Yeşim Tekstil, ‘ERP’ye start verdi 

Yeşim Tekstil, ‘ERP’ye start verdi

linkedin-follow-erphaber

Şirket, ‘Kurumsal Kaynak Planlaması Yazılım Projesi’ için ilk adımı attı.

Yeşim Tekstil, Oracle ile “Kurumsal Kaynak Planlaması Yazılım Projesi”ni (ERP) uygulamaya koyuyor.Nike, Gap ve Schlafgut gibi markalara üretim yapan Yeşim Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin üst yöneticisi (CEO) Şenol Şankaya, yaptığı açıklamada…..global bir oyuncu olmanın gereklerini yerine getirmek için dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip ettiklerini, bu çerçevede bilişim teknolojilerindeki yenilik ve gelişmeleri de sürekli izlediklerini belirtti.

Şankaya, bilişim teknolojilerinin doğru kullanılmasıyla Yeşim Tekstil’in büyük oranda zaman kazandığını ve iş süreçlerinde de katma değer yaratıldığını ifade ederek, “bugün sahip olduğumuz bilişim teknolojileri altyapısıyla Avrupa’da kendi büyüklüğümüzdeki firmalar arasında ilk 10 içinde yer alıyoruz” dedi.

Yeşim Tekstil

Oracle ve şirketin çözüm ortağı olan İnnova firması ile önemli bir projeyi daha hayata geçirdiklerini bildiren Şankaya, şunları kaydetti:

“Günümüzde karlılığı artırmak için bilgiyi akıllıca yönetmek gerekiyor. Bunun bilincine varmış bir firma olarak, bugüne kadar çok sayıda teknolojik yeniliğe imza attık ve bilgiye daha çabuk ulaşmayı hedefledik. Şimdi ise belki de sektörde ilk uygulama örneklerinden biri olacak ‘Kurumsal Kaynak Planlaması Yazılım Projesi’ne start veriyoruz. Bizim ölçeğimizdeki bir firma için bu projeyi çok önemli bir yatırım ve gelecek açısından da büyük bir fırsat olarak görüyorum. Sistem tamamen oturduğunda zaman ve bilgi yönetiminde büyük bir rahatlama ve hıza kavuşacağımıza inanıyorum.”

Üç fazdan oluşacak projenin birinci ayağının 4 ay sonra tamamlanacağı bildirildi.

Yeşim Tekstil, Oracle ile geçen yıl hayata geçirdiği “İş zekası çözümleri” olarak adlandırılan “Siebel Analytics” projesini, Avrupa ve Ortadoğu’da uygulayan ilk firma olmuştu.

Filed in: Haberler, Tekstil Tags: 

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu:

Özelleştirilebilir Standart ERP ve KOBİ’ler için faydaları Özelleştirilebilir Standart ERP ve KOBİ’ler için faydaları
Eren Holding iş süreçlerini Login Entegre ERP ile yönetiyor. Eren Holding iş süreçlerini Login Entegre ERP ile yönetiyor.
Kurt Kumaş CPM ERP ile Şirket İçi İşleyişe Disiplin Getirdi Kurt Kumaş CPM ERP ile Şirket İçi İşleyişe Disiplin Getirdi
Kardem, Elsys ile ‘Sinerji’ Yaratacak. Kardem, Elsys ile ‘Sinerji’ Yaratacak.

ERP HABER Dergisi Son Sayısı


ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı

ERP HABER Dergisi Eylül 2018 Sayısı yayında! Yazın bitmesi ile birlikte Eylül sayımızdan tüm okuyucularımıza Merhaba, Bu sayımızda günümüz ERP trendlerinden belki de en önemlisi olan IoT’yi mercek altına aldık…. Devamı »


ERP Seçimi Dosyalarını Mutlaka İnceleyin


ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

ERP Seçimi Dosyası – ABAS Türkiye – abas ERP

Firmaların ERP sistemlerine karar verirken daha kolay seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı abas Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın abas Türkiye ve abas ERP ile… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP Seçimi Dosyası – Bilişim ERP

ERP arayan firmaların daha sağlıklı seçim yapabilmesi için hazırladığımız ERP Seçim Dosyaları serisinin bu seferki durağı Bilişim ERP oldu. ERP Seçen bir firmanın Bilişim ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Bilişim ERP –… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – Mikro Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Mikro Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanınMikro ile ilgili tüm bilmek istediklerini Mikro Yazılım Gn. Müdür Yardımcısı… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – CPM

ERP Seçimi Dosyası – CPM

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı CPM oldu. ERP Seçen bir firmanın CPM ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini CPM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Recep Palamut… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP Seçimi Dosyası – Workcube

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Workcube oldu. ERP Seçen bir firmanın Workcube ERP Çözümleri ile ilgili tüm bilmek istediklerini Workcube Yönetim Kurulu… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP Seçimi Dosyası – IFS

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı IFS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IFS ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IFS Türkiye Yönetim… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

ERP Seçimi Dosyası – Minerva

erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Minerva Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Minerva Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini Minerva Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn…. Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP Seçimi Dosyası – Oracle Türkiye – Oracle ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Oracle Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Oracle Türkiye ve Oracle ERP çözümleri ile ilgili tüm bilmek… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP Seçimi Dosyası – Teknosol – Vera ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu durağında konuğumuz Teknosol oldu. ERP Seçen bir firmanın Teknosol ve Vera ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini Teknosol Satış… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP Seçimi Dosyası – Microsoft Türkiye – Dynamics ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı Microsoft Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın Microsoft Türkiye ve ürünleri olan Dynamics AX , Dynamics NAV… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP Seçimi Dosyası – IAS Türkiye – canias ERP

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının ilk durağı IAS Türkiye oldu. ERP Seçen bir firmanın IAS Türkiye ve Canias ERP ile ilgili tüm bilmek istediklerini IAS… Devamı »

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP Seçimi Dosyası – SET Yazılım

ERP HABER – erpturk.com işbirliği ile hazırladığımız ERP Seçim Dosyasının bu seferki durağı SET Yazılım oldu. ERP Seçen bir firmanın Set Yazılım ile ilgili tüm bilmek istediklerini SET Yazılım İş… Devamı »

YASAL UYARI: Bu sitedeki tüm içerikler ve görseller, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Sitede yayınlanan içerikler ve görseller yazılı izin olmadan her hangi bir mecrada kullanılamaz. ERP HABER izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Sadece dijital mecralarda içeriğin veya görselin adresine link verilerek izin almadan kullanılabilir.
© 2018 ERP HABER. ®Tüm Hakları Saklıdır. ERP News - erpnews.com | .us | .asia | .co.uk

Gizlilik Politikası | Site Haritası | Künye | İletişim


Arşive Göz Atın:

Designed & Managed by Click Carrot.
Mobil Versiyona Geçiş Yapın