Müşterilerimizi "Akıllı Şirket" Haline Getiriyoruz | ERP HABER 

Müşterilerimizi “Akıllı Şirket” Haline Getiriyoruz

linkedin-follow-erphaber

3 binden fazla müşterisi ve 1 milyonun üzerinde kullanıcısıyla 60 ülkede kurumsal yazılım alanında hizmet sunan IFS, 2004 yılında girdiği Türkiye pazarında ise 500’den fazla işletme ve 20 bine yakın kullanıcıyla çalışmalarına devam ediyor. IFS Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ergin Öztürk, IFS’nin Türkiye’de en çok kurulumu yapılan ikinci global ERP yazılımı olduğunu söylüyor. “Stratejimizin özünde müşterilerimizi ‘akıllı şirket’ haline getirmek yatıyor” diyen Öztürk, özellikle aile şirketlerini farklı çözümlerle dünyayla rekabet eder konuma getirdiklerini de kaydediyor.
IFS Applications Ergin Öztürk

60 ülkede faaliyet gösteren global kurumsal yazılım şirketi IFS, ağını her geçen gün daha da genişletiyor. Şirket, Türkiye’de ise 15 yıldır varlığını sürdürüyor. Yeni teknoloji trendlerini hızlı bir şekilde kendi sistemlerine entegre ederek sektörde fark yarattıklarını söyleyen IFS Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ergin Öztürk, “Global tecrübemizi endüstri uzmanlığımızla birleştirerek çözüm üretiyoruz” diyor. loT bulut ve mobilitedeki yeni kavram ve teknolojileri IFS Applications sistemine dâhil ederek müşterilere sunduklarına da değinen Öztürk, IFS Lobby İş Zekâsı Çözümü, IFS loT Business Connector gibi uygulamalarla sektördeki konumlarını daha da güçlendireceklerini de sözlerine ekliyor.
Ergin Öztürk, IFS’nin hem globaldeki hem de yereldeki konumunu ve şirketlere sunduğu uygulama ile çözümleri şu şekilde anlatıyor:

“LİDER KONUMDAYIZ”

“IFS olarak dünya genelinde 60 ülkede faaliyet gösteriyoruz. Birçok araştırma kuruluşu tarafından lider olarak gösterilen ve konumlandırılan bir global kurumsal yazılım şirketiyiz. Dünyanın en büyük nükleer enerji santrali, Amerika’nın en büyük demir-çelik şirketi, Amerikan Hava Kuvvetleri, BMW’nin en büyük üç fabrikası, Volvo, Saab, Emirates, Loched Martin, Jotun gibi dünyanın sayılı isimleri süreçlerini IFS ile yönetiyor. IFS’in dünya genelinde 3 binden fazla müşterisi ve 1 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunuyor.
Rekabette geride kalmak istemeyen her şirket için dijital dönüşüme uyum sağlamak daha da kaçınılmaz oluyor. IFS’in kendi sektöründe fark yaratan özelliklerinin başında yeni teknoloji trendlerini hızlı bir şekilde kendi sistemlerine entegre etmesi geliyor. Global tecrübemizi endüstri uzmanlığımızla birleştirerek çözüm üretiyoruz. loT {Internet ofThings), Cloud (Bulut) ve mobilite alanlarında yaşanan yeni kavram ve teknolojileri IFS Applications sistemine dâhil ederek müşterilerimize sunuyoruz. IFS çözümleri, ‘Servis ve Varlık Yönetimi’, ‘Proje Yönetimi’, ‘Üretim Yönetimi’ ve ‘Tedarik Zinciri Yönetimi’ olmak üzere dört çekirdek alanda geliştiriliyor.

 “HIZLA BÜYÜYORUZ” 

Türkiye ofisimizle ise 2004 yılından bu yana faaliyet gösteriyoruz. Aradan geçen zamanda, Türkiye’de oldukça hızlı bir büyüme trendiyle 500’den fazla işletmeye ve 20 binin üzerinde kullanıcıya ulaştık. Otomotiv, makina, inşaat, savunma sanayii, metal, gıda, gemi inşa, kimya, elektronik, servis gibi hemen her alanda IFS Applications sistemini kullanan ve her geçen gün büyüyen müşterilerimiz var.
Durmazlar Makine, KVK Teknoloji, Hakan Plastik, Aytaç Gıda, Koska, Samet Kalıp, Makel Elektrik, Bursa Çimento ve Beton, Çemtaş, Noki, Teknorot Otomotiv, FNSS Savunma, SKT Otomotiv, Sinpaş İnşaat, Seranit, Müzekart, Dearsan Tersanesi, Gülermak, Makyol, Petlas ve Jotun, müşterilerimiz arasında yer alıyor. Bu anlamda farklı sektörlerde 500’den fazla işletme ve 20 bine yakın kullanıcıyla Türkiye’de en çok kurulumu yapılan ikinci global ERP yazılımı haline geldik.

“IFS LOBBY İŞ ZEKÂSI ÇÖZÜMÜMÜZ VAR” 

IFS Applications 9 ile birlikte müşteriye sunulan kullanıma hazır IFS Lobby İş Zekâsı Çözümü’müz var. Bu çözümle IFS olarak, ERP alanında bir ilke imza atıyoruz.
Şirketlerde uzun süreçler alan, çok yüksek yatırım maliyeti gerektiren ve pek çok şirketin ayrı bir proje olarak değerlendirdiği ‘Bl-İş Zekâsı’ projelerini, yaşanan sıkıntıları ortadan kaldıran IFS Applications 9 ile birlikte sunuyoruz.
IFS Lobby İş Zekası Çözümü, kullanıcı ve rol spesifik olarak kolaylıkla dizayn edilebilen ekranları, dashboardlar ve portallarıyla yöneticilere büyük kolaylık sağlıyor. Son kullanıcılar için hiçbir kod bilgisine gerek kalmadan aynen bir gazete sayfası yapar gibi oluşturutabilen rapor ekranlarıyla maksimum görsellikte raporlar almak mümkün oluyor.

“BULUT BİLİŞİM” 

IFS, web tabanlı yapısı ve sanal sunucularda çalışabilmesi sayesinde çok uzun zamandır bulut bilişim alanında hizmet veriyor. Müşterilerimize şu an hem kendi ortamlarında sanallaştırılmış sunucular üzerinde, hem de bulut servis sağlayıcılarının sağladığı altyapılar üzerinde PrivateCloud IFS Uygulamaları’nın kurulumunu yapıyoruz.
IFS loT Business Connector adlı yeni ürünümüzle ise işletmeniz için önemli veya kritik olan tüm datayı lokasyon ayırt etmeksizin anlık olarak toplayabilme olanağı veriyoruz. IFS tamamen mobil teknolojilerle uyumlu çalışıyor. Aynı zamanda Touch Apps adını verdiğimiz özel uygulamalarla pek çok spesifik işlem gerçekleştirilebiliyor.”

”DÜNYAYLA REKABET EDEBİLEN TÜRK ŞİRKETLERİ YARATIYORUZ”

NİTELİK DAHA ÖNEMLİ:  Stratejimizin özünde müşterilerimizi ‘akıllı şirket” haline getirmek yatıyor. IFS olarak temel amacımızı; ‘cirosal ya da personel büyüklüğünün ötesinde, dünyayla rekabette öncü, vizyoner yönü kuvvetli, hızlı, dinamik, kendi kurallarını kendileri oluşturabilen şirketler oluşturmak’ olarak belirledik.

BÜYÜYEN AİLE ŞİRKETLERİ: Türkiye’de ekonominin gücünü oluşturan şirketlerin yüzde 90’ını aile şirketleri oluşturuyor. Bu şirketler, bazen ikinci nesil bazen üçüncü nesil tarafından yönetiliyor. Biz de Türkiye’de özellikle büyüyen aile şirketlerine yol gösteriyoruz. Türkiye’de hizmet verdiğimiz 15 yıldır, çoğu orta büyüklükte olan pek çok şirketi dünyayla rekabet eden, kendi alanının en akıllı şirketleri haline getirmeyi başardık.

2T FORMÜLÜ: Bu noktada IFS olarak ‘2T Formülü’nü aile şirketlerine sunuyoruz. Şirketi büyütürken babanın kozu ‘(T)ecrübe’ iken oğulun kozu (T)eknoloji’ oluyor. Bu bağlamda aile şirketleriyle çalışırken babanın (T)ecrübesini oğulun (T)eknolojiye yatkınlığıyla birleştiriyor ve bu 2T ile dünyayla rekabet edebilir Türk şirketleri yaratıyoruz.

IFS APPLICATIONS 9: Türkiye’de pek çok aile şirketi, işlerini IFS Applications ile büyütüyor. ‘IFS Applications 9’ ile dünyaca kabul görmüş iş süreçlerini şirketlerin rekabetteki farklılıklarını da göz önünde bulundurarak Türk şirketlerine uyarlıyoruz. Ürünümüzün esnek ve ölçeklendirilebilir olması büyük bir avantaj sağlıyor.

Filed in: ERP, Haberler, IFS Tags: , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Teknodor’un abas ERP ile Birlikte Günümüze Kadar Olan Yolculuğu Teknodor’un abas ERP ile Birlikte Günümüze Kadar Olan Yolculuğu
Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi
abas Connect – Orta Ölçekli İşletmeler İçin Entegrasyon Platformu abas Connect – Orta Ölçekli İşletmeler İçin Entegrasyon Platformu
abas Flex Editions – Yazılım Kiralamada Esneklik abas Flex Editions – Yazılım Kiralamada Esneklik

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın