Ontex İK Yönetiminde, BBS Metal ve Moonlight ERP’de, CANIAS ERP dedi 

Ontex İK Yönetiminde, BBS Metal ve Moonlight ERP’de, CANIAS ERP dedi

linkedin-follow-erphaber

ERP HABER – Yeni yılın zor ve çalkantılı günlerinde IAS’nin kurumsal kaynak planlama yazılımı CANIAS ERP iş süreçlerini daha etkin yönetmek ve kaynaklarını daha iyi kullanmak isteyen KOBİ’ler tarafından tercih edilmeye devam ediyor.

2009′un Ocak ayını 3 yeni müşteri ile bitiren IAS, Ontex’i (Can bebe), BBS Metal’i ve Moonlight Aydınlatma’yı müşterileri arasına kattı.

ONTEX (Canbebe, Canlady, Canped) CANIAS HCM’de karar kıldı

Canbebe, Canped, Canlady markalı ürünleri ile piyasada tanınan Ontex Tüketim Ürünleri Türkiye Fabrikası’nda çalışan 500 çalışanının insan kaynakları yönetimi için CANIAS HCM ( Human Capital Management) yazılımını tercih etti. İnsan Kaynakları Yönetiminin yanı sıra, bu işleyişi kolaylaştıracak ve tüm diğer modüller ile entegre çalışan İş Akış Yönetimi Doküman Yönetimi, Kurumsal Karneler, Elektronik Data Alışverişi (EDI) modüllerini de kullanacaklar.

BBS Metal süreçlerini CANIAS ERP ile yönetecek

Bakır bara imalatı, montajı ve sac işlemeciliği yapan ve Kocaeli Gebze’de yer alan BBS Metal tüm iş süreçlerini CANIAS ERP ile yönetmeye hazırlanıyor. Hızlı büyümenin etkisi ile iş süreçlerinde karmaşa yaşayan BBS Metal, karlılıklarını hesaplama, maliyet kontrolü ve rapor alma sıkıntıları nedeni ile ERP arayışına başladı. CANIAS ERP’de aradıklarından fazlasını bulduklarını belirten BBS Metal yetkilileri, CANIAS ERP’nin ölçeklenebilir ve esnek yapısının da kendilerine çok yardımcı olacağını vurguladılar. İlk fazda Satın alma, Fatura Kontrol, Üretim Planlama ve Kontrol, Kapasite Planlama, Ürün Ağaçları, Rota Bilgileri, Ürün Maliyetlendirme, Satış Yönetimi, Envanter Yönetimi, Kalite Kontrol Yönetimi, Malzeme İhtiyaç Planlama – MRP, Genel Muhasebe, Demirbaş Muhasebesi, Genel Bütçe Yönetimi, Maliyet Merkezleri Muhasebesi modülleri ile ERP projesine başlayan BBS Metal, ilerleyen dönemde CANIAS ERP’nin standardında bulunan ve piyasada ERP II ismi verilen modüllerini de kullanmaya başlayacak.

Ankaralı Moonlight’tan CANIAS ERP hamlesi

Teknik dış mekân armatürleri, çevre ve bahçe armatürleri, duvar aplikleri&cephe aydınlatma sistemleri, apron aydınlatma sistemleri, dış mekân spotları, ankastre elemanlar ve sütun aydınlatmaları ve LED sistemleri konularında Dünya’ya hizmet veren Moonlight Aydınlatma, tüm süreçlerini CANIAS ERP ile yönetecek. Özellikle CANIAS ERP’nin üretim planlama ve Kontrol konusundaki başarılı işleyişi ve esnek raporlama araçları sebebi ile seçtiklerini belirten yetkililer, ekranların kullanıcı dostu ve sade olmasının da seçimlerinde çok önemli rol oynadığını vurguladılar. CANIAS ERP’de yer alan Satın alma, Fatura Kontrol, Üretim Planlama ve Kontrol, Üretim Planlama ve Kontrol, Kapasite Planlama, Fiili ve Safha Maliyetlendirme, Collaborator Modülü, Doküman Yönetimi, Ürün Ağaçları, Rota Bilgileri, Ürün Maliyetlendirme, Satış Yönetimi, CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Envanter Yönetimi, Kalite Kontrol ve Yönetimi, MRP – Malzeme İhtiyaç Planlaması, Genel Muhasebe, Maliyet Merkezleri Muhasebesi modülleri ile sisteme başlayan Moonlight bu sayede maliyetlerini kontrol altına alacaklarını ve üretimsel konularda daha net karar verebileceklerini de belirttiler.

Filed in: Haberler, IAS, İK Yönetimi, KOBİ ve ERP, Tüketici Ürünleri Tags: ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi
SAYGILI RULMAN’ın Tercihi CANIAS ERP SAYGILI RULMAN’ın Tercihi CANIAS ERP
IAS Endüstri 4.0 İçin Çalışmalara Son Hız Devam Ediyor IAS Endüstri 4.0 İçin Çalışmalara Son Hız Devam Ediyor
caniasERP Brezilya Pazarına Girdi caniasERP Brezilya Pazarına Girdi

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın