Salesforce İş Ortağı Ritmus Türkiye’nin İlk Etkinliği 23 Eylül’de 

Salesforce İş Ortağı Ritmus Türkiye’nin İlk Etkinliği 23 Eylül’de

linkedin-follow-erphaber

Dünyanın lider kurumsal bulut bilişim firması Salesforce’un iş ortağı Ritmus Türkiye, Salesforce çözümleri ve başarı hikayelerini paylaşmak üzere 23 Eylül Cuma günü WYDHAM GRAND İSTANBUL’da yaz sonu kahvaltısı düzenliyor.

ritmus

Ritmus Türkiye, yarım gün sürecek bu etkinlikte Salesforce ve Ritmus Türkiye’nin üst düzey yöneticilerini, Salesforce çözümlerini yakından tanımak isteyen şirketlerle bir araya getirecek.

Kahvaltı ile başlayacak etkinlikte açılış konuşmasını Salesforce.com Türkiye ve Yunanistan Yöneticisi, Egemen Erşan gerçekleştirecek. Erşan’ın açılış konuşmasını, eski TÜBİSAD Yönetim Kurulu Başkanı ve şuanda Ritmus Türkiye Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Orhan Göksal’ın konuşması takip edecek.

Coca Cola, Etkinlikte Salesforce Başarı Hikayesiyle Yer Alacak

200’ü aşkın ülkede, 3.600’den fazla ürün çeşidiyle dünyanın en büyük alkolsüz içecek şirketi Coca Cola’nın Salesforce başarı hikayesi, etkinliğin dikkat çeken ayrıntıları arasında.”

Ritmus Türkiye’nin ilk etkinliğinde, her gün milyonlarca ticari işlemini Salesforce Sevice Cloud, Sales Cloud, App Cloud ve Salesforce Chatter üzerinde gerçekleştiren Coca Cola’nın başarı hikayesini Coca Cola Enterprises CIO’su Esat Sezer anlatacak.

ritmus ali demirRitmus Türkiye Genel Müdürü Ali Demir, etkinliğe katılımın sağlayacaklarıyla ilgili olarak, Salesforce çözümlerini kullanmayı planlayan şirketlere dünya içeçek devi Coca Cola’nın Salesforce başarı hikayesinin, servis hizmet kalitesinin gelebileceği nokta hakkında önemli fikirler verecek nitelikte olduğunu belirtiyor ve sözlerine şöyle devam ediyor:

“Ritmus Türkiye olarak, bu ilk etkinliğimizle Salesforce çözümlerini yakından tanımak isteyen şirketlere, Coca Cola başarı hikayesini ayrıntılarıyla dinleyebilme fırsatının yanı sıra, Salesforce.com ve Ritmus Türkiye’nin üst düzey yöneticileri ile bir araya gelebilecekleri ve yeni iş ilişkileri kurabilecekleri bir platform sunuyoruz. Firmaların müşterilerine en yüksek seviyede müşteri hizmeti sunmasını sağlayan Salesforce çözümlerini, en güzel başarı örnekleriyle ihtiyaç sahibi şirketlerle buluşturacak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Etkinliğimizin, satış öncesi, satış, pazarlama ve servis süreçlerinde nasıl değer yaratabileceğimizi, bu süreçleri nasıl en verimli şekilde yönetilebileceğimizi göstermek ve bunlar üzerinde konuşmak için önemli bi platform olduğunu düşünüyorum.” dedi.

kayit-ol-button

Etkinlik Gündemi

Filed in: CRM, Etkinlikler, Haberler Tags: ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Avrupa’nın En İyi Çok Uluslu Şirketi Salesforce Avrupa’nın En İyi Çok Uluslu Şirketi Salesforce
Gerçek Dünyada Satış Ölçümleri: Bir Satış Direktörü Q&A Gerçek Dünyada Satış Ölçümleri: Bir Satış Direktörü Q&A
Bulut Bilişim çözümlerini kullanan kurumların kazandığı avantajlar Bulut Bilişim çözümlerini kullanan kurumların kazandığı avantajlar
Dünya CRM pazarının büyüklüğü 20 milyar dolar Dünya CRM pazarının büyüklüğü 20 milyar dolar

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın