Monster, ERP projesini Workcube ERP ile gerçekleştiriyor 

Monster Notebook, ERP projesini Workcube ERP ile gerçekleştiriyor

linkedin-follow-erphaber

ERP HABER – Monster Notebook, ERP projesini Workcube ERP ile gerçekleştiriyor. MONSTER®, yüksek performanslı, güçlü, her koşul altında sorunsuz çalışan “CANAVAR” gibi Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlarıyla tanınıyor. Monster® markasıyla bilgisayar dünyasında donanım konusunda üst seviye ürün ve hizmet sunan Fokus Bilgisayar, üretimden stok yönetimine, müşteri hizmetlerinden proje yönetimi ve B2B ve B2C sitelerine kadar tüm süreçlerini artık web tabanlı Workcube ERP ile yürütecek.

Workcube’ün dikey çözümlerinden bilişim sektörü için geliştirdiği Workcube IT ile yola çıkan Fokus Bilgisayar, proje kapsamında Workcube’ün ERP fonksiyonelliğinin yanı sıra CRM (Müşteri ilişkileri Yönetimi), Proje yönetimi, B2B ve B2C gibi uygulamalarını da süreçlerine aktaracak olan Fokus Bilgisayar’da projenin ilk fazında Teknik Servis Yönetimi implementasyonu start alacak. Projenin bu aşamasının implementasyonu sonrası Fokus Bilgisayar detaylı bir teknik servis kontrolü yapabilecek ve seri bazında takip sayesinde servis uygulanan ürüne ait en küçük parçaya kadar iş takibi yapılabilecek.

Firma yetkilileri sattıkları ürünü oluşturan parça sayısının çok olmasının, takip kalitesinin düşmesine ortam hazırladığını, bu nedenle müşteri memnuniyetinden ödün vermemek için ciddi zaman harcaması gerçekleştirdiklerini belirttiler. Workcube sayesinde minimum zaman harcamasıyla maksimum iş veriminin ortaya çıkacağına inandıkları için ERP yazılımı seçiminde Workcube’ü tercih ettiklerini belirttiler.

Projede ürün ve müşteri yönetimi ile birlikte uygulanan teknik servis sürecinden sonraki fazda, proje bazlı ithalat işlemleri, tekliflendirme, sipariş yönetimi, faturalama, finans, muhasebe başta olmak üzere Workcube Enterprise Business Portal çözümünün tüm modülleri kullanılıyor olacak. Projenin tamamlanmasıyla birlikte bayi ve müşteri portalleri de dahil olmak üzere firma A’dan Z’ye tüm opeasyonlarını Workcube ERP ile yönetmeye başlayacak.

Fokus Bilgisayar Hakkında
2000 yılından bu yana bilişim dünyasında yer alan Fokus Bilgisayar, Monster® markasıyla yerel pazarda yaklaşık 5 yıldır dizüstünden en yüksek performansı bekleyen bilinçli bir kullanıcı profiline “OYUN, MİMARİ ve GRAFİK TASARIM, CAD/CAM, MOBILE SERVER vb.” uygulamalarda sorunsuz kullanılabilecek; uluslararası markalara göre oldukça ekonomik, daha iyi özellikte bileşenler içeren ve en yüksek performanslı Dizüstü Bilgisayarlar sunmaktadır.

Workcube ERP Hakkında
%100 Web Teknolojisine Sahip En Kapsamlı Kurumsal Bilgi Sistemi Workcube E-İş Sistemleri A.Ş. tarafından geliştirilen Workcube, tüm bilgi, kaynak ve iş süreçlerini tek bir merkezden, gerçek zamanlı, self-servis takip edilebilir hale getirir. Workcube tüm ERP, CRM, SCM (Tedarik Zinciri Yönetimi), İnsan Kaynakları Yönetimi, Proje yönetimi, Kurumsal Performans Yönetimi, Eğitim yönetimi fonksiyonlarını ve iletişim araçlarını kapsayan fonksiyonelliğe ve modülerliğe sahiptir.

Filed in: Bilişim & Teknoloji, ERP, Haberler, Perakende, Tüketici Ürünleri, Workcube Tags: 

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Youth Republic de Workcube Kullanıcıları Arasında Youth Republic de Workcube Kullanıcıları Arasında
Vicco (Sportek Ayakkabı), Workcube ERP kullanıyor Vicco (Sportek Ayakkabı), Workcube ERP kullanıyor
Ernst&Young, İnsan Kaynaklarını Workcube ERP ile Yönetecek Ernst&Young, İnsan Kaynaklarını Workcube ERP ile Yönetecek
Workcube ERP QR Code Uygulaması Workcube ERP QR Code Uygulaması

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın