Noki, IFS Uygulamaları ile Rekabet Gücünü Arttıracak 

NOKİ, Rekabet Gücünü IFS Uygulamaları ile Arttıracak

linkedin-follow-erphaber

ERP HABER – NOKİ markası ile başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 40 ülkeye ihracat yapan, bunun yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanına ürün dağıtımı gerçekleştiren Derya Büro Malzemeleri, IFS Uygulamaları ile üretimde maliyet ve risklerini kontrol altına alıyor; müşteri memnuniyetini artırıyor.

Büro ve Kırtasiye Malzemeleri sektörünün güçlü ismi Derya Büro Malzemeleri, ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) Uygulamaları ile üretim maliyet ve risklerini azaltırken, satış performansını ve müşteri memnuniyetini artırmak için, IFS Türkiye ile işbirliğine gitti.

noki derya büro malzemeleri ifs uygulamaları

1995 yılında, İstanbul’da ofis sarf malzemeleri ithalat ve dağıtımını yapan bir firma olarak faaliyete başlayan; bugün ise NOKİ markası ile başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 40 ülkeye ihracat yapan, bunun yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanına ürün dağıtımı gerçekleştiren Derya Büro Malzemeleri, IFS Uygulamalarının gücü ile, üretim tesisleri ve merkez depo başta olmak üzere tüm lokasyonlarındaki üretim ve dağıtım süreçlerini, entegre bir şekilde yürütebilecek.

Derya Büro Malzemeleri (NOKİ), IFS Türkiye uzmanlığından faydalanarak kuracağı ERP sistemiyle, Adapazarı’nda 8.000 m2 kapalı alana modern üretim kurulu bulunan ve Avrupa’nın entegre ve en büyük PP dosyalama üretim merkezi olma özelliği taşıyan modern üretim tesisindeki tüm iş süreçlerini tek bir platform üzerinden takip edebilecek.
Öte yandan, üretim verilerinin daha net ve etkin bir şekilde takip edilebilmesiyle, gerek maliyetler, gerekse risk analizleri, istenen ayrıntı düzeyinde, online (çevrimiçi) olarak, gerçek zamanlı takip edilebilir hale gelecek..

IFS Uygulamalarının Derya Büro Malzemeleri’ne kazandıracağı bir diğer avantaj ise, özellikle sıcak satış süreçlerinin anlık olarak takip edilebilmesi ve siparişlerin online olarak alınabilmesiyle, hizmet kalitesinde devamlılığın güçlendirilmesi, böylelikle de müşteri memnuniyetinin arttırılması olacak.

IFS Uygulamaları ile üretimde risk ve maliyet azalıyor, müşteri memnuniyeti artıyor

Derya Büro Malzemeleri (NOKİ) Proje Yöneticisi Hakan Uzun, IFS ile değişik iş süreçlerini entegre ederek rekabet gücü kazandıklarını dile getirdi ve ““Bizim üretim süreçlerimizde, üretim hızımız çok yüksektir. Seri üretim yaptığımız için, otomasyon entegrasyonu bizim için önem taşıyor. Ayrıca, bizler için müşteri memnuniyeti her zaman öncelikli bir konudur. Sıcak satış süreçlerinin entegrasyonu, mobil sevkiyat uygulamaları, pdks sistemleri entegrasyonu gibi konular bu açıdan bizler için çok önemli. IFS Uygulamaları, tüm bu süreçlerde entegrasyon elde etmemizi sağladı.

IFS’i tercih etme nedenlerini sistemin sorunsuz uygulanabilir olması ve IFS’in tecrübe birikimi olarak dile getirdi ve “IFS işbirliğinde kurduğumuz ERP sistemi, en basit anlatımı ile üretim maliyet ve risklerimizi azaltırken, müşteri memnuniyetini ve satış/stok etkinliğimizi artırıyor” dedi.

Uzun, ERP uygulamaları konusunda IFS ile iş birliği yapmaları konusunda da şunları söyledi: “Öncelikle, IFS ERP yazılımı, komponent mimarisine sahip olduğu için, uygulamada esneklik sunuyor ve spesifik sektörel ihtiyaçlara daha kolay adapte edilebiliyor. Bizim için çok önemli olan bir diğer unsur da, IFS’in işi çözüm ortaklarına delege etmek yerine, bütün projelerini kendi danışmanlık kadrosu ile implemente eden bir firma olması. Böylece IFS Türkiye, değişik sektörlerde hem know how, hem de implementasyon ve adaptasyon tecrübesi açısından büyük bir birikime sahip olmasıyla bir adım öne çıkıyor. IFS ile işbirliği yapmamızda, sahip oldukları tecrübe ve güçlü danışman kadrosunun yanı sıra, kurdukları sistemin hızlı ve problemsiz bir şekilde uygulanabilirliği de etken oldu.”
Büyüyen işletmelerin verimlilik sorunlarını çözmeye yardımcı ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) çözümleri sunan IFS, her sektörden işletmelerin daha iyi bir performans ve rekabet avantajı yakalamasını sağlıyor.
IFS Türkiye Müşteri Yöneticisi Gamze Erol ise, şirketin sunduğu ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) çözümlerinin, büyüyen işletmelerin verimlilik sorunlarını çözmeye yardımcı olduğunu ve her sektörden işletmelerin daha iyi bir performans ve rekabet avantajı yakalamasını sağladığını belirtti.

Erol, IFS Türkiye – Derya Büro Malzemeleri işbirliği ile ilgili olarak şunları söyledi: ”Derya Büro Malzemeleri firması kurulumundan itibaren NOKİ  markası ile yurt içinde ve dışında kırtasiye sektörüne orijinal ürünler sunuyor. Müşteri memnuniyeti, son kullanıcıya saygı ve müşteri beklentilerine uygun kaliteli ürün üretimi, hem şirketin, hem de sahip olduğu NOKİ markasının değerini yükselten öğeler olmuş. Derya Büro Malzemeleri, şimdi de IFS Uygulamaları sayesinde süreçlerini tekrar elden geçirerek ve entegre bir sistem oluşturuyor. Böylece, risk optimizasyonu ve maliyet düşüşü sağlanıyor,  müşteri memnuniyeti artıyor. IFS Türkiye olarak, büro ve kırtasiye malzemeleri sektöründeki bu ilk projemizi, sektörün köklü ve güçlü firması Derya Büro Malzemeleri ile gerçekleştirmekten onur duyuyoruz.” dedi

Projenin ilk fazında, fabrika, merkez ve depo lokasyonlarında, birbiri ile paralel olarak, Satış Uygulamaları, Üretim Planlaması, Üretim Yönetimi, Stok Yönetimi, Satınalma Uygulamaları, Muhasebe Uygulamaları, Maliyet Muhasebesi, Kalite Kontrol Uygulamaları, Döküman Yönetimi, Bordro Uygulamaları süreçleri ile ilgili ERP uygulamaları devreye alınacak.

Derya Büro Malzemeleri Hakkında:
Derya Büro 1994 yılında İstanbul’da ofis sarf malzemeleri ithalat ve dağıtımını yapan bir firma olarak kuruldu. Kurulduğu günden itibaren kendi markası ile yurt içinde ve dışında fason üretim yoluyla Türk kırtasiye sektörüne orijinal ürünler tedarik etmeye başladı. Derya Büro’nun bugünkü modern tesisleri Adapazarı’nda 5.000 m2 kapalı alana yayılmış
Avrupa’nın en büyük ve entegre PP dosyalama üretim merkezlerinden biridir. Bu tesisde polipropilenden mamul poşet ve telli dosyalar, seperatörler ve defter kapları üretilmektedir. Üretiminin %50’den fazlası başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 35 ülkeye ihraç edilmektedir. Müşterilerinin taleplerini hem Noki markası hem de kendi markaları ile karşılamaktadır.
Üretimin yanında başta ofis ortamında kullanılan ürünler olmak üzere çok çeşitli kırtasiye ürünlerinin satış ve dağıtımını yapmaktadır. Noki markasının yanında İtalyan Hi-Text yazı gereçlerinin ve STD zımba ve delgeçlerinin bölge distribütörlüklerini yapmaktadır.

Derya Büro, Kalite kavramının salt ürünle sınırlı olmadığının bilincinde olan, hem şirket çalışanlarına hem de ilişki içinde olduğu çevrenin tüm oyuncularına dürüstlük, devamlılık, saygı ve karşılıklı kazanç prensibiyle yaklaşmayı ilke edinmiş bir kuruluştur.

Filed in: ERP, Haberler, IFS, Stok Yönetimi, Toptan Dağıtımcılık, Tüketici Ürünleri, Üretim Yönetimi Tags: ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Lockheed Martin, ABD Ordusuyla İmzalanan 3,5 Milyar Dolarlık Sözleşmede Servis Yönetimi İçin IFS Applications’ı Tercih Etti Lockheed Martin, ABD Ordusuyla İmzalanan 3,5 Milyar Dolarlık Sözleşmede Servis Yönetimi İçin IFS Applications’ı Tercih Etti
ARC Advisory Group, IFS’i Havacılık ve Savunma EAM Yazılımlarında Onuncu Kez Pazar Lideri Seçti ARC Advisory Group, IFS’i Havacılık ve Savunma EAM Yazılımlarında Onuncu Kez Pazar Lideri Seçti
IFS Türkiye’den, Yeditepe Üniversitesi’nde ERP Eğitimi IFS Türkiye’den, Yeditepe Üniversitesi’nde ERP Eğitimi
Kanat Boya, IFS ERP İle Global Pazarda Daha Rekabetçi Bir Yapıya Kavuştu Kanat Boya, IFS ERP İle Global Pazarda Daha Rekabetçi Bir Yapıya Kavuştu

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın