SAP’nin Gerçek Zamanlı Bellek İçi Çözümüyle Brisa Hız Kazanıyor 

SAP’nin Gerçek Zamanlı Bellek İçi Çözümüyle Brisa Hız Kazanıyor

linkedin-follow-erphaber

Brisa’nın iş süreçlerini hızlandıran SAP projesi rekor sürede tamamlandı. Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri SAP, Türkiye lastik endüstrisinin lideri Brisa’nın iş süreçlerini gerçek zamanlı bellek içi platformu SAP HANA’ya taşıyacak projeyi tamamladı. İş zekası ve analitik süreçlerini SAP HANA platformuna taşıyan Brisa, raporlama çalışmalarında 1000 kat hız kazanarak verimliliğini artırdı.

brisa-600

Türkiye’de işletmeleri geleceğe taşıyan yenilikçi teknolojiler geliştiren, kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri SAP, geliştirdiği yeni bellek içi teknolojisini Türkiye lastik endüstrisinin lideri Brisa için hayata geçirdi.” Daha hızlı çalışan raporlama verileri üretmeyi hedefleyen ve raporlama ortamlarını güçlendirerek, uygulama ve entegrasyon sadeliğini amaçlayan Brisa, iş birimlerinin veriye gerçek zamanlı ulaşmasını sağlayacak iş zekası çözümü için SAP HANA platformunu seçti.

SAP HANA platformuyla verimlilikte yeni bir döneme adım atan Brisa, SAP Business Veri Ambarı sisteminde en yavaş çalışan 30 raporda ortalama 183 kat hız kazandı ve bazı özel sorgularda eskiye oranla 1000 kata yakın hıza erişti.

Geliştirme raporlarını 44 kat hızlandıran bu çözüm, SAP HANA öncesinde ortalama dört saat süren kurumsal kaynak planlama sistemlerden veri çekme hızını 15 dakikaya indirdi. Brisa’ya raporlama ve veri analizi için gerçek zamanlı bir platform sağlayan SAP, aynı zamanda firmanın SAP Business Veri Ambarı sistemi ile tam uyumlu modüllerinin kısa zamanda sorunsuz çalışır hale gelmesini sağladı. Toplamda veri tabanı boyutunda 10 kattan fazla küçülmeyle Brisa, hedeflediği verimlilik artışını yakalamış oldu.

SAP ile uzun süredir iş birliği içinde bulunan Brisa, SAP ERP (kurumsal kaynak planlama), SAP Business Veri Ambarı ve SAP Business Objects çözümlerini etkin biçimde kullanırken, yeni çözümle dünyanın ilk gerçek zamanlı bellek içi veri tabanı platformu SAP HANA üzerinden hız ve performans artışını hedefledi. SAP Business Veri Ambarı’nı kritik iş çözümü olarak kullanan Brisa, iş birimlerinin başarı faktörlerinde etkin rol oynayacak yeni yatırımıyla gerçek zamanlı bellek içi teknolojisi SAP HANA’ya geçişini tamamlamış oldu.

SAP’nin Brisa için geliştirdiği yeni çözüm projesi iki fazda tamamlanmak üzere planlandı. İlk olarak donanım seçim süreci gerçekleştirildi. İkinci faz hedeflerinde iki ay içinde tamamlanması planlanan SAP HANA’ya geçiş süreci SAP Türkiye danışmanlarının uzmanlığıyla, bir ay gibi kısa bir sürede tamamlandı. Brisa’nın bilgi sistemleri uzmanları ve SAP Türkiye danışmanlarının eşgüdümlü çalışması sonucunda tüm çalışma ve testleri planlanandan hızlı bir şekilde bitirilen projede SAP Business Veri Ambarı ve SAP Business Objects çözümlerinin yanı sıra iş zekası, strateji yönetimi (SSM), iş planlama ve konsolidasyon (BPC) uygulamalarının testleri tamamlandı ve hizmete alındı.

Filed in: Haberler, SAP Tags: , ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

SAP NOW İstanbul Akıllı İşletmelere Odaklanacak SAP NOW İstanbul Akıllı İşletmelere Odaklanacak
Türkiye’de İşletmeler SAP’nin Bulut Çözümüyle Akıllanıyor! Türkiye’de İşletmeler SAP’nin Bulut Çözümüyle Akıllanıyor!
Penti SAP S/4HANA’yı Microsoft Azure Üzerinde Çalıştırıyor Penti SAP S/4HANA’yı Microsoft Azure Üzerinde Çalıştırıyor
SAP SE, 2018 Birinci Çeyrek Finansal Sonuçlarını Açıkladı SAP SE, 2018 Birinci Çeyrek Finansal Sonuçlarını Açıkladı

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2018 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın