Teknik Alüminyum, Workcube IK kullanıyor 

Teknik Alüminyum, Workcube IK kullanıyor

linkedin-follow-erphaber

ERP HABER – Teknik Alüminyum, Workcube IK kullanıyor. Avrupa’nın pek çok ülkesinde temsilciliği bulunan Teknik Alüminyum; IK, Intranet, Proje Yönetimi ve Eğitim Yönetimi süreçlerini Workcube ERP ile yönetecek.  1960 yılında Türkiye’nin ilk alüminyum levha üreticisi olarak faaliyete başlayan ve bugün 350′ye yakın çalışana sahip Teknik Alüminyum, 2010 yılında 42 bin tona yakın satışını, ülke içindeki satışlarının üretiminin %60′nı 35′i aşkın ülkeye ihracat olarak gerçekleştirmiş.

teknik aluminyum workcube ik insan kaynakları

Düz Rulo ve Şerit, Gofrajlı Rulo ve Şerit, Dökme Rulo, Düz ve Gofrajlı Levha, Çeta Levha üretimi ve satışı gerçekleştiren, Avrupa’nın pek çok ülkesinde temsilciliği bulunan Teknik Alüminyum; IK, Intranet, Proje Yönetimi ve Eğitim Yönetimi süreçlerini Workcube ile yönetecek.

İnsan Kaynakları süreçlerinin tasarlanmasıyla başlayacak olan projenin ilk fazında Workcube HR Modülü’nde yer alan Organizasyon Planlama, Rol Planlama, E-Profil, E-Hesap, PDKS, Özlük-Ücret, Bordrolama fonskiyonları, ikinci fazında ise İşe Alma, Kariyer Portal ve Performans Yönetimi uygulamaları hayata geçirilecek. Şirketin organizasyon şemasının oluşturulmasıyla başlayan yeni yönetim sürecinde İnsan kaynakları biriminin ilanları, kariyer sitelerinin oluşturulması ve yönetilmesine kadar olan tüm süreçler Workcube HR ile yönetilmeye başlayacak.
İnsan Kaynakları sürecine paralel olarak uygulamaya alınacak modüller ve fonksiyonları arasında Eğitim Yönetim Sistemi, Proje Yönetimi, Intranet fonksiyonlarından Self Servis İşlemler, İçerik Yönetimi – Literatür, Dijital Arşiv, Ajanda, Süreç Yönetimi ve Online Mesajlaşma yer alıyor. Intranet modülü ile birlikte kurum içi iletişimde bütünlük sağlanması ve çalışanlar arasında etkili bir iletişim oluşturulması amaçlanıyor. Firmanın sahip olduğu doc., xls., pdf., sfw, wav. ve diğer formatlardaki tüm dökümanların kayıt altına alınacağı Dijital Arşiv modülü ile doküman kaybı, geriye dönük evrak tarama ve dosyalarda evrak saklama dönemi sona erecek, ayrıca bu uygulama sayesinde firmada ciddi kağıt tasarrufu gerçekleşecek.

Workcube IK ile Eğitim yönetimi

Kurum içi eğitimlerin düzenlendiği, kayıt altına alındığı, takip edildiği ve eğitim duyularının yönetildiği Eğitim Yönetim Modülü tüm fonksiyonlarıyla aktif olarak kullanılmaya başlanacak.

Teknik Alüminyum Hakkında
Teknik Alüminyum 1960 yılında Türkiye’nin ilk alüminyum levha üreticisi olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne dünya çapında itibar gören, kaliteli, güvenilir ürünleri ve farklılık yaratan hizmet anlayışı ile sektörünün saygın ve yenilikçi lideri olma arzusu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

1978 yılında Avcılar Tesisi ile 2009 yılında Çorlu’da hizmete açılan Avrupa’nın en modern Alüminyum tesisi ile gücüne güç katan firma, kuruluş felsefesini gerçekleştirmeye ve istikrarlı büyümesini sürdürmeye emin adımlarla devam etmektedir. Bugün itibari ile Avrupa’nın birçok ülkesine ihracat yapmakta olan teknik Alüminyum, Türkiye’nin önde gelen Alüminyum Levha ve Rulo üreticisidir.

Workcube ERP Hakkında
%100 Web Teknolojisine Sahip En Kapsamlı Kurumsal Bilgi Sistemi Workcube E-İş Sistemleri A.Ş. tarafından geliştirilen Workcube, tüm bilgi, kaynak ve iş süreçlerini tek bir merkezden, gerçek zamanlı, self-servis takip edilebilir hale getirir. Workcube tüm ERP, CRM, SCM (Tedarik Zinciri Yönetimi), İnsan Kaynakları Yönetimi, Proje yönetimi, Kurumsal Performans Yönetimi, Eğitim yönetimi fonksiyonlarını ve iletişim araçlarını kapsayan fonksiyonelliğe ve modülerliğe sahiptir.

Filed in: ERP, Haberler, İK Yönetimi, Proje Yönetimi, Workcube Tags: ,

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

SAP Türkiye 3. Kez “En İyi İşveren” Sertifikası ile Ödüllendirildi SAP Türkiye 3. Kez “En İyi İşveren” Sertifikası ile Ödüllendirildi
Menatek İnsan Kaynakları süreçlerini yönetmek için Login HR’ı tercih etti    Menatek İnsan Kaynakları süreçlerini yönetmek için Login HR’ı tercih etti  
Youth Republic de Workcube Kullanıcıları Arasında Youth Republic de Workcube Kullanıcıları Arasında
KARACA İK altyapısını Microsoft Dynamics ile değiştirdi KARACA İK altyapısını Microsoft Dynamics ile değiştirdi

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2019 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın