Netsuite, Türkiye ERP Pazarına girdi 

Netsuite, Türkiye ERP Pazarına girdi

linkedin-follow-erphaber

ERP HABER – Dünya’nın önde gelen Bulut ERP yazılımlarından biri olan Netsuite, Biraz geç kalmış olsa da, C8Net ile Türkiye pazarına resmen giriş yaptı. Haziran ayında dünyanın yazılım devi Oracle tarafından 9.3 milyar dolara satın alınan NetSuite, ERP, CRM, proje yönetimi, finans, muhasebe, e-ticaret, iş zekası, depo yönetimi ve mobil teknoloji konularında dünyanın en iyi yazılımlarından biri olarak kabul ediliyor. Dünyada 100 ülkede, 30 binden fazla müşterisi bulunan NetSuite’in, Türkiye’deki tek temsilcisi C8Net oldu.

netsuite

C8Net Danışmanlık Yönetici Ortağı Deniz Kayahan, NetSuite’in dünyada, pazar lideri bir yazılım çözümü olduğunu belirterek, C8Net’in, Türk şirketlerinin gelişmesi ve büyümesi için bir platform olma vizyonunu destekleyen en önemli markalardan biri olduğuna dikkat çekti.

100 ülkede, 30 binden fazla müşteri

NetSuite yazılımının hem KOBİ’lere hem de kurumsal firmalara önemli bir rekabet avantajı sunduğunu belirten Deniz Kayahan, “Şirketin tüm yönetici kademesi tüm iş süreçlerini bir ekrandan görebiliyor. Gerçek zamanlı bulut tabanlı olarak çalışan NetSuite ile tüm raporlamaları çok kolay bir şekilde yapmak mümkün. Bu sayede şirketler daha verimli ve daha kârlı çalışır hale geliyor” diye konuştu.

BT yöneticilerinin tercihi NetSuite

Hızlı büyüyen şirketlerde iş süreçlerini yönetmenin zamanla imkansız hale geldiğini, şirketi bütünsel olarak görmek ve aksiyon alacak bilgiye ulaşmanın zorlaştığını, farklı birimlerin birbiriyle entegre olmakta güçlük çektiğini belirten Deniz Kayahan, hem KOBİ’ler de, hem de kurumsal firmalarda NetSuite’in iş süreçlerini verimli hale getirdiğini aktardı.

NetSuite’in gerçek bir bulut çözümü olmasından dolayı yazılımın sürekli güncel kaldığını, BT yöneticilerinin versiyon güncellemelerini projelendirmesine gerek kalmadığını sözlerine ekleyen Kayahan, “Yazılım güncellemelerini maliyetli bir proje olmasının önüne geçtiği için NetSuite, BT yöneticileri tarafından çok tercih ediliyor” dedi.

ERP “gerçek bulut çözümleri”ne taşınıyor

Deniz Kayahan, iş süreçleri yönetimi yazılımlarında son yıllarda önemli bir değişiklik yaşanmaya başlandığını ve bu konudaki örneklerin, özellikle ABD’de hızla arttığını belirtti. Forrester Research’e göre, önümüzdeki birkaç yıl içerisinde şirketlerin yüzde 65’i çeşitli süreçleri için ERP altyapısı olarak SaaS (Hizmet Olarak Yazılım) tabanlı sistem alternatiflerini değerlendirecekler şeklinde sözlerine devam etti.

Kayahan, yaşanan bu değişimin öncelikle ERP yazılımlarının “gerçek bulut çözümleri” kavramını gündeme getirdiğine dikkat çekerek şunları söyledi:

“NetSuite’in Türkiye’deki tek adresiyiz”

“ERP alanında yaşanan bu değişimin öncüsü, dünya lideri NetSuite’i Türkiye’ye, uyumlu hale getirdik. Firmaların ERP konusundaki sorunlarını tek elden çözen bu yazılımın, Türkiye’de de BT yöneticileri tarafından büyük bir ilgi ile karşılanacağını düşünüyoruz. C8NET olarak amacımız, kalıcı ve güvenilir ilişkiler kurarak ve işletmelerin iş ortağı olarak sürdürülebilir şekilde büyümemize devam etmektir.”

Önümüzdeki süreçte, Netsuite’in Türkiye’deki faaliyetlerini yakından izleyip, rekabetin yoğun olduğu Türkiye ERP pazarında başarılı olup olamayacağını hep birlikte gözlemleyeceğiz. Özellikle Oracle’ın Netsuite i satın almasıyla, Türkiye’deki Oracle ERP’nin faaliyetleri ve gelecek dönemdeki stratejileri merakla bekleniyor.

Filed in: Cloud Computing, ERP, Haberler Tags: , , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

ERP’de Esneklik Önemlidir, Ancak Basit Değildir ERP’de Esneklik Önemlidir, Ancak Basit Değildir
Oracle Cloud Day 6 Aralık’ta Oracle Cloud Day 6 Aralık’ta
Pegasus ve Oracle’dan İşbirliği Pegasus ve Oracle’dan İşbirliği
İmalatı Dönüşüme Uğratan 6 Trend İmalatı Dönüşüme Uğratan 6 Trend

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2018 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın