SAP Türkiye 3. Kez “ En İyi İşveren ” Sertifikası ile Ödüllendirildi 

SAP Türkiye 3. Kez “En İyi İşveren” Sertifikası ile Ödüllendirildi

linkedin-follow-erphaber

Kurumsal uygulama ve yazılım alanının lideri SAP Türkiye, İnsan Kaynakları stratejisindeki yenilikçi çalışmalarıyla Top Employers Institute tarafından bu yıl da “En İyi İşveren” sertifikası ile ödüllendirildi.

AP Türkiye, Top Employers Türkiye sertifikasının yanı sıra Avrupa ve Orta Doğu sertifikalarını da üst üste üçüncü kez alarak insan kaynakları uygulamalarında öncü olduğunu bir kez daha kanıtladı.

SAP, uluslararası alanda da öne çıkarak bu yıl ilk kez Top Employer Global 2018 Sertifikasına layık görülerek 22 ülkede birden Top Employer seçildi.

Hande_Genc

Başarılı insan kaynakları uygulamalarıyla her yıl ödüllerine bir yenisini ekleyen SAP Türkiye, bu yıl üçüncü kez Top Employers Institute tarafından “En İyi İşveren”sertifikasına layık görüldü. SAP Türkiye coğrafi konumu itibarıyla Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ve Orta Doğu için ayrı ayrı verilen “En İyi İşveren” sertifikalarını da alarak toplam 3 sertifika ile ödüllendirildi.

Top Employers Institute, her yıl uluslararası çapta düzenlediği araştırmayla; uçtan uca yetenek yönetimi süreçlerini başarıyla yürüten, çalışanları için keyifli bir çalışma ortamı ve yaratıcılığın, dinamizmin, çeşitliliğin önemli olduğu bir şirket kültürü oluşturan dünyanın öncü işverenlerini belirliyor. SAP, Top Employers Institute’un Global 2018 araştırmasına göre, aralarında Türkiye’nin de olduğu 22 ülkede “En İyi İşveren” sertifikasını alarak, İnsan Kaynakları uygulamalarında dünya liderliğini pekiştiriyor.

Top Employers Institute bu sertifika ile SAP’nin tüm dünyadaki çalışanları için mükemmel çalışma koşulları sağladığını ve yetenek gelişimlerine yönelik gösterdiği çabayı tescil ediyor. Şirketler sertifikayı alabilmek için oldukça titiz ve tarafsız bir araştırmaya tabi tutuluyor ve insan kaynakları yaklaşımını inceleyen kapsamlı bir denetim ile şirket, yetenek stratejisi, işgücü planlaması, işe yerleştirme, öğrenme ve gelişim, performans yönetimi, liderlik gelişimi, kariyer ve yedekleme yönetimi, sunulan yan haklar ve avantajlar, kurum kültürü gibi alanlarda değerlendiriliyor. Araştırma kapsamında uçtan uca tüm insan kaynakları süreçlerinin analiz edildiği SAP, olağanüstü çalışan koşullarını doğrulayarak, bir kez daha dünyanın en iyi işverenleri arasında yer aldı.

Değişimden Korkmamalı, Değişimi Kucaklamalı!

Üç yıldır üst üste “En İyi İşveren” seçildikleri için mutlu ve gururlu olduklarını belirten SAP Türkiye İK Direktörü Hande Genç;

“SAP olarak değişime kayıtsız kalmıyor hatta değişimin öncüsü olarak dünyayı daha yaşanabilecek bir yer haline getirmek için çalışıyoruz. İnsan Kaynakları mottomuz “Gelecek Bugün”. Dijital çağda veriye bağlı karar alma ihtiyacı kaçınılmaz… İnsan Kaynakları Departmanı olarak elimizdeki en büyük veri en değerli kaynağımıza yani çalışanlarımıza ait. İnsan Kaynakları süreçlerimizi dijitalleştirdiğimiz gibi insan odaklı uygulamalarımızı da çeşitlendirmeye devam ediyoruz. İnsan kaynakları yönetimine getirdiğimiz yenilikçi yaklaşım bizlere takdirin ve ödüllendirmenin önemli olduğu, sağlık, aile hayatı, spor, sosyalleşme gibi konulara önem veren, iş ve özel hayat dengesini gözeten, takım ruhu ile hareket eden bir şirket kültürü yaratma imkanı tanıyor. Böyle değerli bir ödüle layık görülmek, bu kültürü oluşturmada önemli rol oynayan İnsan Kaynakları için büyük bir başarı. Ancak bu başarıda yine de en önemli rol süreçleri sahiplenen ve en güzel şekilde uygulayan İnsan Kaynakları Departmanı ile birlikte şirket kültürümüzü oluşturan çalışanlarımızda! Başta çalışanlarımız olmak üzere bizi “En İyi İşveren” olarak gururlandıran Top Employers Institute’a teşekkür ediyoruz. Dijitalleşmeyle gelen değişimden korkmuyor aksine onu kucaklıyoruz” diyor.

Uçtan Uça Çözümler Sunan SAP, 3. kez En İyi İşveren!

SAP Kuzey ve Güney EMEA (Avrupa,Ortadoğu ve Afrika), MEE (Orta ve Doğu Avrupa) ve GC (Büyük Çin) Kıdemli Başkan Yardımcısı Ernesto Marinelli konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “SAP olarak tüm sektörlerde 1 numaralı yetenek mıknatısı olmayı[EE1] hedefliyoruz. Bu yolculukta, çeşitlilik ve kapsayıcı bir kültür oluşturmak başarımızın merkezinde yer alıyor. İnovasyonu ateşlemek, iş yerindeki çalışanların deneyimini güçlendirmek, geleceğe güçlü ve hedef odaklı bir iş gücü inşa etmek ayrıca vazgeçilmez önceliklerimizden. Dijital dönüşüm yalnızca süreçleri ve işlevleri değil, aynı zamanda çalışanların beklentilerini ve isteklerini de etkiliyor. Günümüzde şirketlerin, yetenekli bireyleri çekecek nedenler sunmakla kalmayıp uzun dönemde bu bireylerin bağlılığını artıracak ve onları tatmin edecek koşulları da sağlaması gerekiyor. Bu kriterleri temel alan Top Employer sertifikasını yeniden aldığımız için mutluyuz.” dedi.

Kurumsal uygulama ve yazılım alanının dünya lideri SAP; Türkiye’nin yanı sıra, Avustralya, Belçika, Kanada, Çin, Mısır, Fransa, Almanya, Endonezya, İsrail, İtalya, Japonya, Meksika, Hollanda, Filipinler, Rusya, Suudi Arabistan, Güney Afrika, İspanya, İsviçre, ABD ve Birleşik Krallık dâhil olmak üzere toplam 22 ülkede ‘En İyi İşveren’ sertifikasını almaya hak kazandı. Ayrıca SAP; Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Amerika ve Asya Pasifik olmak üzere 4 bölgede de “En İyi İşveren” sertifikasına layık görüldü.

Filed in: ERP, Haberler, İK Yönetimi, SAP Tags: , , , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Geleceğin Teknolojileri SAP NOW İstanbul’da İş Dünyası İle Buluştu Geleceğin Teknolojileri SAP NOW İstanbul’da İş Dünyası İle Buluştu
SAP NOW İstanbul Akıllı İşletmelere Odaklanacak SAP NOW İstanbul Akıllı İşletmelere Odaklanacak
Türkiye’de İşletmeler SAP’nin Bulut Çözümüyle Akıllanıyor! Türkiye’de İşletmeler SAP’nin Bulut Çözümüyle Akıllanıyor!
Penti SAP S/4HANA’yı Microsoft Azure Üzerinde Çalıştırıyor Penti SAP S/4HANA’yı Microsoft Azure Üzerinde Çalıştırıyor

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın