Uyum Akademi Yaz Staj Okulu Başarı Sertifikaları Verildi 

Uyum Akademi Yaz Staj Okulu Başarı Sertifikaları Verildi

linkedin-follow-erphaber

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) ve Uyumsoft işbirliği ile Uyum Akademi tarafından yürütülen yaz staj okulu, 3- 28 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirildi. Bu yıl 9.’su düzenlenen “Uyum Akademi Yaz Staj Okulu” başarı sertifikaları töreni, 28 Temmuz cuma günü, YTÜ Teknoparkı konferans salonunda yapılmıştır. 19 farklı üniversiteden gelen talepler arasından seçilen, 46 endüstri ve bilgisayar mühendisliği öğrencisinin katılımı gerçekleşmiştir. Staj okuluna katılan öğrenciler, 3. ve 4. sınıfta okumaktadır. Yaz okulunun tamamlanmasının ardından öğrencilere, katılım sertifikası verilmiştir.

Sertifika törenine, YTÜ Teknoparkı Genel Müdürü Prof. Dr. Mesut Güner, Uyumsoft Yönetim Danışmanı Prof. Dr. Ercan Öztemel, Uyum Akademi Yöneticisi Kerim Şahin, YTÜ Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Nizamettin Aydın, öğrencilere 20 iş günü boyunca eğitim veren Araştırma Görevlisi Gürkan Alpaslan, Araştırma Görevlisi Ahmet Elbir ve başarı sertifikasını almaya hak kazanan öğrenciler katılmıştır.

 

Uyum Akademi, 9 yıldır bilgi birikimi ve tecrübesini gençlerle paylaşıyor

Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ Başkanı Mehmet Önder, sahip oldukları bilgi birikimi ve tecrübeyi, Uyum Akademi ile son 9 yıldır genç mühendislere aktarmakta olduklarını dile getirmiştir. Bu kapsamda, stajyer taleplerini mümkün olduğunca talepleri geri çevirmemeye özen gösterdiklerini dile getiren Mehmet Önder, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Galip Cansever, Teknokent Müdürü Prof. Dr. Mesut Güner başta olmak üzere, konuya ilgi gösteren ve destek veren tüm üniversite ve Teknokent personeline ve Uyum Akademi Staj Okulu çalışmalarını yürüten Uyumsoft çalışanlarına teşekkür etti.

Gençlere çok çalışmaları, kendilerini geliştirmeleri ve teknolojiyi yakından takip etmeleri tavsiyesinde bulunan Mehmet Önder, şunları söyledi: “Sevgili Gençler; başarılı bir iş hayatı sürdürmenin en temel gereksinimi, sürekli kendinizi yenileyerek, geliştirmenizdir. Eğer bunu başaramazsanız, durduğunuz yerden sürekli geriye düşersiniz. Teknoloji baş döndürücü bir hızla gelişip, değişiyor. Bilgi çağındayız ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmelisiniz. Değerli genç meslektaşlarım, nerede çalışırsanız çalışın; daima yaptığınız işin en iyisini, kendiniz için yapmaya gayret edin. Kendinize, geleceğe yönelik bir vizyon oluşturup, hedefler belirleyiniz. Bu hedeflerinizin arkasında kovalarken, sürekli daha ileri hedefleri oluşturmayı düşünün. Güneşi hedefleyin ki, yakalayamasanız da yıldızlarda kalasınız. Gösterdiğiniz başarınız, muhakkak takdir edilecektir. Girişimci olacaklara tavsiyem, göstereceğiniz gayret, vizyoner bakış açısı, sürekli iyileşme ve yenilikler peşinde koşma mühendislik bilgisini artırmaya ek olarak, işletme deneyimi ve riski yönetme gibi konularda da yetkinliklerinizi arttırmanızdır” dedi.

Ülkemizin en büyük kuluçka merkezi olarak fikirleri ürüne dönüştürüyor

Yıldız Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. Mesut Güner, Yıldız Teknopark’ın 270 Ar-Ge firması, 90 kuluçka firması ve 7 binden fazla kalifiye Ar-Ge ve yazılım personeline ev sahipliği yaptığını söyledi. Yıldız Teknopark olarak, ülkemizdeki 4 üniversiteyle bir araya gelerek ABD’de Starcamp Kuluçka Merkezi’ni kurduklarını da anlatan Prof. Dr. Mesut Güner, ülkemizdeki başarılı projeleri dünya girişim sermayesinin %30’nu barından ABD pazarına hazırlamayı hedeflediklerini vurgulamıştır.

Filed in: Ana Başlıklar, Eğitim ve Araştırma, ERP, Uyumsoft

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Canias ERP Live Etkinliğinin Yeni Rotası Ankara Canias ERP Live Etkinliğinin Yeni Rotası Ankara
Fortune 100 Listesi Açıklandı Fortune 100 Listesi Açıklandı
TATMETAL, ERP’ de IFS Applications’ı Seçti. TATMETAL, ERP’ de IFS Applications’ı Seçti.
ERP IoT Entegrasyonu: IoT ve ERP’yi Bağlayarak Lojistik Hatalarının Önüne Geçme ERP IoT Entegrasyonu: IoT ve ERP’yi Bağlayarak Lojistik Hatalarının Önüne Geçme

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Şubat 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Şubat 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Şubat 2018 Sayısı yayında. Dijital Dönüşüm iş dünyasının var olduğu her alanda kendini etkili bir şekilde hissettirmeye başladı. İş dünyasının beyni olarak nitelendirebileceğimiz ERP sistemlerinin geleceği Blockchain… Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Uyumsoft İş Sistemleri

ERP Seçimi Dosyası – Uyumsoft İş Sistemleri

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Uyumsoft İş Sistemleri oldu. ERP Seçen bir firmanın Uyumsoft İş Sistemleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Uyumsoft… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2018 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın