici olarak görev almaktaydı. Innova Bilişim Çözümleri’nde 2009 yılına kadar yurtiçi iş geliştirmeden ekibinin yöneticiliğini yapan Alpaslan Tomuş, 2015 Nisan ayına kadar da İnnova’nin uluslararası iş geliştirme, satış ve çözüm ortakları kanalından sorumlu yönetici olarak görev aldı. Bu süre zarfında, ekibiyle birlikte, Innova çözümlerinin 3 Kıtada 33 ülkeye ihrac edilmesini ve söz konusu ülkelerde iş ortakları ağının oluşturulmasını sağladı. Alpaslan Tomuş aynı dönemde Innova’nın Dubai Ofisi’nin de Genel Müdürlüğünü üstlendi.

ERP, Kurumsal Kaynak Planlaması, uygulama ve yazılımları alanında her ölçekte işletmenin ihtiyaçlarını karşılamak üzere çözümler üreten Mikro, bugün ülkemizin dışında Azerbaycan, Rusya, Bulgaristan ve Arap ülkelerinde de pek çok işletme tarafından kullanılmaktadır. Mikro Türkiye operasyonunu İstanbul’da bulunan merkez ofisinde, İzmir’de bulunan şubesinde ve Türkiye’nin tamamına yayılmış 300’ün üzerinde iş ortağı ile devam etmektedir.

Filed in: Haberler, Mikro Tags: ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi
abas Connect – Orta Ölçekli İşletmeler İçin Entegrasyon Platformu abas Connect – Orta Ölçekli İşletmeler İçin Entegrasyon Platformu
abas Flex Editions – Yazılım Kiralamada Esneklik abas Flex Editions – Yazılım Kiralamada Esneklik
caniasERP ile Daha Şeffaf Daha Hızlı Ve Verimli caniasERP ile Daha Şeffaf Daha Hızlı Ve Verimli

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın