NUKON süreçlerini IFS ERP ile yönetecek. 

NUKON süreçlerini IFS ERP ile yönetecek.

linkedin-follow-erphaber

Uzun yılların verdiği deneyimle lazer sac kesim makinaları tasarım, üretim ve servisi konularında hizmet veren NUKON süreçlerinin yönetimi için IFS ERP Uygulamalarını tercih etti.

NUKON Makine

Türkiye’nin ilk endüstriyel fiber lazer kesim makinesi üreticisi ve Ar-GE çalışmaları ile sektörün öne çıkan firmaları arasında yer alan Nukon, Fiber Lazer Kesim, Su Jeti, Plazma Kesim ve CNC Oksijen Kesim makinaları ve yükleme boşaltma otomasyon sistemleri gibi makina ve ekipmanları geliştirerek Türk ve dünya sanayisinin hizmetine sunuyor.

NUKON, IFS ERP projesi kapsamında mühendislik ve tasarım, üretim yönetimi, stok yönetimi, kalite yönetimi, satış yönetimi, satınalma yönetimi, finans, insan kaynakları, proje yönetimi ve bakım yönetimi modülleri devreye alınacak. Ocak 2016 da canlı kullanıma geçen IFS ERP projesinin ardından IFS ERP lazer kesim konusunda hizmet veren kardeş kuruluş Nuri Körüstan Metal A.Ş. bünyesinde de uygulanacak. IFS’in mix-mode üretim yönetimi konusundaki etkin gücü ve konfigüratif üretim tarzındaki yetenekleri başta olmak üzere, sektördeki başarılı uygulama örneklerinin seçim sürecinde etkili olduğu belirtildi.

AKYILDIZ: IFS’in dünyada ve Türkiye’deki başarılı referansları ve özellikle konfigürasyon yönetimindeki yaklaşımının NUKON’un süreçleri ile uyması IFS ERP’yi tercihimizde önemli bir etmendir.

NUKON Makine

NUKON, IFS ERP projesine ve ERP seçim süreçlerine yönelik olarak düşüncelerini aktaran Nukon Genel Müdürü Oktay AKYILDIZ “IFS’in dünyada ve Türkiye’deki başarılı referansları ve özellikle konfigürasyon yönetimindeki yaklaşımının NUKON’un süreçleri ile uyması IFS ERP’yi tercihimizde önemli bir etmendir. Gerek bizim ekibimizin gerekse IFS danışman ekibinin süreci başarı ile yöneterek örnek bir proje yaratacağına inanıyorum” dedi.

ERP Projesi seçim ve yönetiminde proje lideri olan Bilgi İşlem Yöneticisi Tezcan GÜZEL, sürece yönelik olarak IFS ile başarılı bir projeye imza atacaklarını ve hedeflenen tarihte canlı kullanıma geçmeleri için ekip olarak yoğun ve detaylı bir çalışma için yaptıklarını aktardı.

IFS’in Durmazlar Makine başta olmak üzere Baykal Makine, Ektam Makine, Ersey Makine, Çumitaş, Tuvasaş, Uzer Makina, Tolon Makina, Akar Makine, Friterm, Cantek, Yılmaz Redüktör, Gamak Motor gibi sektörden pek çok referansı bulunmaktadır.

NUKON Hakkında

NUKON Makine

Nukon Lazer Makine Metal Sanayi ve Tic. A.Ş. Nuri Körüstan Makine Metal A.Ş.’nin kardeş kuruluşudur. Nuri Körüstan Makine Metal A.Ş. sac işleme konusunda üst düzey bir tecrübeye sahip olup kendini sürekli özellikle yenileyen ve geliştiren bir firmadır. Nukon ise tasarım, üretim konularında tecrübeli mühendisler ve uzman personelden oluşan dinamik bir kuruluştur. Bu iki firmanın işbirliği sonucu fiber lazer, plazma, su jeti, CNC alevli kesim makineleri, yükleme boşaltma otomasyon sistemleri gibi makine ve ekipmanları geliştirilerek sanayinin hizmetine sunulmuştur.

Durmazlar, iş süreçlerinin verimliliği için IFS ERP Türkiye ‘ye güveniyor

Durmazlar, iş süreçlerinin verimliliği için IFS ERP Türkiye ‘ye güveniyor

ERP HABER – Dünya pazarlarında en iyinin peşinde koşan Durmazlar, iş süreçlerinin verimliliği için IFS ERP Türkiye ’ye güveniyor. Türkiye’nin ilk sac işleme makineleri üreticisi olan Durmazlar Makine, bugün beş… Read more »

 

Üretimde Proje bazlı ERP ve Tam Entegrasyon

Üretimde Proje bazlı ERP ve Tam Entegrasyon

İşletmeler faaliyet gösterdikleri endüstri gruplarına özel ERP çözümlerine ihtiyaç duyuyorlar. Endüstriyel üretim, otomotiv, makine, kimya, tekstil, savunma sanayi gibi endüstriler, çoğunlukla ERP programlarında endüstrilerine özel spesifik çözümler bulabiliyorlar. Ancak “Proje… Read more »

 

Baykal Makine’nin Tüm Süreçlerinde IFS ERP İmzası

Baykal Makine’nin Tüm Süreçlerinde IFS ERP İmzası

ERP HABER – Kurumsal yazılım (ERP) çözümlerindeki uzmanlığıyla tanınan IFS Türkiye, makine üretimi alanında Türkiye’nin en büyük firmalarından Baykal Makine ile ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) uygulaması için sözleşme imzaladı. Baykal… Read more »

 

Filed in: Endüstri Makineleri ve Bileşenleri, Haberler, IFS, Industry 4.0, Mühendislik ve İnşaat, Otomasyon, Proje Yönetimi, Üretim Yönetimi Tags: , , , , , , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

IFS’in Araştırmasına Göre Endüstriyel IoT’nin Kullanım Alanları Bir Yılda Çift Haneli Büyüme Gösterdi IFS’in Araştırmasına Göre Endüstriyel IoT’nin Kullanım Alanları Bir Yılda Çift Haneli Büyüme Gösterdi
Lockheed Martin, ABD Ordusuyla İmzalanan 3,5 Milyar Dolarlık Sözleşmede Servis Yönetimi İçin IFS Applications’ı Tercih Etti Lockheed Martin, ABD Ordusuyla İmzalanan 3,5 Milyar Dolarlık Sözleşmede Servis Yönetimi İçin IFS Applications’ı Tercih Etti
IFS, Construction Computing Ödüllerinde Üst Üste Dördüncü Kez En İyi PLM Yazılımı Seçildi IFS, Construction Computing Ödüllerinde Üst Üste Dördüncü Kez En İyi PLM Yazılımı Seçildi
ARC Advisory Group, IFS’i Havacılık ve Savunma EAM Yazılımlarında Onuncu Kez Pazar Lideri Seçti ARC Advisory Group, IFS’i Havacılık ve Savunma EAM Yazılımlarında Onuncu Kez Pazar Lideri Seçti

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın