Uyumsoft, iş ve çözüm ortaklarıyla buluştu 

Uyumsoft, iş ve çözüm ortaklarıyla buluştu

linkedin-follow-erphaber

Uyumsoft’ un iş ve çözüm ortakları için, 15 Haziran 2017 tarihinde, Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Teknopark’daki restoranda düzenlediği organizasyona 200’ü aşkın katılım gerçekleşti.

Yapılan organizasyonda, Uyumsoft Başkanı Mehmet Önder, Genel Müdürü Hüseyin Şahin ve İş Geliştirme Koordinatörü Turgut Kayalar birer konuşma yaptılar. Konuşmalarda, 20. yılını kutlayan Uyumsoft’un, ekosisteminde yer alan 150’nin üzerindeki iş ve çözüm ortağına değer üretebilmenin gayreti içerisinde olduğu kaydedildi.

uyumsoft haziran iftar yemeği iş ve çözüm

Ar-Ge niteliği yüksek olan ileri teknoloji konularına odaklan

Ekosistemlerin rekabet edeceği bir döneme girildiğini kaydeden Uyumsoft Başkanı Mehmet Önder, şunları söyledi: “Dünya gelişiyor ve baş döndürücü bir değişim yaşanıyor. Bu değişimde artık, dikey büyümeler değil, yatay büyümeler ön plana çıktı. Bu dönemler, ekosistemlerin mücadelesinin yapılacağı dönemler olacaktır. Dönem, birlik olma, güçleri birleştirme, vizyonları ortaklaştırma dönemidir ve Uyumsoft olarak biz bu konulara odaklandık” dedi.

Ar-Ge niteliği yüksek ileri teknoloji konularına odaklandıklarını anlatan Uyumsoft Genel Müdürü Hüseyin Şahin ise, şunları kaydetti: “YTÜ Teknopark’ındaki merkez ofisimiz, operasyonel işlerden ziyade, Ar-Ge niteliği yüksek olan ileri teknoloji konularına odaklanmıştır. İş yazılımları kadar, ülke güvenliğini ilgilendiren savunma sanayi yazılımlarına da yöneldik” şeklinde konuştu.

uyumsoft haziran iftar yemeği iş ve çözüm

Uyumsoft ailesinin büyümeye devam ettiğini ifade eden İş Geliştirme Koordinatörü Turgut Kayalar: “Bizler, sadece yeni iş fırsatları üretmekle yetinmeyip, eğitimler, sertifika programları, proje ortaklıkları, akademik uzman desteği vb. gibi birçok konuda da iş hayatındaki etkinliğinize destek üretmeye devam edeceğiz” şeklinde belirtmelerde bulundu.

Filed in: Etkinlikler, Haberler, Uyumsoft Tags: 

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Uyumsoft, Aydın Üniversitesi Kariyer Fuarı 2017’ye Katıldı Uyumsoft, Aydın Üniversitesi Kariyer Fuarı 2017’ye Katıldı
Uyumsoft , Ar-Ge İşbirlikleri Zirvesi ve Fuarı’na katılıyor Uyumsoft , Ar-Ge İşbirlikleri Zirvesi ve Fuarı’na katılıyor
Uyumsoft Web ERP Sertifikaları Sahiplerini Buldu Uyumsoft Web ERP Sertifikaları Sahiplerini Buldu
“Uyumsoft web ERP Gelişmiş Özellikler” eğitimi düzenlendi! “Uyumsoft web ERP Gelişmiş Özellikler” eğitimi düzenlendi!

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Şubat 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Şubat 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Şubat 2018 Sayısı yayında. Dijital Dönüşüm iş dünyasının var olduğu her alanda kendini etkili bir şekilde hissettirmeye başladı. İş dünyasının beyni olarak nitelendirebileceğimiz ERP sistemlerinin geleceği Blockchain… Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Uyumsoft İş Sistemleri

ERP Seçimi Dosyası – Uyumsoft İş Sistemleri

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Uyumsoft İş Sistemleri oldu. ERP Seçen bir firmanın Uyumsoft İş Sistemleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Uyumsoft… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2018 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın