Rekabet Avantajı Sağlayan 5 Güncel Teknoloji Eğilimi 

Rekabet Avantajı Sağlayan 5 Güncel Teknoloji Eğilimi

linkedin-follow-erphaber

Başarılı işletmeler üretkenliği artırmak ve rekabet gücünü yükseltmek amacıyla teknolojiden yararlanırken bu dönemde rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayacak 5 güncel teknoloji eğilimini derledik.

teknoloji

Kararlarınızı doğru verilere dayandırın

Belli gibi görünse de kolay değildir! Girişimciler birçok iyi karar verseler de bunlar içgüdüsel kararlar. Ancak işletmeniz büyüdükçe, karar verme sürecini somut verilere dayandırma gereği artar.

Neyse ki teknoloji ve bulut hizmetleri filtrelenmemiş verileri kullanışlı bilgiye dönüştürmenize yardımcı olabilmektedir. Microsoft Power BI gibi ücretsiz sunulan araçlar, ham verileri dönüştürerek eğilimleri görmenize yardımcı olabilen zengin görseller sağlamakta ve günümüzün birçok popüler bulut uygulamasından doğrudan veri çekebilmektedir. Bu, pazarınızı doğru anlamanıza ve genişleme ya da çeşitlendirme söz konusu olduğunda yaptığınız varsayımlardan pişman olmamanıza yardımcı olabilir.

Fatura edebileceğiniz çalışma sürelerinizi artırın

Giderek gelişen sesli ve görüntülü konferans araçları, yüz yüze toplantı için yol kat etme gereği olmadan müşterilerle iletişimi sürdürmek için Skype for Business gibi uygulamaların kullanımını daha yaygınlaştırıyor. Yolda geçen zaman, müşterilerinize ve onlara sağladığınız müşteri deneyimine daha faydalı olacak üretken çalışmalara dönüştürülebilir.

Masadan kalkın

Üretkenliği masada olmadığınızda da sürdürebilmek, günümüzün işletmeleri açısından önemli bir yetenek. Her yerden ve her zaman e-postalara hızlı yanıt verme, belgeleri her yerden güncelleme ve paylaşma, takvimleri yönetme gibi yetenekler, günümüzde birçok küçük işletme için oyunun kurallarını değiştiriyor.

Office 365 gibi teknolojiler işletmelere kendileri için en doğru olan yöntemle çalışma özgürlüğünü verirken, hızlı ve dijital etkileşim beklentisi yüksek olan müşterilerine bağlı kalmalarını da sağlıyor. Bu arada şirket genelindeki konuşmaların bir parçası olmayı da kolaylaştırıyor. Microsoft Teams gibi ekip sohbet araçları, tek bir ekip çalışma alanı üzerinden sahadaki satış personelinden karar vericilere herkesin güncel bilgileri edinmesini sağlıyor. Sanal çalışma alanları kullanmak fiziksel masa alanınızı ve genel ofis giderlerinizi rahatlatmanıza da yardımcı olabilir, ki bu ikisi de bir işletmenin kuruluş aşamasının erken evrelerinde büyüme açısından yük olabilir.

Sorunsuz dönüşüm

Dönüşümün mutlaka işin kesintiye uğraması ve yönetimin önündeki zorlukların yerine yenilerinin konması anlamına gelmesi gerekmez. Geçmişte ancak büyük şirket bütçelerinin harcı olan BT, bulut sayesinde bugün KOBİ’ler için erişilebilir hale geldi.

Buluta geçmek kendi sunucularınıza bağımlı olma zorunluluğunu da ortadan kaldırmakta, veri yedekleme ve olağanüstü durum kurtarma açısından size daha iyi bir pozisyon sağlamaktadır. Konumlarınızdan birinde elektrik kesintisi olması veya dizüstü bilgisayarlarınızdan birinin çalınması artık iş veya güvenlik açısından büyük kayıplar anlamına gelmiyor. Uzun dönemde bu, para tasarrufu getirdiği gibi güvenilirliği de artırır.

Başkalarının keşke bilseydim dediklerinden öğrenin

Ölçeğiniz ya da olgunluğunuz ne olursa olsun, teknoloji büyük olanaklar sağlar. Teknolojideki güncel yeniliklerden yararlanıyor musunuz? Siz de müşterilerinizle rakipleriniz kadar bağlı mısınız?

What I Wish I Knew e-kitabımızda beş küçük işletme sahibinin verimlilik artışında ve başarıya ulaşmada eğilimlerin ilerisinde gitmeyi nasıl başardığını okuyun.

Öykü Topal | Microsoft Türkiye Pazarlama İletişimi Yöneticisi, Microsoft Türkiye

Filed in: BI - İş Zekası, Makaleler, Microsoft Dynamics Tags: , , , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Penti SAP S/4HANA’yı Microsoft Azure Üzerinde Çalıştırıyor Penti SAP S/4HANA’yı Microsoft Azure Üzerinde Çalıştırıyor
Açık Kaynak Tutkunları Microsoft Open Source Summit’te Buluştu Açık Kaynak Tutkunları Microsoft Open Source Summit’te Buluştu
Dijital Dünyanın Kapıları Açılıyor. Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi 2017 başlıyor Dijital Dünyanın Kapıları Açılıyor. Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi 2017 başlıyor
Medicana Sağlık Grubu Kurumun Geleceği için Microsoft İle El Sıkıştı Medicana Sağlık Grubu Kurumun Geleceği için Microsoft İle El Sıkıştı

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın